Ohrnout nebo neohrnout? :))

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 25. 9. 2007 18:25

Predstavte si ciste teoretickou situaci, kdyby vam nekdo doma rekl, ze si mate ohrnout dlouhe rifle, protoze je na tech kalhotech prach a tim jak chodite, tak se spini a nici koberec. No co byste na tohleto rekli?? :lol: Fakt by me to zajimalo... :oboze
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod scater 25. 9. 2007 18:33

spíš moda a styl, ne?
No já bych si je neohrnul.max. bych chodil po špičkách, aby se neodřely
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 9. 2007 18:35

tenhleten důvod je blbost...já je ohrnutý nosím, ale to z toho důvodu, že mám špatný zkušenosti s tím, kdy jsem si je jednou nechala zkrátit...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 9. 2007 18:44

já si teda doma buď ty začuněný ucouraný kalhoty ohrnu nebo chodím po špičkách... Ale je fakt že některý mám fakt dlouhý (jsem malá a sehnat krátký kalhoty je zázrak) a třeba po dešti ty nohavice vypadaj fakt chutně... takže je logický, že po koberci s tím nepolezu.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod bombul 25. 9. 2007 18:45

Ja si nohavice ohranam ale nie preto, ze by mi boli dlhe proste zo zvyku paci sa mi to ako to vyzera....
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 9. 2007 19:00

to sem si už všiml že když prší tak uplně všechny holky mají zaprasené gatě až skoro ke kolenům, kluci je mnohdy nemívají o moc kratší, ale nikdy nemají mokré... :hm

ale tohle nebylo uplně k tématu... :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mrtvocich 25. 9. 2007 19:09

Vezmu si kraťasy
iPhone 3G + Koss Porta Pro
Ovation CC-44
mrtvocich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 25. 9. 2007 19:12

MarkFX: Neco na tom asi bude :wink:

No jinak jasny, ze pokud jsou uplne mokry nebo od neceho zapraseny tak to jo, ale ja nevim no ... asi jsem divny, ale pripada mi ulet si ohrnovat nohavice, kdyz je normalni suche pocasi jenom pro to, ze je na nich "prach".
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod b.4.4.L 25. 9. 2007 20:03

Tak nad tímhle jsem tedy nikdy nedumal (nejspíš jsem čuně). :lol: Jelikož doma se převlékám do domácího oblečení tak mě to moc netrápí. A pokud jsem u někoho na návštěvě tak jak jsem psal, nikdy jsem to neřešil ... ani mě nikdo nenapomenul. Ale pokud by mě to někdo napomenu tak bych si ty nohavice ohrnul, horší by bylo kdyby to ten člověk chtěl pravidelně (určitě bych na to zapomínal).
Mrtvý nemluví.
b.4.4.L
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 25. 9. 2007 20:21

podle tohodle clanku, ktery vkladal mousefromhouse do jineho threadu je pry v mode letos ohrnovat... Uprimne, me je naprosto jedno co je v mode, ale kdybych hodne chtel naky dziny co mi sou dlouhy nosit, tak je ohrnu. Jinak v soucasnosti mam taky jedny co by mohly bejt o par centaku kratsi a neohrnuju, v normalnich botak mi po zemi nevlaci, akorat v pantoflich si na ne obcas slapu patou mezi botou a chodidlem.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod PachezZ 25. 9. 2007 21:52

muhehe, ja mam gate ktery jsou dlouhy ze si po nich obcas slapu a siroky ze z nich nejsou ani videt boty :D je fakt ze v desti ci tak je to hegeš ale tak kdyz prsi uz kdyz clovek odchazi tak si je nebere, logicky ze...
jeste lepsi je to v zime :D to zamrznou obcas nekam pod kolena a ma z toho clovek taky tvrdy trubky :DD
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Najja 26. 9. 2007 06:00

Kalhoty ohrnuju - pokud mi jsou dlouhý a pokud je mokro, neohrnuju - pokud je sucho a kalhoty jsou tak akorát...
Takže vlastně klasika :)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 9. 2007 07:41

Samuel Gordon píše:Predstavte si ciste teoretickou situaci, kdyby vam nekdo doma rekl, ze si mate ohrnout dlouhe rifle, protoze je na tech kalhotech prach a tim jak chodite, tak se spini a nici koberec. No co byste na tohleto rekli?? :lol: Fakt by me to zajimalo... :oboze

tvoje starosti na moji hlavu :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 9. 2007 08:09

A co tak nosit kalhoty, ktery necouram jeste tri metry za sebou? :eh :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2007 08:14

nejlépe nějaké úplé oldschoolové :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 26. 9. 2007 08:32

mrkváče :-P
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 9. 2007 08:45

copak copak, neni to v mode co? :-P
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 9. 2007 08:45

[quote="Ťuhýk"tA co tak nosit kalhoty, ktery necouram jeste tri metry za sebou? :eh :D[/quote]
jo, kdyby se daly sehnat, tak je nosím...
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2007 08:53

ale v úplých by se ti blbě zdrhalo ráno na autobus ne?? :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 9. 2007 09:03

nejen ráno :D aji se blbě sundávaj :D ne, já to myslela tak, že taky mm problém s tím sehnat adekvátně dlouhý kalhoty na mou postavičku menšího slona...
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod PachezZ 26. 9. 2007 11:30

