Váš "styl psaní" - na fórech, ICQ, v SMS,...

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 22. 9. 2007 08:15

Všude píšu stejně. Fora/ICQ a smsky píšu jenom z nutnosti :lol:

// Jo a po včerejšku nesnáším hrozně moc, když někdo píše

Jaxe mash, fotesqu, newim, jag gde :x
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 14. 12. 2007 20:30

Píšu spisovně a pěkně :mrgreen: (ok jak kdy)
Někdy píšu aj bez té diakritiky, sms skoro nepíšu, ale píšu z mobilu vzkazy a na pauzu, v takém případě bez diakritiky, jinak pravdila stejná
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 12. 2007 04:34

vzdy se snazim psat spravne a spisovne, i kdyz posledni leta netove komunikace me stale vice uci i nespisovnym vyrazum :)

Jo a pisu bez diakritiky. Jinak dodrzuji vse, vcetne mezer za interpunkci...atd., atd.. :)
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 12. 2007 08:25

Já píšu tak, jak právě vidíte, že píšu. 8-)

Odeslat příspěvekod zamis 15. 12. 2007 08:54

no ja teda vetsinou pisu jako hovado nebo opilec. proste tak, aby to podtrhlo mou osobnost
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 12. 2007 12:17

aspon že ten podpis si psal ve své slabé chvilce = střízlivý :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 16. 12. 2007 23:18

No, ja se snazim psat, tak jak se ma. Ale vsude pisu bez diakritiky (jak na mailu, ICQ, SMS, forech,...). Kdysy davno na ICQ mi psal kamos, ze se mu spatne zobrazuje diakritika a ze to stale nevyresil, a prosil me, jestli bych mu mohla psat bez diakritiky. No a nejak mi to zustalo... Doufam, ze ale jinak pisu spravne a pro vsechny dost srozumitelne :mrgreen:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jony 17. 12. 2007 18:53

pisu zasadne bez diakritiky, ale interpunkci pouzivam, akorat v SMS vynechavam za "." a "," mezeru -> setrim znaky :-D
a Najja. pokud to chces slyset, tak opravdu resis blbosti :mrgreen:
a pokud to nechces slyset, tak predchozi vetu necti!
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod Mawe47 17. 12. 2007 21:34

Interpunkce me posledni dobou znacne obtezuje... Z mobilu su zvykla bez ni, z netu taky, protoze muj klient ma potize s nekteryma jinyma klientama a na forech uz jen proto, ze je to rychlejsi... nemam na klavesnici ceske znaky, takze je pro me pohjodlnejsi psat bez nich, nez doufat, ze trefim í a ne é:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 12. 2007 21:54

Učím se psát zase jako člověk, s diakritikou a podobnýma fíčurkama. Čeká mě totiž tenhle semestr velká zkouška z češtiny :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 18. 12. 2007 06:47

Já píšu s překlepy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 12. 2007 10:13

[quote="Ťuhýk"tUčím se psát zase jako člověk, s diakritikou a podobnýma fíčurkama. Čeká mě totiž tenhle semestr velká zkouška z češtiny :-D /quote]
měl by mít každej povinně :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 12. 2007 14:19

Snažím se psát tak, jak se patří a sluší :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 12. 2007 21:56

aquarkko píše:[quote="Ťuhýk"tUčím se psát zase jako člověk, s diakritikou a podobnýma fíčurkama. Čeká mě totiž tenhle semestr velká zkouška z češtiny :-D /quote]
měl by mít každej povinně :-P /quote]
Vzpominam, jak sem se snazil byt na ICQ v zahranici... Jak jsem miloval vsechny, co pisou bez diakritiky :D

A treba na DC hubech mas za to rovnou kick ;)

Takze ono to svy opodstatneni ma, ja si na to taky zvykl, i kdyz potom kdyz treba pisu naky prace na PC mivam problemy... :( Ale je to rychlejsi :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod apin 18. 12. 2007 22:11

vždy se snažím o to, aby byly moje příspěvky srozumitelné a pochopitelné pro všechny. velká písmena nemám příliš v oblibě, protože moje bezdrát klávesnice dvojstisky moc nerespektuje, proto se ani nenamáhám je používat...
jsem toho názoru, že si každý dělá svou vizitku sám a co si myslet o takovém člověku, který neumí napsat správně česky ani jednoduchou větu?
apin
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka