Skubani pri usinani

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 1. 11. 2006 12:53

je docela zajimavy co se stalo jednou kamosovi na stavbe .. delali sme na baraku a on si lehnul do tretiho patra na balkon .. ale jeste bez zabradli ... usnul .. vzbudil se celej uplne nejak pomotanej ale s rukou "ve vzduchoprazdnu" ... a kdyz sem se ho ptal jestl ise nebal ze spadne tak odvetil "prej kdyz mas ruku ve vzduchu tak vis ze tam se nemas otacet" ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 1. 11. 2006 12:56

crashpc ... jj to delam v praci kdyz mam pauzu .. haacnu si .. a jen leehce zavru oci ... ale porad jakoby cumim do mobilu .. jenze to je nechteny .. ja chci spat .. a kdyz ten mobil spadne tak se vzdycky vzbudim :-))))
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 1. 11. 2006 17:06

jj a dobrý je že mě probutí už to že mi vyklouzl z ruky a ne proto že udělal ránu jak spadl...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 1. 11. 2006 21:15

@crashpc to ste jak muj bratr ten usne v posteli a v noci treba v 23hod pecka z postele na zem me se to stalo jednou a radeji jak se zaviraj oci ho odlozim na prislusne misto mam ho az moc rad a nechci mit z nej veteransky kousek z valky
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 1. 11. 2006 22:49

Mám to skoro každou noc když usínám, někdy se fakt hodně leknu. Já někde slyšel, že je to obrana mozku, kterej si myslí, že mu tělo umírá, tak ho takhle probouzí :D
Bylo to v nějakém chytrém seriálu, jo už vím dr. House. Ale on to tamuměl tak hezky říct, že to znělo pravděpodobně!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 11. 2006 16:11

_peper: zajmava teorie, uz sem mel bejt asi dostkrat mrtvej...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 11. 2006 00:59

dneska v 15:20 jsem měl zase škub :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod a1w8yz 19. 11. 2006 01:22

joo, to se mi taky nekdy stava. kdysi mi otec rikal, ze je to tim, jak se uvolnujou svaly treba po namahavym dni, nebo tak.. nevim, co je na tom pravdy :)
yea´
a1w8yz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slávek 19. 11. 2006 05:34

Náš pes sebou škube a kníká vždycky, když chrápe, někdy to vypadá jako by se blížila jeho poslední hodina.
Slávek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 11. 2006 09:49

ale mě se to nestalo jen tak ... zdálo se mi že je už zima a jdu po chodníku a uklouznul jsem po ledu ... následoval velký škub a probuzení :o :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 19. 11. 2006 21:17

To je přesně ono, nebo jdeš po tmě po schodech a na poslední se netrefíš :D To jsem pak skoro vyskočil z postele :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 20. 11. 2006 00:49

JJ fuj ale je to hnusnej pocit kdyz sebou skubnes a probudis se s pocitem ze jsi upadl ... mno ja to osobne rad nemam fujky :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 21. 11. 2006 20:31

Tohle znám, je to takový nepříjemný a občas i vydám nějakou hlásku jak se leknu :mrgreen:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 21. 11. 2006 20:37

posledni dobou se mi to spíš začíná líbit :twisted: cukám sebou už pomalu nonstop :-D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 21. 11. 2006 21:05

Asi máš v posteli ještě někoho vedle sebe. Neděláš náhodou úplně něco jiného? :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka