Umíte vařit?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 3. 2007 14:27

neee nikdaaaa :shock: a to je postup jaky? mohu-li se ptati a neni-li to tajemstvi sef kuchare :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 15. 3. 2007 14:39

Prosím Mgx a Noovo aby si nepletli fórum s chatem.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 3. 2007 15:27

Noovo píše:taky jste znali figl, zahrabavani tlusteho masa pod rejzi, aby na to druzinarky neprisli, ale oni pak stejne prisli :lol: :cry:

Já sem většinou snědával všechno a ještě si přidával, ale když bylo něco fůj, tak sem to z celyho talířa shrnul na hromádku aby toho bylo jakože mín :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Bozetecha 15. 3. 2007 15:32

varit umim, a zatim vsem chutnalo :)
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 3. 2007 15:35

ja se radeji nebudu k tomuto vyjadrovat, nebo to bude jako chat zase :pozor2 :eh
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 3. 2007 15:52

ke mojemu způsobu "odbývání" ?? už sme tři tak to snad nebude Chat :) klidně řekni

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 3. 2007 15:55

Zvladam jednoduchy jidla, jako sunkofleky, leco, usmazit rizky apod.
Polivky jedine ze sacku (stejne sou nejlepsi :-) ).
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 3. 2007 16:00

jo a já teda umím vařit asi tak že všechno prostě smícham a nebo ještě s vajčkama a šup na panvu trochu osmažit...

Většinou to bývají vydatné večeře ale jenom pro mě, bo nevím jestli by to někdo jiny jedl :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 15. 3. 2007 16:14

Já se teď učím. Už i čínu si dokážu udělat a nejakou tu minutku...i když na biftek jsem si ještě netroufl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod crashpc 16. 3. 2007 09:50

vařit? v rámci možností. nikdy sem neměl nouzi o dobrý jídlo. maso na 100 způsobů si udělám, hranolky/rejži/brambory/těstoviny jako přílohu a je to :-) nic víc nepotřebuju. lívance nebo buchtu si prostě stejně z chuťovejch a časovejch důvodů dělat nebudu. prostě půl kila flákoty :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod game_over 16. 3. 2007 10:04

ale jo varit umim
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pafffi 17. 3. 2007 14:06

no překvapila jsem sama sebe,dneska jsem udělala k obědu omáčku...byla dobrá :) samozřejmě podle receptu,ale to neva,stejně mám radost 8)
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 17. 3. 2007 19:34

Když děláš omáčky, tak to umíš vařit ;-)
Škoda, že jsi nepřidala - co to bylo za omáčku (rajská, na paprice, česneková ... )
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Pafffi 18. 3. 2007 12:26

byl to guláš...ale měla jsem asi milion instrukcí od mámy jak dlouho mam co dělat,takže to by asi zvládl každej :)
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 18. 3. 2007 12:41

Takhle manželka taky začínala a to jsme doma telefon neměli, mobily ještě moc nebyly (1995), běžela do budky tam si to napsala a pak pokračovala.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka