Odnos objednaneho zbozi do patra v panelaku

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gho$t 14. 5. 2007 15:48

Zdravim......necham tu jeden postreh, co me dneska dostal na kolena :D

server http://www.bily-dum.cz nabizi jiste zbozi, na tom by nebylo nic spatneho, tak sem si vybral, co bych chtel, jdu na objednavku a nahle koukam ze tam je vyber v kolikatem patre bydlim. Docelame to zarazilo, tak to studuji a prichazim na tento poznatek:
Pokud zakaznik bydli v panelaku bez vytahu v prvnim patre, uctuje si server za odnos zbozi k bytu 90Kč :mrgreen:
Kazde dalsi patro + 30Kč
Tedy pokud bydlime v osmem patre a nemame vytah, nauctuje si server 300Kč :mrgreen: :mrgreen:
Ovsem server mysli na vsechno, v panelakach s vytahem to mate za 60Kč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak sem se sveril :D
A co vy na to?
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Johnz5 14. 5. 2007 16:11

Lol. Dobrý, židle drží. Málem jsem z ní spadnul. No jo tak maj všechno pod kontrolou :-D.

Dneska už se platí za všechno! To ti neřekli :-D.
Zdraví Jan Musil aka Johnz (a ta 5 je tam přebytečná :-))

---------------------------

Nejsem moderátorem žádného diskuzního fóra.
Johnz5
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 5. 2007 17:24

No kdyby mi měli domu dovézt lednici, pračku, myčku, což je zboží které mimo jiné nabízejí, tak si klidně rád připlatím než se s tím tahat, když je jinak u dražšího zboží doprava zdarma.
Nezdá se mi na tom nic divného, můžeš si to nechat složit před domem a neplatíš nic.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Gho$t 14. 5. 2007 17:28

2 Michal P: Tak to je jasny, ale zkus si objednat Kávovar za 250Kč a za 300Kč si ho nech donyst do osmyho patra :wink:
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 5. 2007 17:39

GhoSt: nakupuju tam často, je tam doprava standardni, poštou i tímto "komfortním kurýrem", záleží na tobě co si vybereš, a právě třeba tou pračkou si to objednáš takto. Nevím co je na tom divného ;) už to tam mají pěkně dlouho.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 5. 2007 17:42

GhoSt, u kávovaru si nebudu odnos objednávat, to je pochopitelné, u něj samozřejmě tu dopravu zdarma nemám.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 5. 2007 17:50

Chtel jsem sem napsat co si o tom myslim, ale Michal P to uz udelal za me ;-)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Gho$t 14. 5. 2007 18:16

OK. Tak ste me trosku uzemnili....no co....kdyz se na to podivam z hlediska pracky, tak dobra, uznavam ze to je moozna dobra vec (i kdyz ta cena...no...to necham stranou). Nebudu se tu s Vami prit, asi bych prohral :nenapadne , ale kdyz se to veme v pohledu s kavovarem, tak me to rozesmalo.

No nic.......nechme to tu lezet....treba se jeste nekdo zasmeje, treba taky ne......
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2007 18:18

Michal P píše:No kdyby mi měli domu dovézt lednici, pračku, myčku, což je zboží které mimo jiné nabízejí, tak si klidně rád připlatím než se s tím tahat, když je jinak u dražšího zboží doprava zdarma.
Nezdá se mi na tom nic divného, můžeš si to nechat složit před domem a neplatíš nic.i/quote]

Úplně souhlasím s Michal P.

Já kdybych někde rozvážel zboží, tak se s ním taky zadara nebudu chtít tahat do pater ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod blino 14. 5. 2007 18:21

ten cennik ROFL

ale inak maju pravdu, ja osobne si radsej priplatim ako sa natahovat s niecim takym velkym ako je pracka, chladnicka a spol.
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 5. 2007 19:19

Mě ty ceny připadají adekvátní, když je samotná doprava věcí na 3 400 kč je zdarma.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 5. 2007 22:44

Jo pračka je ku*evsky těžká mašina (aspon ta naša)... Tehdy nam to do prvního patra pomáhal ten šofér (naštěstí zadarmo), no prostě 3 chlapi stím měli do schodů co dělat...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod CeCo 14. 5. 2007 22:54

Ja som tiez za poschodove priplatky. Oni to mozu roztopit v cene tovarov, ale takto platis len skutocne za to, co dostanes (a co si chalani odmakaju).

C
CeCo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 5. 2007 07:57

to se stalo kamosce, objednali si internet od telecomu a kdyz jim prisel technik s modemem, do mluvitka se zeptal, v kterem bydli patre (ve 4) a pak rekl, ze chodi pouze do tretiho, zdali by si pro to nemohla prijit dolu... a to maji v baraku vytah:)

jinak chapala bych priplatek za ty mycky atd, jak psal MichalP, to bych jim rada zaplatila, abych se s tim nemusela tahat sama, bydlet v panelaku:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 15. 5. 2007 11:01

My jsem ted kupovali kombinovanou lednicku s mrazakem. Velmi me prekvapilo, ze si firma neuctovala ani PHE poplatek, ani dopravu, natoz odnost do patra, instalaci, odvoz stareho spotrebice, odvoz kartonu. Vsechno bylo zadarmo a pritom byla lednicka u nich nejlevnejsi na trhu. A pritom slo o standardni electroluxku za ani ne 10.000. Mimochodem slo o Datart.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Další stránka