Umíte vařit?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 7. 2007 22:31

suk: fotku bohužel nemám :-P
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukecz 25. 7. 2007 23:13

S vařením nemám problém, jediné co však neumim je máčka, tak strašně rád bych uměl třeba rajskou, hřibovou apod. ale to je nad mé síly :cry: :cry: :cry:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 7. 2007 23:15

to jsem na tom stejně, ať udělám cokoliv, je to prý jako sex, krásné a dobré :D ale omáčky bych si netroufl :( ale jinak masíčko, steaky, nudličky, číny apodobné minutky udělám vždycky, téměř vždy jinak a pokaždý prý dobře :oops:
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 7. 2007 23:17

LukasKoudak píše:suk: fotku bohužel nemám :-P-/quote]

linkoval jsi jí do jednoho zdejšího tématu... :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 7. 2007 23:18

Slonik píše:
LukasKoudak píše:suk: fotku bohužel nemám :-P-/quote]

linkoval jsi jí do jednoho zdejšího tématu... :-) /quote]
ale tam jí nebylo vidět do obličeje :-P
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 7. 2007 23:41

To je pravda, ale tak původní otázka nezněla. I když připouštím, že byla tak myšlená...
sorry, jsem trochu rejpal :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 7. 2007 15:45

treba muj deda vari naprosto perfektne, moje maminka vari dobre ale ja to nejak neumim:( ac sem si uz parkrat rikala, ze bych si dala u dedy skolu, je to tak specificky clovek, ze nevim, zda bych to prezila:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 26. 7. 2007 22:18

Umim perfektni pizzu, vezmu telefon, zavolam do Zakki a objednam...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod madeleine 26. 7. 2007 22:54

Umim. Umim varit takmer cokolvek a piect (to ma dokonca bavi este viac) :) Som tak trochu kuchynsky maniak a po polrocnej prestavke si to fakt ze uzivam... 8)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 7. 2007 22:59

Ja jsem taky maniak, umim uvarit vodu na kafe, vodu na caj a dokonce se mi obcas povede predvarit vodu na instantni polivku, ale to vetsinou zdemoluju tri hrnce...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 26. 7. 2007 23:25

pokud s hrncema pokousis napodobit hellhammera tak se nediv...
jinak uvarit vodu na cokoliv umim docela dobre, mame rychlovarnou konvici.. a ted me tak napada ze instatni polivku bych dokazal udelat...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 7. 2007 23:38

To uz jsem zkousel v sedmi letech, odneslo to par varecek... Aspon me pak mati nemohla nicim zmlatit... Pak jsem nekde nasel xylofon a od ty doby uz nemela pokoj :)

Ted si vzpominam ze jsem jednou varil normalni polivku - teda maminka pridavala ingredience a ovladala pec, ja jsem jenom michal, ale i tak to byla dulezita role...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 26. 7. 2007 23:41

ja vlastne vcera mlel mak na dnesni obed... a pak jsem to po sobe i vyluxoval... se mi to uvolnilo a vysypal jsem to na zem ;)

a ten strojek na mleti byl slusne horkej jak jsem s tim rotoval :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 7. 2007 23:47

Hoho, mel by jsi videt mne kdyz melu strouhanku... Mame mlynek snad jeste po pradedeckovi a kdyz se do nej opru, tak to lita az ke stropu :)
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tamasha 27. 7. 2007 01:44

Vařit neumim :D jednou jsem udělala (prej) moc dobrou omáčku a s vepřovým masem :oops: (už nevim co to bylo za omáčku).. upekla jsem dort... prej taky dobrej no :D a jinak pečeme koláče s tátou... jíme většinou co táta navaří, já si dělám zatím jen instantní polívky :lol: ... nedávno jsme dělaly Tiramisu... a to byl zížitek... dali jsme tam dal 10x více vody, než tam patří... pak jsme to dohušťovaly těstem na palačinky (v pytlíku) a hrubou moukou... taky to Tiramisu pěkně ztvrdlo :lol: ... ale my se nevzdáme... chystáme se koupit další Tiramisu :D
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka