Mylné myšlenky z dětství

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod johnnym 7. 5. 2007 17:12

Tak se pochlubte, co jsme si jako malí mysleli a ono to ve skutečnosti bylo úplně jinak ;)

Já si pamatuju, když mi bylo 5 let, že jedna naše vychovatelka ve školce jela na Kanárské ostrovy a když se vrátila, říkala, že tam byli velcí ještěři. V té době jsem holdoval dinosaurům (uměl jsem jich dost latinsky) a hned jsem si představoval, jak na tom ostrově žijí dinosauři :)
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 5. 2007 17:13

Koho nevidím já, ten nevidí mě ( zakrytý oči způsobujou neviditelnost)

Když si zacpu uši, nikdo mě neslyší

(tyhle 2 věci jsou ale z hodně rannýho dětství :-) )
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 17:26

ja jsem se schovavala pod perinu pred duchem, ktereho jsem videla asi ve 4 letech a za tim si stojim, protoze to tak bylo...tohle schovavani mi vydrzelo dost dlouho a vzdryela jsem pod perinou dokud jsem tam mohla dychat...
jinak jsem nekde v ABC zahlidla jakesi moravske slavnosti, kde chodili lide v maskach a jedna maska tam byla obzvlast oskliva...tak te sem se bala a myslela jsem si, ze na me dycky bude cekat doma, kdyz prijdu ze skoly a vysaje mi vsechnu krev...
to bylo celkem drsny, kdyz sem se asi v 9 10 letech zamykala a schovavala pod stolem v pokojiku a vyckavala az prijdou nasi z prace...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 5. 2007 17:31

To mi připomíná, že do docela pozdního věku jsem se před spaním koukala pod postel (byla tam jen malá 5cm škvíra), jestli tam není nějaký zvíře nebo cokolic, co by mi šáhlo na nohu nebo vlezl odo postele... Ovšem co mi vydrželo doteď- když se v noci koukám na horor, tak pak musím mít po cestě všude rozsvíceno a na noc se zamykám v pokoji.... :-D
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 17:34

iwi: s tim divanim se pod postel jsem to mela take, i kdyz po hororu to obcas delam i ted...driv jsem jeste chodila po byte s nozem, kdyz sem slysela nejake to sustnuti, ktere se mi nezdalo...takze znacny pokrok tu u me nastal:)))

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 7. 5. 2007 17:35

2iwi: To mi připomnělo, když jsem zkouknul The Ring. Jdu na záchod -> rozsvítit, kde se dá a jenom proběhnout. Tohle jsem praktikoval tak ještě 3 týdny poté. :D Vsugerovával jsem si, že ve tmě se schovává ta nepěkná Samara.
Naposledy upravil johnnym dne 7. 5. 2007 17:35, celkově upraveno 1
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 5. 2007 17:35

:-D já s pepřákem a není to tak dlouho, co jsme s bráchou šli s bejsbolkou kontrolovat sklep, protože jsme slyšeli podezřelý zvuk...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 17:40

johnnym: tak Kruh to je vubec libustka:)) Na tom jsem byla v kine a pak ta cesta domu...no stesti, ze jsme na tom byla jeste u nas doma v kine kde to mam par metru domu, bejt na tom v Praze nevim nevim...jinak tenhle horor je fakt povedeny...dvojka o nicem neprekvapi..

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 5. 2007 17:51

Viděli jste někdo 3:15 zemřeš? Já jo......sama v kině..... sama v sále..... zhasnutým sále........ některý scény jsem vůbec neviděla a i zvuky stačily, abych málem zkolabovala... A cesta domů noční tramvají- lahůdka.....
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 17:53

¨ja samozrejme videla:)) ten zacatek byl desivy...drsny mi prislo jak na zacatku odstrelil tu svoji malou sestru a predtim ji rekl, ze ji miluje...jinak Kruh me desil vic, od toho se nedalo tolik ocekavat a pak bum...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2007 17:54

iwigirl píše:Koho nevidím já, ten nevidí mě ( zakrytý oči způsobujou neviditelnost)

Když si zacpu uši, nikdo mě neslyší

(tyhle 2 věci jsou ale z hodně rannýho dětství :-) )//quote]

Iwin brácha Jakub mně poslal SZ, že to iwi drželo do jejího ranného věku 17 let :mrgreen: :lol:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod johnnym 7. 5. 2007 17:55

2iwi:Jeden z mála filmů, na kterém jsem byl v kině. Bylo tam pár vypjatých scén, ale oproti Kruhu tohle bylo v pohodě. Nejhorší byla asi ta scéna, jak se tam objevil ten satan, kterému odkapávala z pusy krev a také ty scény z mučení indiánů. A divně na mě působily scény s tou malou holčičkou, která zemřela při masakru v Amityville jako poslední.
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 17:56

MgX: tva skodolibost nezna mezi :lol:

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod CeCo 7. 5. 2007 18:01

Ja som dost dlho dufal, ze ista cokoladova tycinka bude plavat v pohari mlieka. Po 2 rokoch sledovania reklamy som nakoniec tu tycinku do toho pohara dal a zistil smutnu pravdu - neplava...

C
CeCo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2007 18:03

Noovo píše:MgX: tva skodolibost nezna mezi :lol:

Škodolibost? To snad ne :lol:

Jsem vám jenom předal informace a Ty hned takhle na mě :cry: :hm :shock: :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Další stránka