No me dneska ***** ze snad vsechny znacky od kterych bych si vybral delaj kalhoty pro hubeny trpasliky... velikost max treba 34x34 , super, v pase potrebuju tak 38 - 39 (proste metr :D) a na dylku radsi ani nevim :D
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 26. 9. 2007 14:01

Nemohu posoudit, mam dlouhe nohy, tudiz neohrnuju. :mrgreen: Jinak to nemam rad, bordelu je v tom plno.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Grammator 26. 9. 2007 14:05

MarkFX píše:to sem si už všiml že když prší tak uplně všechny holky mají zaprasené gatě až skoro ke kolenům, kluci je mnohdy nemívají o moc kratší, ale nikdy nemají mokré... :hm

ale tohle nebylo uplně k tématu... :oops:d/quote]

hmm já si kalhoty neohrnuju nikdy... ale když je jo chcanice tak si ty nohavice kousek namočim, jednak trochu courám po zemi a druhak od toho, jak mi mokrý tkaničky mlátěj o nohavice... ale to je max 5cm nad jazyk boty... Nosim kalhoty prostě tak, aby mi byly vidět jen špičky bot... doma si je stejně dycky svlíknu...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 26. 9. 2007 14:48

Pokud mám na sobě kalhoty, které v dešti tahám po zemi (naštěstí jen jedny), tak pak když vlezu k někomu domů a jdu na koberec tak jdu po špičkách, abych nic neumazala - u sebe doma mi to nevadí.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 9. 2007 14:55

ja kolikrat tise zavidim tem stredne vysokym lidem, co si ohrnujou gate...ja jelikoz jsem vysoka a tudiz mam dlouhe nohy mam problem shanet dlouhe kalhoty...takze brousim pravidelne v Zare, Mangu a nebo v Bennetonu, kde je na me maji...jenze pak je tu problem taky s velikosti :lol: ....jednou jsem si sla zkouset do kabinky v Zare gate, ktery vypadaly opet dlouhe jenze se mi zasekly o lejtka, protoze ted je nejakej trend asi delat ty nohavice uzke....takze zas nic no :(
ale na jedny jsem pysna prave ze Zary ty si ohrnuju :oops:..jenze zas nesnasim, kdyz se pak ocouraji v desti ble-eee

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 9. 2007 15:06

me prijde docela desny tahat nohavice po zemi, vzdy dlouhe rifle ustrihnu a jak to vypada me je fuk, popripade zahnu, kdyz nejsou moc dlouhe... ale to tahani skoro po podlaze me docela vadi
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 26. 9. 2007 15:13

Poslední dobou se nosí kalhoty, kterým se říká cigaretovky, či jak...
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 9. 2007 15:25

teplice: no asi to jsou oni, ale clovek s normalni postavbou je na sebe neoblikne, a kdyz jo tak vypadaji stejne divne....

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 26. 9. 2007 15:27

No, pár holek od nás to má..a celkem to je slušný. Přední stranu kalhot si dají za jazyk boty, takže je vidět značka obuvi..to je ale asi hlavní cíl :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Grammator 26. 9. 2007 16:41

hmm tak to já jazyk dycky schovávám... nějak mi to přijde že když člověku koukaj jazyky tak vypadá jak kretén...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 26. 9. 2007 17:45

Taky si myslim, proto chodim se zavrenou pusou.
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 9. 2007 17:52

Grammator píše:hmm tak to já jazyk dycky schovávám... nějak mi to přijde že když člověku koukaj jazyky tak vypadá jak kretén... /quote]
exactly :wink:
mbing píše:Nemohu posoudit, mam dlouhe nohy, tudiz neohrnuju. :mrgreen: Jinak to nemam rad, bordelu je v tom plno.

jo, to já vždycky jím čerstvou housku a pak to musím srolovat dolů, vysypat drobky a zase ohrnout zpátky :mrgreen:
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2007 20:33

a do výstřihu si obvykle nedrobíš?? :D

taky se to pak vysype... :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 9. 2007 21:04

to propadava:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 9. 2007 21:12

Když to není zkrácený hned od mala, tak je hygienický ohrnovat. A mýt to pokaždé, když se příjde zvenčí, nebo z "nečistého" prostředí.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 27. 9. 2007 05:40

mawe47 - ne nezbytně...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 27. 9. 2007 05:52

gramator - zalezi na velikosti vystihu:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod madeleine 27. 9. 2007 13:39

Samuel Gordon píše:Predstavte si ciste teoretickou situaci, kdyby vam nekdo doma rekl, ze si mate ohrnout dlouhe rifle, protoze je na tech kalhotech prach a tim jak chodite, tak se spini a nici koberec. No co byste na tohleto rekli?? :lol: Fakt by me to zajimalo... :oboze

Viem, ake je asi pre vas dolezite, aby ste boli stylovy a cool, ale ked si kupite prvy koberec do svojho prveho bytu, ani po nom nebudete chodit a nieto este dumat nad tym, preco niekto po vas nieco chce.

