Ohrnout nebo neohrnout? :))

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:39

a už dost! tímto končím debatu o kozách :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 9. 2007 05:22

oni se neprezouvaji ani americani, ale zas na druhou stranu, kdo by chtel chodit po uklizenem byte v botach, ve kterych je prach/blato z venku. Hlavne v destivym a hnusnym pocasi.
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:35

MarkFX: no ja si myslim, ze presne akorat, sedi mi vetsinou kazde rifle, ktere si oblecu....ale tak zase je pravda, ze kdybych pri sve vysce oblikala treba velikost 40 (tak nejak netusim,jake je to cislo v tom druhem cislovani)tak asi zahybat musim. No nejspis budu mit prototyp postavy pro danou velikost.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 11:41

40?? to snad né... Dyt já mam největší gatě 38 a to jsu o dost větší... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:52

MarkFX píše:40?? to snad né... Dyt já mam největší gatě 38 a to jsu o dost větší... :hm /quote]

No zalezi jake cislovani beres....pokud treba z orsay, zara, mango, tak tam jsou nejmensi cisla 32, pokud diesel a podobne, tak tam se cisluje 25,27 atd....
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Camillca 28. 11. 2009 23:48

Já mám teď nový džíny, jsou trochu delší takže nohavice se mi šoupají po zemi a patami u bot si po nich šlapu, ale ohrnovat nebo zkracovat je se mi nechce. Já je ale nosím jen ven, takže když přijdu domů a jsou mokrý nebo špinavý od bláta tak to nevadí, doma se převlíknu a džíny pověsím aby uschly.
Peklo bylo plný, tak jsem se vrátila zpátky.
Camillca
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků