Je tu nejaky lekar - aneb. co mi je??

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 10. 9. 2006 11:11

Zdravim, takze popsem moje pocity a fakty a skuste mi na to nieco povedat. Vcera som bol hrat tenis od 3 do 5, a strasne som sa zadychaval. Picalo ma v hrudniku, stava sa castejsie ked sa moc po dlhom sace namaham. Po tenise som si dal hned jedno velke pivo skoro na ex ... Dost studene podotykam. Potom som siel domov. Hlava ma bolela ze sa to nedalo vydrzat, u mna tiez normalny jav... Dal som si Anopirin, nech to trochu ustupi. Vecer som siel s chalanmi na pivo, mal som dve velke a domov som prisiel nocnym busom asi o pol 2 rano ... Isiel som spat, vsetko ok a okno na mojej izbe som nechal otvorene. Nato som sa asi o 4 hodine rano zobudil na strasne bolesti v hrudniku, na dotyk bol uplne studeny... Bola mi zima, okno som zavrel, dal si dalsi Anopirin a velke HORRUCE kakao .. Okno som zavrel a siel spat .. No a teraz som sa zobudil:A bolest hrudniku pri dychani. Hlava boli miestami a co je najzauimavejsie, bolia ma zapastia na rukach, hlavne okolo zil ... Neviete cim asi a ako na to? Je to prechladnutie, chripka? Pripadne nieco horsie? Ak to poznate dajte pls nejaky tip ako na to dik ...
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 10. 9. 2006 12:26

s tim hrudníkem se mi to taky stávalo.Přelezl sem nějak divně plot a něco se mi stalo s žebrama, jako by se mi překryly.A pak několik dní při dýchání jak říkáš bolest v hrudníku.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod dushanski 10. 9. 2006 13:22

Anonymous píše:Zdravim, takze popsem moje pocity a fakty a skuste mi na to nieco povedat. Vcera som bol hrat tenis od 3 do 5, a strasne som sa zadychaval. Picalo ma v hrudniku, stava sa castejsie ked sa moc po dlhom sace namaham. Po tenise som si dal hned jedno velke pivo skoro na ex ... Dost studene podotykam. Potom som siel domov. Hlava ma bolela ze sa to nedalo vydrzat, u mna tiez normalny jav... Dal som si Anopirin, nech to trochu ustupi. Vecer som siel s chalanmi na pivo, mal som dve velke a domov som prisiel nocnym busom asi o pol 2 rano ... Isiel som spat, vsetko ok a okno na mojej izbe som nechal otvorene. Nato som sa asi o 4 hodine rano zobudil na strasne bolesti v hrudniku, na dotyk bol uplne studeny... Bola mi zima, okno som zavrel, dal si dalsi Anopirin a velke HORRUCE kakao .. Okno som zavrel a siel spat .. No a teraz som sa zobudil:A bolest hrudniku pri dychani. Hlava boli miestami a co je najzauimavejsie, bolia ma zapastia na rukach, hlavne okolo zil ... Neviete cim asi a ako na to? Je to prechladnutie, chripka? Pripadne nieco horsie? Ak to poznate dajte pls nejaky tip ako na to dik ..../quote]

to může být cokoliv, od páteře po srdce a astma. Takže bych radil navštívit lékaře, ten tě pošle skoro jistě na ekg, kde se vyloučí či nedejbože potvrdí potíže se srdíčkem a potom z toho bude závěr; nejpravděpodobnější je, že máš skříplý nervy mezi obratlama a dělá ti to páteř, ale to se nedá určit v diskuzi...jestli s tím souvisí to zápěstí, nebo je to jen reakce na námahu při tenise a namožený šlachy, to taky na dálku nepoznáš...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Xoddam 10. 9. 2006 14:25

Dobre dushanski, jak rikas pojedu k lekari .. a btw uz me boli snad cele telo a nejhorsi je to s chrupem ... Ktery mam apsolutne vpohode a bez jedineho kazu ... Ty vole ja snad zemru ...
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 10. 9. 2006 14:40

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 6. 2. 2008 20:10, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod chlipnik 10. 9. 2006 19:52

pade je strašnej optimista, umřeš sou to příznaky virové nemoci erfétozie, která se přenáší dotykem a je velmi vzácná a přežívá jen v rovníkových oblastech jihovýchodní asie, takže jestli si infikovanej tak na nikoho nesahej a šupky dupky do hrobek
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod veverqa 10. 9. 2006 20:13

musim tuto informaciu potvrdit. kamaratka bola minulu stredu na aerobicu potom si dala jedno mojito. potom prisla domov a manzel mal nejake navrhy tak ju hned rozbolela hlava a vzala si ibuprofen. vecer isla s babami do baru a dala si tam este nejake 2 mojita a doviezla sa nadranom domov taxikom. isla spat. rano sa zobudila ze ju boli hrudnik tak si dala este jeden ibuprofen s VARENYM vinom a isla spat. zobudila sa naobed a uz ju riadne boleli prsia hlava aj zapastia. isla k doktorovi a ten jej diagnostikoval erfetoziu a musela do nemocnice. ale po tyzdni antibiotik sa vraj vylieci.

pardon ale neodolala som. nerozumiem co tu chces takto riesit. ked sa necitis dobre tak mas ist k doktorovi. z toho pribehu ti mozeme napisat akurat ze si to prehnal s tenisom a nevhodne kombinoval studene pivo a zimu.
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Xoddam 10. 9. 2006 22:47

Takze problem vyrieseny, chytil som len nejaku spi***u virozu. Lekar povedal nech to vylezim, papam vitaminy a pijem cas... Cas od casu som si dal nejake tabletky na bolest ale uz som ok ... Okolo 5 som sa zacal citit ok ... Az na svalovicu z tenisu ale to je ok .... Sry za strasny thread ... vazne blbost, byt adminom dam si ban :) .. Ja len ze bolo rano .. Boli vas CELE telo, zuby ruky a dokonca ZILY ... Vazne depku som mal jak svina ale uz je to ok zivot jede dal ... Aj tak moc dik vsetkym
Xoddam
Návštěvník