Kdy jste byli nejblíže smrti ?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tukatkat 23. 3. 2010 20:40

Prave jsem si vzpomnela, je to tak cca rok-dva, kdyz jsme byli venku na Silvestra. A jedna takova ta rachejtle na spejli se odrazila od zeme a proficela mi tesne kolem hlavy.. Asi bych na to neumrela, ale nebylo by to nic prijemneho..
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 3. 2010 20:47

noo letos v Lbc na námku tě něco málem trefilo co pět minut, jeden předemnou to i dostal, ale jen to ze sebe sklepal, rychlehtle nejsou většinou nebezpečné, jen ty petardy co se házej... je běžný že se do rachejtle po zapálení kopne, aby bouchla na zemi...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod cassies 23. 3. 2010 21:23

1. cca 5 let, lezla jsem pro auticko pod takvou tu mohutnou kovovou houpacku, na ktere se samozrejme nekdo houpal, zvedla jsem se ve chvili, ktera nebyla zrovna vhodna a dostala to do hlavy...pak jen tma

2. Duseni v detstvi, nasi me museli vystrkovat z okna na vzduch, nez prijela sanitka

3. V bazenu pri vzajemnem topeni

4. Kdyz jsem byla na operaci s pretrzenym nervem v ruce...noc pred operaci, na pokoji se staryma babkama, jelikoz uz jsem byla plnoleta. A ony resily to, ze jdou na operaci a co kdyz uz se neproberou atd. Vydeptaly me takovym zpusobem, ze jsem premyslela nad tim, ze obetuju hybnost ruky, jen abych nedostala narkozu.

5. Po rozchodu jsem taky asi dva dny trpela dojmem, ze z toho umru

6. Jela jsem na chatu na slovensko, sjizdela z nadjezdu a najela do protismeru, ptz tam nebyly videt silnicni cary...nevim, jak se mi podarilo uhnout, ale ten okamzik, kdy jsem se divala do oci vydesenemu ridici protijedouciho auta, na to nezapomenu

7. V aute, kdy mi nedal nakladak prednost, kdyz vyjizdel z vedlejsi silnice. Taky nevim, jak se mi podarilo vyhodnotit, ze pokud budu brzdit a neslapnu na plny plyn, tak v sobe skoncime...tehdy jsem jela s tatkou ve favoritu = kovova rakev.

8. Bezela jsem po louce s pritelem, potme jsme davali zavod ve sprintu. Zakopla jsem o neco a mlaskla sebou na zem... kdyz me prisel zvednout, tak zjistil, ze cca metr prede mnou je hoodne hluboka dira.

9. Letosni zimu mi tesne za zady spadla kupa ledu-snehu ze strechy, to by moje pater asi tezce rozdychala.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 3. 2010 21:42

ty si taky dobrej karambolista... těch situací je hrozně moc... cokoliv se může zvrtnout strašně rychle, taky sem jel fiatem do Prahy, jen na mě debil z vedlejšky a kdybych brzdil, tak bysme skončili v sobě, místo toho sem dupnul na plyn a minul ho...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 3. 2010 21:48

pár desítek sekund po narození. A pak ještě jednou, ale o tom se mi nějak nechce mluvit
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod suk 23. 3. 2010 22:03

ja ted nedavno... ale nakonec jsem teda neskocil...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 3. 2010 22:19

Slonik: nemusíš, ale ostatní tu taky prezentovali své nejhorší okamžiky, pokud ti to je ale jakýmkoli způsobem nepříjemné, nepiš...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 3. 2010 02:23

26.2.2010...asi budu slavit II.narozky...no asi ,,Reinkarnace,,? Ještě nevím? Ještě sem nedopočítal kosti? STarec Marcel od Zvonu.

//OT příspěvky na žádost uživatele přesunuty do nového tématu. MgX
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 27. 3. 2010 00:29

Včera pred polnocou.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod beowafle 29. 3. 2010 16:02

asi v 7 letech jsem čekal s kolem na křižovatce a z prava jel kamion. já si myslel, že to stihnu, ale nestih. naštěstí jsem se střetnul jen s bokem kamionu, ale asi měsíc jsem byl v nemocnici. naštěstí byl poblíž kámoš, kterej se ihned rozeběh pro mámu. ta nadávala :-). když mě odvezla do domažlický nemocnice, doktor mi zašil hlavu a teprve pak zjistili, že tam zůstaly kousky lebky a poslali mě do plzně na operaci. sem se musel ve špitále učit písmenka :-).
beowafle
Návštěvník

Odeslat příspěvekod p0etrik 29. 3. 2010 16:52

Asi 3x.

Poprve jsem mel tak 8 let, a sli jsme nekam s brachou. Nejak jsem se zapomel, chtel jsem prejit cestu, uz jsem vykrocil a bracha mne chytil a strhnul zpatky. A v tom okamziku tesne predemnou proficelo auto.

Podruhe, to mne bylo tak 17, jsem se jel projet na kole. Na jedne blbe krizovatce jsem chtel jet rovne, stal jsem vedle auta (S120), co chtelo totez. Je tam dost silny provoz, krizuji se tam silnice 2. a 3. tridy, a i kdyz je to v obci, tak 50 tam jezdi malokdo. No a strasne dlouho jsme cekali, porad neco jezdilo. Po dlouhe dobe se udelalo "okno", stodvaca vedle mne se zacala rozjizdet, tak jsem slapl do pedalu ze pojedu taky. A blbec jsem se vubec nepodival. Stodvaca jela dost rozvazne, v pohode bych ji stacil, ale chtel jsem dat nohu do klipsny a nejak jsem se do ni zamotal, takze jsem se zdrzel. No a diky tomu zdrzeni jsem byl asi metr za 120citkou a ne vedle ni ve chvili, kdy ji zprava sestrelil taxikar v Mercedesu.

A to treti je tady:
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... cb46c54654
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod NMS 10. 4. 2010 15:30

Deset roků zpátky v Německu si takhle jedu po A3 (kdo zná, ví co to je za dálnici) v levým nějakých 160 km/h. Vyjedu na vrcholek kopce a hned za ním zácpa až na horizont. Nikde žádné varování typu auta s transparentem "STAU", žádné značky "STAUGEFAHR" apod ... Brzdím vším čím to jde, i když jsem věděl, že to nedám i kdybych se p....l (od toho taky nebylo daleko :mrgreen:). Poslední zoufalý pokus - strhnout to do středového travnatého pásu, pořád lepší, než čelní náraz. No,vyšlo to, já a dokonce i auto to přežilo - chyběly mě skorem 3 délky auta ...
Od té doby před vrcholkem kopce dávám nohu z plynu ...
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 4. 2010 10:01

No, kdo se chystáte umřít, měli byste si prostudovat tuto zásadní publikaci, kterou pro nás zpracovalo Ministerstvo pro místní rozvoj, a vyškolit pozůstalé. Umřít totiž není vůbec žádná sranda
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod mtmccox2 14. 4. 2010 06:57

Vzpomínám si, že jsem se topil asi v 9 letech, ale jinak dávám bacha :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod bukvoun 4. 5. 2010 12:01

Kdyz jsem trentovi vysypal do piva celej popelnik i svajglama. 8-D
bukvoun
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka