Parapsychologie-lucidní sny, astrální cestování, telekineze

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 11. 2010 12:47

trent píše:Majkl: A byl by konec útěkům před čímsi a pádům do neznáma:-)

V jednom tom snu jsem dokonce pronásledovatele zastřelil. Já - takovej peacelover. 8-D Měl jsem z toho dobrý pocit, že jsme ho setřásli... a pak jsme zmizeli pryč v přestrojení, aby nás v souvislosti s tím už nikdo nemohl dohledat. :-)

Odeslat příspěvekod trent 14. 11. 2010 14:09

Ale to už byl ten lucidní, ne? Jinak bych tě považoval za hrdinu, protože já stálé prchám. A když se mi to náhodou povede, vůbec z toho nemám dobrý pocit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mareq0 14. 11. 2010 17:59

trent píše:sioga: nepřipadá mi moc dobré utíkat před realitou do snů. Zvlášť u tebe mi to připadá jako další stupeň rezignace na normální život. Ale to bychom se dostali zase někam, kam se mi už moc nechce.

Nemohu souhlasit, pché, třeba až zemřeš tak zjistíš, že celý tento "normální život" byl jen sen. :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 14. 11. 2010 18:12

mareq0: tramtaradáááá
Obrázek
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod sioga 24. 12. 2010 16:30

no nevim jestli to bylo blizke astralnimu cestovani, ale neco se stalo, protoze to byl dost pamatovatelny zazitek, no posnazim se popsat, lezel jsem rano, v posteli,a tak jsem na pul bdel, nevstaval jsem ale vnimal jsem zvuky okolo, a tak nejak se mi to splynulo, na pul sneni na pul realita, a to prostredi jsem si do vytvoril k tem zvukum, jako bych byl primo pri tom deji, a nejak jsem nekomu radil venku, vedle naseho baraku, jak docilit astralniho cestovani, a nekdo neco jako mala bytost promenlive v prostredi radila zas mne, a jak jsem rekl, ze to se ti asi nepovede protoze ja se o to pokousim uz dlouho mne ...a chtel jsem dorict "nepovedlo" a najednou, mne jako bych pocitil ani na vterinu elektricky sok/kratke bodnuti jehel na kazdou mou bunku kuze, a videl jsem z bodu C (na ulici) v bodu B (nad barakem) sve jakoby sve astralni telo spis vznasejici stin a najednou jsem se ocitl v bodu A, a probudil jsem se s hruzou a chladnym potem, ale zaroven jsem byl i rad, ze se mi asi neco povedlo i kdyz tak trochu nevedome.
no sice nerikam ze to byl muj prvni mimotelesny zazitek ale poprve je to nekdy se clovek muze citit desne, ale to kdyz clovek poprve vstoupi do vody kdy nesahne na dno, taky vydesi ale pak nauci drzet hlavu nad vodou, ci poprve sedne za volant atd...
no tak uvidime, jestli do te doby nez budu porad mezi ctyrma stenama jeste se mi neco povede/stane, ale ted trochu vidim jinak svet, tedka jsem byl jako brouk v hlinikove plechovce kde byla tma ale po tom, jako brouk v sice taky omezen na prostor ale v pruhledne sklenici.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sioga 15. 4. 2011 16:44

tak jsem mel dalsi podobny zazitek, diky sve male veci se mi mozna stane velka, zkratka jsem ta potreba mne nejak, nutila se probudit, ale nejak se to proplynulo tak, se mi zdalo jak jsem lital po baraku, a nejspis to nebyl sen, protoze ta doba venkovniho svetla odpovidala kolem seste hodiny ranni, kdyz zacinalo svitat, no pak najednou vidim, myslim ze svou postavu, jako minule jaky si stin, ci spis cernocerna tma jako pohlcujici cerna dira, ale ted se nevznasela ale stala asi takto http://www.westsydneyparanormal.org/upl ... 388880.jpg a pak sem hned jako by vracel do tela, ale neslo, jakoby vzdorovalo, nebo si myslim ze se ho ujala nejaka jina energie/bytost, byla spis cerveny stin ale pruzracnejsi, a tak sme se cukali, jako vite, kdyz snazite trefit nit do ouska jehly, a nakonec jsem se probudil, a az tehdy, jsem si uvedomil, to co jsem napsal od zacatku, co se delo.
no snad pak, budou i delsi cesty, az nakonec, pokud budu na tomto svete, se podari i toho co chci.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sioga 18. 4. 2011 12:50

tak mne zajimalo proc vidim jsem uz parkrat zahledl sve astralni telo jako temnotu, a neni to moc daleko od toho jak se rika sila temnot, ci spis v mem pripade, mam mnoho beznadeje a nenavisti, jak jsem jakstaks to pochopil z http://thefoolspeaks.com/showthread.php?p=4685
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sioga 18. 5. 2011 20:02

tak asi pred tydnem, jsem mel, uz, da se nazvat astralni proekce, aspon podle meho, na webu pod tim rozumeji uplne neco jineho. no ale popisu ten muj zazitek, zkratka lezim, tedka si uz nepamatuji z jakeho duvodu jsem se probudil, ale jeste moc jsem chtel spat, a tak, stacilo zavrit oci, a hned jsem stal ve vedlejsim pokoji a videl vse co tam bylo, pak se mi vracelo vedomi zpet do fyz. tela, a pak zas vedome, jsem zkousel byt zas tam, neco jako jojo, nebo treba jako propiska kterou otacite a jednou je tam to a pak neco jineho, no a parkrat se mi to povedlo docela vedome, az sem se zas lekl, abych do toho moc hluboko nevnoril, a pak jsem usnul.
sioga
Návštěvník

Předchozí stránka