Skubani pri usinani

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 21. 11. 2006 20:16

Parkrat se mi stalo ze jsem tim skubem nakop manzelku a zbudil ji, jinak v detsvi jsem mel s bratrem srazene postele on byl fotbalista, ten v noci kopal. Manzelka je pokladni a obcas jen mluvi ze spani, najednou vykrikne treba 13,50.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 22. 11. 2006 16:23

peper: nene, sex ani onanii v tu dobu bohužel neprovádim. je to jak s tim nakoplim míčem - třeba v tom snu víš že "míč patří na nohu" a když kopneš, máš pocit dobře provedený akce. to je pro mě v tom snu tak emotivní že mě to probudí. akorát to u mě neni o kopání.....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jirka766 23. 11. 2006 23:06

van vren píše:tohle se mi stává dnes a denně ..... většinou když jedu nevyspalej busem do školy - už mi padá hlava a najednou škub, zvednu hlavu a sem vzhůru ..... a za chvíli znovah/quote]

naprosto přesně - v autobuse, kde nemůžu pořádně opřít hlavu - dělám to tam několikrát týdně :D
doufám že mi při tom moc lidí nepozoruje :D
Nebuďte líní, třiďte odpad !
jirka766
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 24. 11. 2006 16:13

o mně jednou chtěli natáčet :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 24. 11. 2006 22:15

tak koukam to je normal, ale je to hnus. taky jako vy uz skoro spim kdyz v tom mi cukne noha a ja jsem vzhuru. a poradte mi jak to mam delat abych usinal v autobuse... to se mi jen tak nepodari :(
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod lu.kas 25. 11. 2006 12:02

Ja prave v dopravnich prostredcich usinam docela v pohode, nak me to houpani na ceskejch polnich cestach (dalnicich) uspava.
A nejlepe kdyz mam na usich MP3 a posloucham nakou vhodnou hudbu - nemusi bejt ani pomala
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod NMS 26. 11. 2006 10:15

Taky, asi jednou tejdně. Někdy sebou škubnu tak, že se praštím o zeď (a pak se probudím ...).
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PachezZ 26. 11. 2006 19:25

No me vzdycky nekdo rikal ze je to tim jak se uvolnujou svaly...
Jinak nejzajimavejsi skubnuti se mi stalo na stredni pri hodine mereni... sem spal a jak sem sebou cuknul tak sem nadhodil lavici asi o 10cm do vejsky a ucitel se jen ptal jestli me bere psotník či co...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 26. 11. 2006 20:27

Michal P píše:Manzelka je pokladni a obcas jen mluvi ze spani, najednou vykrikne treba 13,50.

Mi se jednou stalo, že jsem se vzbudil a mluvil pořád 27, 27,27 ... i když jsem věděl, že už nespím a jsem vzhůru, tak jako kdybych byl nějak zaseklý, tak jsem pořád řikal 27,27,27 ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mikulast 30. 12. 2007 22:59

Jo, občas se mi stává, když jsem unavenej, že mi při usínání (někdy i jindy) něco cukne. Stává se mi to obvykle, když na něco myslím (něco nepříjemného), nebo mám při tom myšlení takové "polosny", že třeba uklouznu, spadnu a pak cuknu. Vypadá to pak, jakobych se lekl. :)

nazdar(novy):
Nesmysl! Kde jsi to slyšel? Něco k tomu napíšu:
1) To padání, o kterém tady většina píše, je ve smyslu právě toho polosnu, nikoliv o padání z větve.
2) Usínající organismus není při spánku vypnutý. Nervové buňky jen dělají jinou činnost než při bdělosti. Třeba slyšíme okolí, jenže si to při spaní neuvědomujeme.
3) Kdybychom ztráceli při usínání kontakt s postelí a budilo nás to, nikdy bychom neusli.
4) Hypnagogické svalové záškuby jsou způsobeny nedostatečným uvolněním svalů po náročném dni, kdy se organismus snaží uvolnit. :-P
mikulast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 12. 2007 23:07

slečna mi říkala žepré v noci když spim tak třepu nohou, nebo rukou... Nevim no :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Najja 31. 12. 2007 01:22

Jo, tohle škubání jsem měla taky... Ale už to naštěstí trošku přešlo...

Myslím, že to je nervama... Při spaní si mozek potřebuje taky odpočinout... Ale před usnutím, během usínání je taková chvíle, kdy většina lidí přemýšlí.. Přemýšlí nad problémy, budoucností, apod. ... A když už usne, mozek se dostává taky do spánku... A občas jsme naměsíční my, občas mozek - takže to je prostě takovej "zkrat". :hm

Teda myslím si to, protože mě se to stává hlavně, když je mozek unavenej, ale vytíženej - večer usínám, přemýšlím a najednou "škub"... Nebo když se vám něco zdá... Je to vlastně okamžik, kdy vás vlastní mozek zaměstná ("přehraje" vám sen a pustí vás do "jiného světa"), aby si sám mohl odpočinout...

Jsem se rozepsala, ale mě spánek fascinuje... :nenapadne
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Caddy 31. 12. 2007 13:47

jojo, taky stava....a nejen koncetiny, nekdy sebou trhnu cely...
Caddy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 31. 12. 2007 14:19

někdy sebou škubnu celej až spadnu na zem :-O většinou že uklouznu na chodníku
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 31. 12. 2007 14:43

MarkFX píše:slečna mi říkala žepré v noci když spim tak třepu nohou, nebo rukou... Nevim no :hm:/quote]
Jenom pozor na třepání rukou mezi nohama :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka