Bojíte se v noci?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 31. 7. 2007 20:02

Jak je to s vámi v noci? Bojíte se? Čeho? Co proti tomu deláte?

když se rozpovíte vy, reknu i já
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 31. 7. 2007 20:09

Bojím se...
smrti (tanatofobie) - hlavně udušení a utopení :shock:
v noci - chození po bytě ve tmě, atd... - v posteli mam peřinu až nad hlavu, a kouají mi nohy (btw: prodávají někde dlouhý peřiny?)

a ještě mnoha věcí se bojím :D třeba vzteklých psů, atd... je toho víc, ale lepší na to nemyslet :D
Naposledy upravil Najja dne 1. 8. 2007 11:29, celkově upraveno 1
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 7. 2007 20:11

To jen obcas kdyz lezim, je uplny ticho a tma a mne se zacnou jen tak nahodou vybavovat nejmrazivejsi filmovy sceny, to bych se za to zabil :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 31. 7. 2007 20:12

v noci sa nebojím , ale niekedy pre spánkom mám také čudesné pocity ale viem ich poslať do čávesu.

strach patrí k životu, je to možno taký "rešpekt" :hm
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 31. 7. 2007 20:15

chemistry píše:v noci sa nebojím , ale niekedy pre spánkom mám také čudesné pocity ale viem ich poslať do čávesu.
Naposledy upravil Pade dne 31. 7. 2007 20:16, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 31. 7. 2007 20:15

Jak kde, jak kdy. Na kolejích žádný problém (sám na pokoji, paráda :-) ). Doma? Jak jsem sám, tak mám takový divný pocit, asi pozůstatky z děství, páč na ulici jsem naprosto v klidu a ve sklepě si mnohdy ani nerožínám. Cesta naprostou tmou mi taky nedělá problém. Možná tak po aktuálním shlédnutím dobrého horroru :twisted:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 31. 7. 2007 20:18

Pade píše:
chemistry píše:v noci sa nebojím , ale niekedy pre spánkom mám také čudesné pocity ale viem ich poslať do čávesu.
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 31. 7. 2007 20:19

to viem, len neviem ako ich tam poslat, ja ked uz lezim v tme v posteli, zacnem mysliet na vsetky strasidelne prihody co som pocul, videl... :(
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod chemistry 31. 7. 2007 20:22

začni myslieť na to pozitívne, možno aj nasilu... :wink:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 7. 2007 20:23

No bojím se bouřky a zároveň mě strašně přitahuje se na ní dívat z pokoje... Pak se strašně ale fakt strašně bojím pavouků z toho mám hrůzu :x A pak v noci se ani moc nebojím, ale občas jo :D


Pade: přál bych ti dělat nočního hlídače ve velké budově, jako jsem to dělal ijá :D To byl strach ti řeknu. V noci tam všechno různě suštilo atd atd no nikdy víc :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Pade 31. 7. 2007 20:23

mysliet na pozitivne sa snazim, len ked prave volaco pukne tak hned mám strachu plnú hlavu :hm

a pavuky? dotknem sa pavuciny a hned letim najviac ako viem umyt si ruku, pavuky na 100% nenavidim, hnus
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 31. 7. 2007 20:24

To já taky :D ale dřív jsem měla hroznou úchylku, až nesnesitelnou: ve tmě, jsem viděla oči. Byl to zlozvyk mozku, hrozně dlouho jsem to měla a ještě občas mám, ale je to už lepší...
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 31. 7. 2007 20:26

Nejlepší je jít někdy v noci tmavou uličkou nebo mimo město a začít rozebírat horrory. Hlavně s holkou :twisted:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 31. 7. 2007 20:29

to by bolo fajn s niekym ist a rozpravat sa to by som sa nebal, ale vlastne, ked si to rozoberiem: ked dojde volaky prizrak, co mi vlastne spravi? no nic, aj keby daco tak neva, som z tym zmiereny... coho sa teda vlastne bojim???
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 31. 7. 2007 20:30

coho sa teda vlastne bojim???
To mi povídej :D
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků