Skubani pri usinani

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anik 27. 10. 2006 16:58

Nevim,jestli to tu nekde je nebo ne,ale casto se mi (nejenom me-pritel,bracha,...)stava,kdyz usinam,tak sebou skubnu trebas nohou,rukou.Nekdy skubnu tak moc,ze se vzbudim.Stava se vam neco podobneho?
Samsung Galaxy S23
Anik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 27. 10. 2006 17:00

Jasne. Vetsinou se mi v polospanku zda ze padam z nejaky vysky, tesne pred dopadem necim skubnu a probudim se.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 27. 10. 2006 17:00

Zajímavý.. Já si toho nikdy nevšim, tuhle noc si dam pozor a budu své údy pozorovat

EDIT: Jak si čtu ty vaše reakce, tak sem si uvědomil, že se mi to taky už stalo a taky jsem se probudil, ale není to často.
Naposledy upravil johnnym dne 27. 10. 2006 17:36, celkově upraveno 1
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 27. 10. 2006 17:01

to je normální... můj ex měl tyhle záškuby dnes a denně, občas jsem se hrozně vyděsila,protože jsem už usínala, něco se mi začalo zdát a on sebou najednou škubnul.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 10. 2006 17:01

jo mě taky :lol: ... zdá se mě jako že jsem uklouznul nebo padám a cuknu sebou ... skoro vždy se vzbudím :nenapadne
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 27. 10. 2006 17:07

Prave,ze me si nezda nic takovyho,jako bych padala nebo tak neco. Zkratka usinam a najednou skub :-)

Proc se to deje? Neco to znamena? (stres,..?)
Samsung Galaxy S23
Anik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 10. 2006 17:08

Mě se to taky stává. Myslím, že je to naprosto běžné.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 27. 10. 2006 17:18

tohle se mi stává dnes a denně ..... většinou když jedu nevyspalej busem do školy - už mi padá hlava a najednou škub, zvednu hlavu a sem vzhůru ..... a za chvíli znova
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 27. 10. 2006 17:20

jj, třeba si myslím že padam z nějaké vyšky a těsně při dopadu sevzudím
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 27. 10. 2006 17:42

hot_spot píše:Jasne. Vetsinou se mi v polospanku zda ze padam z nejaky vysky, tesne pred dopadem necim skubnu a probudim se.


Hele presne! Takhle jsem se uz kolikrat vzbudil...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 10. 2006 17:51

jj to samy u mne ... zvlastni vec ...

jen jednou byla vyjimka .. zdalo se mi ze mne zasypava pisek a to sem sebou cuknul tak ze sem rachl z postele panevni kosti primo na krabici s kockolitem :-D ...

a vsechno tak nejak "na pocatku" spanku . .takovej ten polospanek ... divny divny ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 27. 10. 2006 17:54

Ale me se to stava treba i uprostred noci. Padam, padam a najednou sebou cuknu a vejram do tmy...
A to se mi taky jeden cas stavalo ze jsem se vzbudil leknutim. To jsem vyjimecne nepadal, ale sel jsem kdesi po hrbitove, koukam na jednu stranu a najednou z druhy na me nekdo sahnul. Prej sem sebou cuknul div sem nespadnul z postele :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 27. 10. 2006 18:09

Hypnagogické halucinace, hypnagogické myoklonie (svalové záškuby). Nejsou projevem onemocnění a mohou se občas vyskytovat u zcela zdravých lidí - takze dobry :D
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 10. 2006 18:18

ale mě se nezdá že třeba někde lezu po skále a najednou uklouznu a padám (dlouhý sny) ... ale spíš najednou dostanu takovej pocit že jsem uklouznul a padám na držku - je to rychlý ... a jak se mi potom uleví že je moje držka v pořádku a jen se mi to zdálo :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 27. 10. 2006 18:29

jo, to se mi taky občas stává
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků