vanoce 2006

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 9. 11. 2006 11:14

tak jsem s hruzou zjistil, ze se blizi nejhorsi obdobi roku a zacne kazdorocni boj s nakupovanim darku pro sve blizke. uz ted s toho mam husi kuzi, ale co naplat, udelat se to musi. proto bych potreboval nejaky typy na darky. letos to nebudu nijak hrotit, takze potrebuju darky jen pro rodice a pro mou princeznu. co je hitem letosnich vanoc? cenou by se kazdej darek mel vejit do nekolika tisic.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod zamis 9. 11. 2006 11:17

urcite nejsem sam kdo todle kazdorocne resi. nekde tu je podobny tema z lonska, ale nechce se mi hledat. omlouvam se ze to takhle kouskuju ale ten blbej telefon nezvladne vic znaku do jedne zpravy
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod christian 9. 11. 2006 14:46

mno asi sam nejsi. ale horsi je zjistit,ze vanoce sou za rohem a nejsou money na darky :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 9. 11. 2006 15:08

kup ji zdechly kytky a mrtvy stenatko :-D
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 9. 11. 2006 16:31

chris: penize nejsou prece vsechno, muzes treba nebo vyrobit vlastnima silama :wink:

ledni medved: i ty romantiku, ty umis divku okouzlit :mrgreen:

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 9. 11. 2006 16:50

jeste ze sem neverici a tenhle krestansky svatek pro mne nic neznamena ...

zamisaku .. to vis .. ja sem romantik celym telem a duchem (dovolena u cernobylu pri zapadu reaktoru atd :-D)

eeech .. kdybych to mel brat takhle .. tak ji 24 rano zlej ... vecer si uzij .. a rano az se bude ptat co se delo tak ze si vcera uzivala poradne vanocniho darku :-D ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 9. 11. 2006 17:00

zamis píše:chris: penize nejsou prece vsechno, muzes treba nebo vyrobit vlastnima silama :wink:

No ja si kazdy den nic netisknu. No je sice pravda,ze penize nejsou vsechno,ale bez nich si taky nic nekoupis ze? :wink:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod zamis 9. 11. 2006 17:29

ledni medved: no to by asi nebylo to prave orechove. jednou mi prisla domu v osum rano uplne ***** a jediny co bylo, ze mi usnula v kline. bude to chtit asi neco jinyho.

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 9. 11. 2006 17:30

zamisaku ... co trebas .. ummm ... nevim .. jak dlouho ste spolu ? .. btw : a myslis si ze o vanoce jeste budete ? :-D .. ergo - zajdi 24 rano na benzinku a kup prvni blbost co uvidis (sterace, cistice interieru, koncovky vejfuku a chromovy cepicky ventilku prehlidni) ... a je to :-)

Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 9. 11. 2006 17:47

L.M.:no vypada to, ze ty mi asi nepomuzes. zname se uz skoro ctyri roky, z toho dva jsme spolu nemluvili, ted se to snazime nejakym zpusobem obnovit. treba to spolu vydrzime az do vanoc. koneckoncu ona zacala s tim, co bych od ni chtel. stejne to asi skonci u nejakyho sperku a spodniho pradla:(

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Mawe47 9. 11. 2006 20:08

no ono je to takhle holt tezky... pokud cloveka nenapadne, co by ji fakt udelalo radost... nebo kup nejaky lyzarsky zajezd nebo treba na par dni nejakou chatku a proste si k tem sperkum a pradlu taky uzijte par dni nekde sami jako vanocni darek
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 11. 2006 20:10

Zamis: bohužel ti taky neporadím, sám nevím.... ale jestli tady někdo hodí něco inteligentniho tak se nechám inspirovat...
to su há*zl žhe??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 11. 2006 21:11

Já taky vůbec newim co komu... Nemám zatim žádnej dárek a vidim to tak že to nakonec dopadne jako většinu vánoc že 23.12 budu lítat po obchoďácích a koupim největší p******* co tam budou mít...

//promazány vulgarismy. ally
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 10. 11. 2006 08:54

no me je taky trapny davat stale rodickum knizky, mamce prihodit lak na vlasy a segre nejakou kosmetiku... ale co ma clovek vymyslet, aby se trefil po tech 12 letech davani darku a na kazdy darek ma tak 500...
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 11. 2006 09:28

Ja sem o tom premejslel a taky sem zjistil ze vlastne davam furt ty samy darky, akorat obcas prohodim poradi, takze knizku nedostane tata ale mama... :roll:
Nikdy nevim co vybrat...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Další stránka