Jak škodí pozeranie sa na zváranie? A prečo?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 10. 2006 15:11

a nebo přestaneš celej den čumět na pauzu :D
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 8. 10. 2006 15:14

pri normalnom pozerani mi to vobec nevadi, ale ked sa sustredim na okolie oka, tak to vidím

kryštof: mám LCD které nic nevyžaruje, tak asi nie z toho, a to mám už dávno, aspon par rokov
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 8. 10. 2006 15:49

Pade píše:Problémy ješte ASI nie. Jen som si spomenul, že co když budem mít o pár let problémy...

Jen když se divám, a trošku mihnem očami, tak vidím také tmavošedé čárky zahnuté, kolečka tmavošedé, ako sa pohybujú tam kde sa pozerám, a potom, keď sa ustália vidím len 50% z všetkeho "tmavošedého odpadu"e/quote]

já myslím, že to je ten "sliz", co je na oku, a je to naprosto normální. Kařdopádně si zajdi k doktorovi a neřeš to na pauze. venku je pěkně, nechceš se jít proběhnout?
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod kodl 8. 10. 2006 15:59

ally píše:Asi nejlépe uděláš, když půjdeš k očnímu lékaři.u/quote]
nebo na psychiatrii...

Pade: protože je to hodně intenzivní světlo a jak psala iwi, může ti to poškodit oči. Ponechám stranou to, že to řešíš po 4letech... Ale já když přidržuji tátovi něco při krátkém svařování, tak si brýle (svařovací) neberu. Ale čumět do toho dlouho není nejvhodnější...

Kryštof Korb: myslím, že koukat na slunce z 500km, tak už tě ani brýle moc nepomůžou... :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 8. 10. 2006 16:34

ja myslim, ze staci koukat do letniho slunce klidne i ze Zeme vzdalene 149,6 milionu kilometru a muzeme to prirovnat k tomu svareni :mrgreen:
BTW vite, co se stane s CCD, kdyz fotite slunce? jestli ne, tak kouknete na digiarenu...myslim, ze to bude u toho voka podobne :twisted:
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 10. 2006 16:38

Pade: To máš jak s laserem (i od Vietnemců). Světlo o velké intenzitě dopadá na malý bod. Nebo nějak tak.
Ale klidně se na to dívej, můžeš trvale oslepnout, ale aspoň neuvidíš na klávesnici a nebudeš se ptát na takové kokot*iny!!
A k tomu psychiatrovi si určitě zajdi, mám dojem, že nemáš všech pět pohromadě. Vlastně nejen já mám dojem...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod christian 8. 10. 2006 16:41

Pade píše:a od akej vzdialenosti sa mozem pozerat na zvaranie, aby mi to neskodilo?

v televizi :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 10. 2006 16:48

christian píše:
Pade píše:a od akej vzdialenosti sa mozem pozerat na zvaranie, aby mi to neskodilo?

v televizi :)

ale POZOR !!! některé plazmy od Panasonicu mají tak věrnou reprodukci obrazu že i přes ně se na sváření nesmíš dívat ...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 10. 2006 16:54

Možná by to, Pade, šlo i kdyby jsi si vzal dalekohled a čuměl na to přes něj.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod salex 8. 10. 2006 16:56

Pade píše:Problémy ješte ASI nie. Jen som si spomenul, že co když budem mít o pár let problémy...

Jen když se divám, a trošku mihnem očami, tak vidím také tmavošedé čárky zahnuté, kolečka tmavošedé, ako sa pohybujú tam kde sa pozerám, a potom, keď sa ustália vidím len 50% z všetkeho "tmavošedého odpadu"e/quote]

Akože toto ťa mali rodičia naučiť, to vie každé 2-99 ročné decko :lol: nuž, čo ty budeš mať v starobe zrak na hov. :wink:
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pickun 8. 10. 2006 17:31

Pade píše:Jen když se divám, a trošku mihnem očami, tak vidím také tmavošedé čárky zahnuté, kolečka tmavošedé, ako sa pohybujú tam kde sa pozerám, a potom, keď sa ustália vidím len 50% z všetkeho "tmavošedého odpadu""/quote]

Mas zakalky
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 10. 2006 20:06

ty voléé, ja sem myslel že to zváranie nebo co znamená česky zvracení... kdyby se na to zeptal normalni clovek, tak néé ale kdyz se zeptal Pade, tak mi ta otázka aj přišla normálni od něho...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 10. 2006 20:39

MarkFX píše:ty voléé, ja sem myslel že to zváranie nebo co znamená česky zvracení... kdyby se na to zeptal normalni clovek, tak néé ale kdyz se zeptal Pade, tak mi ta otázka aj přišla normálni od něho...n/quote]

to je dobrý :lol: ani bych se nedivil kdyby se na to ptal :D
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod KeyLuke 8. 10. 2006 20:48

Zajdi si na oční. A když už budeš v tý nemocnici tak by si měl oběhnout ještě spoustu jinejch oddělení, např. tu již zmiňovanou psychiatrii. :lol:
KeyLuke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 8. 10. 2006 21:12

MarkFX píše:ty voléé, ja sem myslel že to zváranie nebo co znamená česky zvracení... kdyby se na to zeptal normalni clovek, tak néé ale kdyz se zeptal Pade, tak mi ta otázka aj přišla normálni od něho...n/quote]

:D:D:D
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka