Umíte vařit?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 10. 1. 2007 12:14

Zajímalo by mě, jak jste na tom s vařením...
Aneb jestli jsem tu jediná dospěla, která kromě základních a jednoduchých věcí nic lepšího nesvede
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 1. 2007 12:54

čaj, čínskou polívku a zemáky si snad zvládnu uvařit, ale nějaky větší masakry už by poživatelné asi nebyly...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 1. 2007 13:13

Neumím, uvařím jen brambory, rýži ve varnejch sáčkách, bramborový knedlíky,placky apod. z pytlíku.
Nebo osmažím předsmažené rybí prszy a pod.
Jó a taky umím krupičnou kaši a smažit palačinky.

Ale že bych uvařil omáčku, maso to fakt ne, maximálně to dodělám když to žena nestihne ( zahustit apod.)

Já to nikdy nepotřeboval, sám jsem nikdy nebydlel nejdřív mě vařila maminka a teď vaří manželka.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 1. 2007 13:25

Ja zvladam tak mozna neco z pytliku, cinsky polivky a tak, ohreju si parky ale tim to pro me konci...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 10. 1. 2007 13:29

to ja se hrozim toho, az mi nebude varit maminka:)
Krome brambor, pytlikovejch veci, testovin a osmazeni neceho to se mnou taky neni moc slavny, a chudak nejaky manzel, ten by si asi dal:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 1. 2007 13:44

Proto musi kazda moje potencionalni napadnice umet varit, jinac bysme asi umreli hlady :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 1. 2007 13:44

Mawe, to přijde samo manželka taky neuměla ze začátku nic, a postupně se učila, nezapomenutelný byly plněný papriky v rajský omáčce, v kuchařce stálo " přidat trochu hřebíčku" tak tam vysypala asi čtvrt pytlíku, no jelikož jsem byl hladovej tak jsem to snědl, ona to nemohla i protože tehdy kojila a bála se že by se ta výrazná chuť dostala do mlíka.
Nebo uzená polívka z krupkama, ta tak zhoustla že se nedala utáhnout, tak to naředila že jí bylo snad 5 litrů.

Ze začátku nevěděla ani jak dlouho se maj vařit brambory.
A to jsme začínali spolu žít až když se nám narodil syn, sami na druhym konci Prahy, do tý doby bydlela u maminky.
Naposledy upravil Michal P dne 10. 1. 2007 13:50, celkově upraveno 1
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 10. 1. 2007 13:47

Umím, kromě houskových knedlíků, které kupuji a bramborové těsto používám jen ze sáčku.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 1. 2007 13:51

Jo houskový knedlíky se ženě taky moc nedařej, tak ohříváme kupovaný.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 1. 2007 13:58

zvládnu udělat nějaký plátky (vepř., drůbeží), přílohy krom knedíků
nějaký saláty
čínu
rizoto
mám hrozně ráda bazalku a tymián, takže je do všeho, kam to jen jde cpu :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 10. 1. 2007 14:07

Taky toho moc neuvarim, sice ted bydlim na koleji, ale stejne. Tak maximalne nejake brambory, polevku, nebo neco usmazit - to mi jde - hranolky, vajicka. A jeste treba zvladnu caj a buchtu podle receptu.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 10. 1. 2007 14:36

na grilu udelam cokoliv. vsechny druhy mas. stejky, zebra, kyty, proste cokoliv
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 10. 1. 2007 16:19

Umim si ohřát párky, polívky z pytlíku, těstoviny s tunou kečupu :) a dokonce si udělam i vejce, ale musí mi je někdo rozklepnout, když jsemt o zkoušel sám zasvi*il jsem s tim celou kuchyni...:D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod standys 10. 1. 2007 16:26

Uvařím. Vaření mě baví. Jen ty knedlíky mi ještě moc nejdou, tak je dělám z pytlíku
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků