Nosíte u sebe nůž?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 17. 1. 2007 18:08

Docela by mě zajímalo jestli také někdo z Vás nosí s sebou vrhací nože a zda s nimi umí zacházet :hm
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calhoun 17. 1. 2007 18:20

MichaelJackie.S píše:Docela by mě zajímalo jestli také někdo z Vás nosí s sebou vrhací nože a zda s nimi umí zacházet :hm-/quote]

Pred nejakym casem jsem hazel a docela mi to slo (noze jsou holt muj konicek :) ) ale nosit sebou vrhaci nuz a hazet s nim v sebeobranne .... ehrmm .... na to se vrhaci nuz opravdu nehodi :wink: .
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 1. 2007 18:27

Wracker píše:lepsi nez nuz je slzak ( ne peprak) to nam pak panacek utocnik nevidi delsi dobu :P a kdyz mu jednu natahnu tak se nebojim, ze to odnesu ja do vezeni...ale bude si to pamatovat :)

No joo, ale zas bych chtěl vidět jak si sprejem uřízneš chleba nebo prst například :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Wracker 17. 1. 2007 18:56

na chleba mam zuby a na prst silvestra s petardama :mrgreen: pripadne se najdou individua, ktery sou vybaveni z prodejny Bushman a vypadaj jak spravny krovaci i na vaclavaku a ty nuz asi budou mit :-P
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 17. 1. 2007 20:06

Mawe47 píše:jakej byste doporucili zaviraci nuz max za litr?
Benchmade Pika
http://www.noze-nuz.com/benchmade/bm10400t.php

Doplněno: Aha, to už poradil Calhoun.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 17. 1. 2007 21:09

krtenek nevadi, aspon kdyz se tak shodnete, tak aspon mam vetsi jistotu ze to je dobre:)

Kdyz se dostanu do druhyho semestru, koupim si nejakeho krasavce za odmenu...

Nj, peprak... ale ten se do kapsy nevleze a to radsi toho cloveka kopnu:) a kdyz bude vazba, tak utecu, ale jeste se mi nestalo, aby me chtel nekdo zmlatit v poslednich par letech
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod pacholeq23 18. 1. 2007 00:39

ne , nemam ktomu duvod
Voodoo
pacholeq23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Killian 18. 1. 2007 20:06

Calhoun píše:to Killian:
BTW: nevis o nejakem prodejci Frost-Mora v CR? Uz nejaky cas shanim model #760 :? ale zatim bez sance.

Presne ten tusim mam (vlastne ja mam asi 740, rozdiel je len v puzdre, tento je urceny pre svedsku armadu) - velmi oblubeny nozik medzi survivalistami/turistami.
Tu som robil davnejsie foto, v popredi je ten co mam ja, kamos ma ten co je vzadu:
Obrázek
No a pisal som o tom davnejsie aj taky mensi clanok na:
http://commando.wargames.sk/htm/mora.htm (nebolo to pisane pre siroku verejnost ale pre nase vnutorne potreby, takze prosim ospravedln chyby a amatersky pristup :) )

Tie noze sa daju zohnat za ca. 600Sk s postovnym z eBay. To je bezkonkurencna cena a ten noz sa kvalitou ocele vyrovna nozom co stoja 10krat tolko.
Ja som kupoval viac kusov od tohto:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0077590540
HP NX6125
Killian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 1. 2007 20:30

Frosts Mora - 760MG:
http://www.knife.cz/Knifecz/tabid/36/ct ... fault.aspx
Poptej se tam v diskusi...
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mnagos 30. 1. 2007 19:03

Jen na houby..............................
smrti se nebojím,ale sere mě,že je to nafurt...........
mnagos
Čtenář

Odeslat příspěvekod DarkLady 12. 2. 2007 14:51

nosím, ale jen občas. Jmenuje se UTON, mám ho v černé. Kdo zná, ví asi kdy ho nosím a za jakým účelem :-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 2. 2007 15:48

DarkLady píše:nosím, ale jen občas. Jmenuje se UTON, mám ho v černé. Kdo zná, ví asi kdy ho nosím a za jakým účelem :-)-/quote]

Ty si holka?? Na světě moc holek co u sebe nuž nosí (aspon občas) není.. A ještě ktomu UTON....... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod roxor 3. 1. 2010 10:21

krtenek píše:Otázka je prostá: nosíte u sebe neustále nůž? Pokud ano, uveďte výrobce, značku, klidně přihoďte i obrázek.[/color]

Mám pri sebe vždy nôž.
Jeden nikdy nevie,na čo ho bude treba.Mám dva také šikovné,takže vždy si vyberiem niektorý z týchto ...
motýlik ...
mtov1489.jpg
mtov1489.jpg (15.06 ) Zobrazeno 695 krát

... alebo starú,dobrú,českú vyskakovačku
225080s.jpg
225080s.jpg (3.84 ) Zobrazeno 706 krát

No,mne už nevyskakuje,lebo sa mi zlomila tá pružiaca lišta.Ale ináč tento MIKOV-ácky sa dá dobre nabrúsiť a dlho drží ostrie :tleskani
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2010 12:51

Když ho nezapomenu nebo neztratím Roxore, tak do Lesa a na Cesty, nějakej Jo, že...Univerzální a potřebný nástroj, např. na otevření Píva, he. Tulák Marcel od Zvonu. Jinak je dobré umět házet šutrem či klackem, že...no ani prak není marnej, aby ten šutr letěl dál.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 3. 1. 2010 13:11, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 1. 2010 13:06

Taky jen do lesa a na cesty nůž nosím. Tam se mně se hodí skoro vždy.
Do kina a do restaurace ho nenosím.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka