Co vas nastve, aka ludska cinnost?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod DC20 2. 11. 2007 09:26

LOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirk4 4. 11. 2007 09:37

Zero_Cool píše:[color=blue]Momentálně mě před chvílí naštvala taková lidská činnost, že jsem někomu napsal na ICQ, protože jsem po něm něco potřeboval a on místo odpovědi to za chvíli vypnul a odjel do pryč. :(a/color]
Toto delam casto, o pomoc si lide pisi v tu naproto nejnevhodnejsi dobu a ja uz proste nemam cas na to abych odepsal.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 11. 2007 12:37

DC20 píše:LOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Třeba tady tohle. Když někdo používá trapné zkratky, nebo zkomoleniny jako lol, nvm. Především ty anglické, omg a jiné hovadiny. Co to ku*va je s těma lidma?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jirk4 4. 11. 2007 12:40

do smsky se vejde jen 160 znaku... :D
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 4. 11. 2007 12:40

seterwohipikule: zbytecne se rozcilujes nad vecma, ktere jsou dane dobou. Po nejake dobe se bude pouzivat zase neco jineho...ale vetsinou je to teenage language
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 11. 2007 12:40

teenage co? Ó milostivý bože. Vím, že dost mladých mluví jako prasata a barbaři, ale já to zkrátka nepochopím. :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pade 4. 11. 2007 12:42

tiež hrozne nemám rád tie skratky, ale musim sa priznat že som ich už parkrat použil... :(
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod DC20 4. 11. 2007 12:48

seterwohipikule píše:
DC20 píše:LOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Třeba tady tohle. Když někdo používá trapné zkratky, nebo zkomoleniny jako lol, nvm. Především ty anglické, omg a jiné hovadiny. Co to ku*va je s těma lidma? /quote]

Mna zas stvu taky ****** ako si ty :roll:
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 11. 2007 13:25

seterwohipikule píše:teenage co? Ó milostivý bože. Vím, že dost mladých mluví jako prasata a barbaři, ale já to zkrátka nepochopím. :D!/quote]

asi už nejsi nejmladší... :wink: :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 11. 2007 13:32

Ty zkratky me taky stvou cim dal vic, zda se mi ze to nektery zacina degenerovat a mluvej tak i v realu... Nesnasim hlavne "hh", kdyz to clovek pise tak vypada jak kdyby vylezl z jedlickarny...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 4. 11. 2007 13:36

co znamena hh?
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 4. 11. 2007 13:38

smiech, niečo ako haha
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 11. 2007 14:01

hip hop
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Player. 4. 11. 2007 14:57

lol
Vazne nechapem preco niekomu vadia skratky. Ked niekto hrava po nete hry alebo si pise cez icq s ludmi, tak pochopi ze na dlhy chat neni cas a potom je to uz len otazka zvyku.

No ale co mne vazne vadi je pisanie w namiesto v, ale slahnute emo pIsAnIeEeE. A najviac ma irituje ked niekto sucha s polystyrenom.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DC20 4. 11. 2007 15:12

Ja by som sa len podpisal pod to co napisal Player. Okrem toho polystyrenu aj ked je mi to taktiez neprijemne.
DC20
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka