Ohrnout nebo neohrnout? :))

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:39

a už dost! tímto končím debatu o kozách :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 9. 2007 05:22

oni se neprezouvaji ani americani, ale zas na druhou stranu, kdo by chtel chodit po uklizenem byte v botach, ve kterych je prach/blato z venku. Hlavne v destivym a hnusnym pocasi.
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:35

MarkFX: no ja si myslim, ze presne akorat, sedi mi vetsinou kazde rifle, ktere si oblecu....ale tak zase je pravda, ze kdybych pri sve vysce oblikala treba velikost 40 (tak nejak netusim,jake je to cislo v tom druhem cislovani)tak asi zahybat musim. No nejspis budu mit prototyp postavy pro danou velikost.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 11:41

40?? to snad né... Dyt já mam největší gatě 38 a to jsu o dost větší... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:52

MarkFX píše:40?? to snad né... Dyt já mam největší gatě 38 a to jsu o dost větší... :hm /quote]

No zalezi jake cislovani beres....pokud treba z orsay, zara, mango, tak tam jsou nejmensi cisla 32, pokud diesel a podobne, tak tam se cisluje 25,27 atd....
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Camillca 28. 11. 2009 23:48

Já mám teď nový džíny, jsou trochu delší takže nohavice se mi šoupají po zemi a patami u bot si po nich šlapu, ale ohrnovat nebo zkracovat je se mi nechce. Já je ale nosím jen ven, takže když přijdu domů a jsou mokrý nebo špinavý od bláta tak to nevadí, doma se převlíknu a džíny pověsím aby uschly.
Peklo bylo plný, tak jsem se vrátila zpátky.
Camillca
Čtenář

Předchozí stránka