Z vlastnej skusenosti, ten kto ti to povedal ma pravdu... pretoye aj ked je vonku sucho, teniskami alebo inou "in" obuvou si na rifle nanasas bordel z vonku, ktory sa potom prenasa na koberec... a kedze obuv na von ma vyssiu podrazku ako obuv na dnu, automaticky celkom slusne deries kobercove vlakna, prenasas bordel a viris prach... ;)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 9. 2007 14:21

MarkFX píše:a do výstřihu si obvykle nedrobíš?? :D

taky se to pak vysype... :) /quote]

někdy :oops: :mrgreen:
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 27. 9. 2007 14:52

madeleine píše:Viem, ake je asi pre vas dolezite, aby ste boli stylovy a cool, ale ked si kupite prvy koberec do svojho prveho bytu, ani po nom nebudete chodit a nieto este dumat nad tym, preco niekto po vas nieco chce.

Z vlastnej skusenosti, ten kto ti to povedal ma pravdu... pretoye aj ked je vonku sucho, teniskami alebo inou "in" obuvou si na rifle nanasas bordel z vonku, ktory sa potom prenasa na koberec... a kedze obuv na von ma vyssiu podrazku ako obuv na dnu, automaticky celkom slusne deries kobercove vlakna, prenasas bordel a viris prach... ;)

Tak jo fajn. V zivote bych si do svojeho bytu nekoupil koberec, protoze jsem snad nevidel zbytecnejsi vec. Na co je to dobry?? Na nic... A ti, co mluvi o nejake cistote a maji koberec, tak si protireci, protoze vsechno, co se v nem zachytava, je dobry humus. Kachlicky nebo i plovouci podlaha jsou mnohem "hygienictejsi". Ten prach a vsechna spina, co se jednou do koberce usadi, uz z tama proste nedostanes.

Jo a s kobercem me napadla jeste jedna souvislost. Segra byla ted rok ve Francii a kdyz jsem tam byl u ni, tak jsem treba nikoho nevidel, ze by se prezouval, kdyz dojde dom... No samozrejme zadny koberce.
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cassies 27. 9. 2007 18:41

Nezahybam, mam 167cm a kalhoty jsem mela dlouhe jednou a to jen o lem, takze jsem to neresila. Jinak na cigaretovky jsem si jeste nezvykla, porad se mi to nelibi, zvlast na nekterych slecnach....
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 20:08

aquarkko píše:

někdy :oops: :mrgreen:>/quote]

také se tomu krásně říká že Krmíš (paseš) kozy... :-P

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 20:10

cassies píše:Nezahybam, mam 167cm...

167 je u holky malá nebo velká výška??

když tak přemýšlím že já mam 190 a když se ke mě postavíš tak mi budeš tak pod ramena, takže asi né zrovna nejvyšší... :hm :oops:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:28

MarkFX píše:
aquarkko píše:

někdy :oops: :mrgreen:>/quote]
také se tomu krásně říká že Krmíš (paseš) kozy... :-P-/quote]

aspoň nemečijou hlady :mrgreen:
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 00:30

ale v určitém věku už by se holky měly odnaučit pást kozy, jinak budou přetučnělé a posléze je potahají po zemi :mrgreen:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:39

a už dost! tímto končím debatu o kozách :mrgreen:
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 9. 2007 05:22

oni se neprezouvaji ani americani, ale zas na druhou stranu, kdo by chtel chodit po uklizenem byte v botach, ve kterych je prach/blato z venku. Hlavne v destivym a hnusnym pocasi.
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:35

MarkFX: no ja si myslim, ze presne akorat, sedi mi vetsinou kazde rifle, ktere si oblecu....ale tak zase je pravda, ze kdybych pri sve vysce oblikala treba velikost 40 (tak nejak netusim,jake je to cislo v tom druhem cislovani)tak asi zahybat musim. No nejspis budu mit prototyp postavy pro danou velikost.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 11:41

40?? to snad né... Dyt já mam největší gatě 38 a to jsu o dost větší... :hm

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:52

MarkFX píše:40?? to snad né... Dyt já mam největší gatě 38 a to jsu o dost větší... :hm /quote]

No zalezi jake cislovani beres....pokud treba z orsay, zara, mango, tak tam jsou nejmensi cisla 32, pokud diesel a podobne, tak tam se cisluje 25,27 atd....
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Camillca 28. 11. 2009 23:48

Já mám teď nový džíny, jsou trochu delší takže nohavice se mi šoupají po zemi a patami u bot si po nich šlapu, ale ohrnovat nebo zkracovat je se mi nechce. Já je ale nosím jen ven, takže když přijdu domů a jsou mokrý nebo špinavý od bláta tak to nevadí, doma se převlíknu a džíny pověsím aby uschly.
Peklo bylo plný, tak jsem se vrátila zpátky.
Camillca
Čtenář