Váš názor na Vietnamce

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 10. 9. 2006 20:32

Jaký je váš názor na tuto národnostní menšinu v ČR?

Mi osobně nevadí a vnímám je jako jakéhokoli jiného člověka. Spousta lidem ale vadí. Máte nějaký INTELIGENTNÍ argument proč?



upozorňuji, že příspěvky, které budou hlásat rasovou nenávist, budou nekompromisně smazány
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myndel 10. 9. 2006 20:35

Na rozdíl od někaterých jiných menšin mi vůbec nevadí. Ničím nevyčnívají, nedělají problémy, takže nemám problém ani já s nimi.
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 10. 9. 2006 20:44

Stejný jako na ostatní menšiny (mimo cikánů samozřejmě). Jsou mi lhostejní - když jsou slušní a pracují, ať si zde žijí, pracují, platí daně. Jako každý jiný slušný člověk.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 10. 9. 2006 20:45

Nam jednou rikala ucitelka na gymplu, ze jednou ucila ve tride vietnamcu. Vzdycky, kdyz vesla do jejich tridy, musela pootvirat vsechny okna, pac tam byl hrozny smrad :-)
Jinak me na nich stve akorat to, ze jsou absolutne vsude. A jelikoz jejich zbozi moc neverim, musim tezce hledat normalni ochod.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 9. 2006 20:57

jediný co mě vadí je nečinnost policie - když tu 90% vJetnamců pracuje u stánku a páchá trestné činy (dováží a obchodují s padělky) - tak místo toho aby je sebrali, seřezali a šup s nima k soudu a šup zpátky do vJetnamu tak jim jenom celníci seberou část zboží ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggy 10. 9. 2006 21:02

L.O.T.G: Tak toto nám taky říkala učitelka, ale nejsem na gymplu a i možná to bylo v trochu jiné souvislosti...

Ale jinak myslím, že v pohodě. Nedávno jsem vedl v tomto směru spory s jedním spolužákem bývalým. Asi těžko můžeme kategorizovat a házet všechny do jednoho pytle. Vietnamci mi vůbec nevadí, spíš bych řekl, že na mě mnohdy působí lépe než řada domorodců...
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 10. 9. 2006 21:05

na rozdíl od jiných menšin se snaží přizpůsobit naší kultuře a splynout a proto proti nim nemám to nejmenší...spoustě "bílých" lemplů by mohli sloužit za vzor pracovitosti...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 11. 9. 2006 14:11

Vnímám je jako jakéhokoliv jiného člověka. Nevadí mi a když se jim tady líbí, tak ať tu spokojeně žijou a obchodujou (legálně).
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 11. 9. 2006 15:14

Nemám s nimi nejmenší problém, pokud se podílejí na utváření společnosti a nezneužívají našeho štedrého sociálního systému.
Jinak na gymplu o ročník níž než já studoval jeden Vietnamec, velmi kamarádskej a příjemnej člověk, snaživej, možná snaživější než spousta lidí okolo něj...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 11. 9. 2006 16:25

Mně docela štvou hlavně tím, že lidem z ČR berou zaměstnání tím, že si tady zakládají obchody, kde pak prodávají zboží, které určitě nevzniklo legální cestou. Ale narozdíl od těchto jsou i poctiví, to se musí nechat.

Ale to s těma celníkama je pravda, mělo by se na ně tvrdě zakročit, když už tady bydlí a berou nám práci, tak ať za to platí stejnou cenou.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 11. 9. 2006 17:04

Nevadí mi.Stejně jako černoši, atd.Jen u nich nenakupuju.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 11. 9. 2006 17:59

scater: jj :))

Můj názor an ně je takový: nevadí mi, žádnej rasista nejsem. Ale hrozně mě štve, když prodávají to ťamanský zboží jako značkový, to mě fakt hodně vadí. Ale jinak v poho :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 11. 9. 2006 18:28

Ale ve značkovejch obchodech se prodává úplně to samý...
Vůbec mi nevaděj, klidně bych vyměnil celej větnem jenom za několikset tisíc voličů Čssd, ksč a za pár tisíc romů, sice by tady bylo přelidněno, ale určitě by ubylo mnoho parchantů...

OT: Nepatří tohle do vztahů?
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 11. 9. 2006 19:54

marz píše:Mně docela štvou hlavně tím, že lidem z ČR berou zaměstnání tím, že si tady zakládají obchodyd/quote]


Co to je za kravinu? Cesi jsou (bohuzel) lina verbes co nechce makat, protoze jim penize na zivot da stat (samozrejme ne vsichni). Vietnamci makaj od rana do vecera. A je jedno jestli u stanku a nebo ve fabrice. Cech pracuje hodinu, pak jde pokecat s kamosem, na cigarko, popr na kafe... Ti co sedi u complu pracuji, po case si zacnou psat na icq, napisou mail kamardce, zkouknou forum (znam to z vlastni zkusenosti). Nevim jak to je mozne, ale japonci a vietnamci zkratka v praci jen pracuji... A nestezuji si...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 11. 9. 2006 20:59

Tamani sou v pohode. A ta (i)legalita jejich zbozi jde nak mimo me.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků