Oziveny 2h mrtvy pes

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod gagarin 11. 8. 2007 17:11

Asi pred rokom som cital,ze po usmrteni psa mu nahradili krv uz neviem akym roztokom,za 2 hodiny znovu dali krv a rozauchali srdce,pes znova zil ako predtym.Neviete ako su na tom?

//bombul: Tema presunuta z Náboženství, církve, filozofie
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cinan 11. 8. 2007 17:12

kde si to cital? neviem ci to bol prave najdoveryhodnejsi zdroj informacii ;)
Open-source fan!
blog-zapisky: http://cinan.wordpress.com/
cinan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 8. 2007 17:17

No, vzhledem k tomu, že když nemá mozek přísun kyslíku, dochází po určité době k nenávratnému poškození - nevěřím tomu. :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod cassies 11. 8. 2007 17:54

Jersey II. píše:No, vzhledem k tomu, že když nemá mozek přísun kyslíku, dochází po určité době k nenávratnému poškození - nevěřím tomu. :wink://quote]

Lzes! Neverime ti! :twisted:
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gagarin 11. 8. 2007 18:00

Prave ten roztoj mal vyzivovat vsetky organy a pokial by sa darilo mali sa toto a neskorsie obdobie robit testy na ludoch,pokial by to dopadlo vyhovujuco maju sa ozivovat padly vojaci co podlahli "beznym" zraneniam.No kedysi mi tiez na jednom fore neverili s tym sutrom co za par rokov minie tesne zem a vrati sa naspat aby ju priamo opacil.
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kosch 11. 8. 2007 18:13

no mohlo by to fungovat, ale je tam potřeba ještě jedna "ingredience" -teplota, pokud by ten pes byl "uložen k ledu" a teplota těla se udržovala velice nízko oddálil by se celkem výrazně čas kdy dojde k nevratnému poškození...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 11. 8. 2007 19:11

kosch to presne napisal, keby to bolo ten pes hlbokozmrazeny, okamzite ale (!) tak mozno aj ano, ale keby len tak volakde bol tak urcite nie
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 8. 2007 19:39

Sověti přece vyvinuli způsob jak komunikovat s mrtvým ještě několik hodin po smrti. Jediný problém byl ovšem v tom, že jim mrtvý neodpovídal :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2007 21:13

celkem překvapivě :D
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gagarin 11. 8. 2007 22:49

S tym mrazenim to kedysi tiez skusali ale praskali bunky v tele .Inak niektore bunky ziju este dlho po smrti,takze do zeme ideme este z malej casti zivy.
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Najja 12. 8. 2007 00:27

Předpokládám, že ta původní zpráva je
:arrow: tady... Článek jsem četla a pokud je to pravda, mohlo by to být zajímavé :D ... Avšak nevim, jestli se vyplatí takhle vzdorovat přírodě.... Ona si nás snad zrecykluje sama, ne? :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arwinexwixton 12. 8. 2007 01:12

Pokud vás však váš domací mazlíček otravuje, když brouzdáte po pauze, tak se toto může hodit :wink: :D
uhmm...
arwinexwixton
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků