Nosíte u sebe nůž?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vody 9. 1. 2007 21:28

ConPower píše:
Vody píše:o nozi uvazuju, da se stim otevrit treba lahvac coz s pistoli neudelam

Lahváč se dá otevřít i o lavičku. :nenapadne
d/quote]
řekněme že dávám přednost něčemu praktičtějšímu než otvírání o lavičku, zuby, futra, klíče a podobně. Nůž je podle mě celkem praktická věc nejen na otvírání škopků :wink:
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Baron Prášil 15. 1. 2007 03:21

mam victorinox 11cm s kleštičkama a nosim ho.přítulkyni sem chtěl koupit nějakej holčičí,ale chtěla ten co mam já,tak ho má,s nůžkama :)
nosí ho v kabelce,tak bacha :lol:
Baron Prášil
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 1. 2007 14:48

jak vypadá holčičí nožík?? asi se zrcátkem a šminkama že??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Calhoun 15. 1. 2007 15:48

MarkFX píše:jak vypadá holčičí nožík?? asi se zrcátkem a šminkama že??a/quote]

Tak treba moje byvala pritelkyne nosila jako "holcici" nozik tohle :) :

Obrázek
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 15. 1. 2007 16:04

Tak to je pekny kuchak, s tim by rozparala i Jacka Rozparovace. Pripomina mi to drap Velociraptora.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 1. 2007 16:14

muj holcici nozik je 5... http://www.noze-nuz.com/muela/tactical.php

jinak v kapse nosivam porad ten zaviraci a tenhle jen kdyz mam bagl...
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 1. 2007 20:23

:mrgreen:
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Baron Prášil 15. 1. 2007 20:48

uf,uf koukam,že je na ulicích víc nebezpečno,než jsem myslel :D

jinak nože pro holky
http://www.kapesni-noze.cz/inshop/pro-zeny/
Baron Prášil
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 1. 2007 20:50

Calhoun píše:Tak treba moje byvala pritelkyne nosila jako "holcici" nozik tohleObrázek
Co je to přesně za Spyderco?
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 1. 2007 20:54

K nám do práce přišla jedna študentka si něco zjistit a v zadní kapse kalhot měla:ObrázekCRKT M21
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Calhoun 15. 1. 2007 21:57

krtenek píše:Co je to přesně za Spyderco?o/quote]

Model C08 - Harpy. Puvodne nadesignovany pro poloprofi/profi rybare (coz potvrzuju pac na kuchani ryby je skvelej :) ) ale hodne instruktoru sebeobrany ho doporucuje jako vhodny SD prostredek, hlavne pro uzivatele s minimalnim nebo zakladnim vycvikem. Neda se s nim bodat ale pri instinktivni sebeobrane funguje jako "drap" a zpusobuje velice bolestive rezne/trzne rany. Zoubkovana cepel ma lepsi rezne vlastnosti nez hladke ostri a hladce projde i odolnym oblecenim.

Docela znamej tenhle model udelala role v Hannibalovi kdy zabil hned dva lidi... jednoho vyvrhnul a druhymu podrizl hrdlo :)
Obrázek
Naposledy upravil Calhoun dne 15. 1. 2007 22:12, celkově upraveno 1
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 1. 2007 22:01

o zaviracim uvazuju, ten kapesni se mi zda moc malinkej a ten normalni se zas neda nosit v kapse:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 16. 1. 2007 18:55

Calhoun píše:Zoubkovana cepel ma lepsi rezne vlastnosti nez hladke ostri a hladce projde i odolnym oblecenim.
Má, ale pouze v případě lan, provazů a podobných hrubě vláknitých materiálů. S tou průchodností oblečením :oboze nesouhlasím. Kromě toho, nabrousit takový nůž vyžaduje speciální brousící sadu a větší praxi.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Calhoun 16. 1. 2007 19:30

krtenek píše:Má, ale pouze v případě lan, provazů a podobných hrubě vláknitých materiálů. S tou průchodností oblečením :oboze nesouhlasím. Kromě toho, nabrousit takový nůž vyžaduje speciální brousící sadu a větší praxi.
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 16. 1. 2007 19:37

No já vycházel z toho, že nůž používám spíš na jemnější řezání. Nepotřebuju nijak porcovat silné kartóny, PET flašky apod.

A ta průchodnost: představil jsem si to na bodné technice: nůž s hladkým ostřím a příslušnou špičkou bodne nez problémů - nedokážu si představit, že by nůž se stejně tvarovanou, ale zubatou čepelí měl lepší průchodnost. A to tvoje Spyderco, použito k bodnutí jako hák - tak to je jasné, spíš rve a trhá, nebodá.

Já zkrátka zubaté ostří nemusím. :pozor2 :D
krtenek
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka