Co si přejete k ježíškovi? Aneb kdo sem napíše přání...

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Najja 19. 10. 2007 16:54

Já chci jenom... notebook, dobrou školu. To mi stačí... :hm
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 19. 10. 2007 16:55

Flame odstraněn.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X-Brace 19. 10. 2007 17:12

Mobil mam, notebook taky, tak asi peníze a za ty si koupim... ještě ani nevim co
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Abox 19. 10. 2007 17:13

Kouzelnickou knizku, ve ktere je vsechno :-)
Abox
Nadšenec

Odeslat příspěvekod michee 19. 10. 2007 18:37

Já mám všechno, takže ani snad si nic nepřeji.....možná maximálně židli do pokoje, aby se mi lépe učilo :-)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 19. 10. 2007 18:47

Tak už mám jasnějc... Snb a hlema je jasná.. ale rozhodl jsem se, že k otmu nokia Ad-46 a nějaký lepší sluchadla.. třeba Koss Spark Plug.... Porta pro by byly ideální, ale rozpočet je omezen..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod chameleon 19. 10. 2007 19:12

notebook, novou židli do pokoje a výhledově i úspěšnou maturitu a přijetí na nějakou VŠ. A ještě by neškodil mobil, protože ten můj stávkuje :)
(Nakonec to stejně dopadne tak, že notebook i mobil si časem pořídím za své :( )
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 10. 2007 20:12

jak sem vyrostl z dětství, tak zjištuju že nějáký dárky ani moc nepotřebuju.. aj ty narozeniny sou pro mě jenom formalita, a když něco dostanu tak potěší, ale to je tak vše... :hm

No dobře, kdybych to vzal materialisticky tak bych chtěl dostat 2balíčky po 25tisích a jeden 30tis... Za to bych si koupil foták notebook a drsný bike :-P

Jo ten sníh by mohl samozřejmě na vánoce napadnout, bez toho není ta správná vánoční kulisa a nějakou tu holku by mi taky nevadilo :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Gho$t 19. 10. 2007 20:15

Koukam lidcky ze notebook si tady preji skoro vsichni, i presto se k vam pridavam, taky bych ho chtel, pak ten zminovany snih no a casem na neco jeste urcite prijdu :D
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 10. 2007 21:11

mobil mám asi pět let a novej by se mi taky líbil a ten asi dostanu, ale ne kvůli tomu, že by mě měli tak rádi
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Najja 19. 10. 2007 21:33

Gho$t píše:Koukam lidcky ze notebook si tady preji skoro vsichni, i presto se k vam pridavam, taky bych ho chtel, pak ten zminovany snih no a casem na neco jeste urcite prijdu :D
Njn... notebook je už nutnost... když chci jít na Střední průmyslovku, zaměření Aplikovaná informatika... v celým areálu školy je pokrytí wi-fi... takže ntb si jednou pořídím 100%... ať už to bude k Vánocům, nebo za peníze z nějaký brigády... :hm

takže tady takovej souhrn:
• notebook
• digitální foťák
• novej kryt na mobil
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Biggi 19. 10. 2007 22:14

Já už jsem si pár let nic na Vánoce nepřála.. třeba to byly jen drobnosti, ale myslím, že jsem stejně nikdy nic neřekla :lol:
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JSzu 19. 10. 2007 23:10

Hlavne novej xsicht... Nejlepe jako ten vedle :)
A jeste formuli :D muze se s tim vubec normalne na silnicich jezdit?
JSzu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 19. 10. 2007 23:26

nemuze...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 10. 2007 23:37

s menšíma úpravama (blatníky, světla a pod.) asi jo ... ale na CZ silnicích ? ... muhehehehehehehééééé :lol: :lol: :lol:
Fuck8r
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka