Vichřice

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 1. 2007 17:34

Zakládám speciální téma k vichřici která se prohnala a ještě se prohání ČR.

U nás doma ( bydlím v paneláku ) je vše v pohodě, jen trochu průvan, žádné výpadky proudu jen kolísání napětí, jen kontejnery a nám odjeli neznámo kam, smrkům co stojí před domem to ulámalo pár větví.
Když jsem jel ráno do práce tak všechny 3 obce co jsou při cestě byli bez proudu, silnice byla červená od spadlých tašek a podél silnice v jednom úseku třetina stromů zlámaná.
V práci to bylo horší utrhlo to část oplechování střechy, zpod oplechování to vyrvalo polystyren který byl všude kolem, rozrazilo to zřejmě špatně zavřené balkonové dveře, škoda do deseti možná statisíců a to jenom na jednom baráku, na dalších to bylo podobné.
Nečekal jsem že dojde k takovým škodám na 2 roky starým baráku, oceněného různými cenami.

Co vy jak to postihlo vás či vaše okolí ?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lamborghini 19. 1. 2007 17:37

Já taky bydlím v paneláku zatím je u nás všechno v poho akorát nám pískají okna s výpadky proudu atd. jsme se zatím nesetkali
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 1. 2007 17:46

Jo pískání oken, mě taky v noci dobře budilo a to máme plastová.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lamborghini 19. 1. 2007 17:48

tak to my taky to pískání bylo dost hlasité a nedalo se v něm spát tak jsem se zhruba o půlnoci přestěhoval do obýváku kde jsem si roztáhl křeslo
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 19. 1. 2007 17:50

Jaka vichrice? Ona i nejaka byla? Jsem vubec nepostrehl...
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scater 19. 1. 2007 18:09

Bál sem se že na mě spadne okno :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 19. 1. 2007 18:14

Co máte za problémy?? Tady celou dobu jen takový slabý vánek a kde nic tu nic...
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 19. 1. 2007 18:19

no ja teda nevim kde bydlite, ale tady nic. sice fouka, to jo, ale zadny mrtvi tady hlaseny nemame. zadny vypadky proudu, zadny odfouknuty baraky, nic....
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 1. 2007 18:26

U nás v Bohumíně byla, teda spíš jenom takový silnější vítr. Ale kupodivu doprovázený bouřkou. :shock: Ne tak úplně, ale párkrát se zablýskalo a i slabě zahřmělo.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 1. 2007 18:38

U nas vcera padaly ze strechy tasky... Kdyz jsem dneska jel do skoly tak jsem mijel asi 20 porazenejch stromu, odpoledne jsem zas sel po chodniku a musel obchazet peknej bordel, od jednoho baraku byl plot rozhazenej po pulce silnice...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 19. 1. 2007 18:40

Tak nam to utrhlo branku na zahradu a vsude se valej vetve ze stromu, pres pul vesnice bylo bez proudu a ted co jsme jeli z Melnika tak jsem objizdel 2 dopravni nehody a uz to zase fouka.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 19. 1. 2007 18:42

Proboha lidi kde to bydlíte?? Tady se nikdy nic takového nestane, nuda :(
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 1. 2007 18:42

tady (na vychode cech) to teda pekne fici.
Nejhorsi situace byla vcera vecer, kdy nekolikrat vypadl proud.
Ale jediny, co tu pada je internet:(
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 1. 2007 19:14

Mně to z balkónu odneslo stolek a ten se zaryl do střechy citroena, co stál opodál... Tady celkově lítaly věci... Kontejnery na tříděnej odpad si to mastily ulicí a drbaly boky a zrcátka všech zaparkovanejch aut. Docela bžunda...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 19. 1. 2007 19:26

Hmmm...dneska sem chtěl v šest ráno jet vlakem (cesta trvá 1h 20min) a přijel sem tam až v 11h. Úžasný...
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků