Skola - PC - zavislost - povinnosti

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 6. 9. 2006 00:25

A ty bezesny noci ladit neco co stejne ani poradne vyladit nejde :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 9. 2006 12:26

comp je zaplej v podstatě v kuse od školy až dodevíti, chvíli jsem an něm ráno...

závislák asi jsem, ale ne tak velkej :)

net je pro mě důležitější než comp :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 6. 9. 2006 15:49

Mno ano dat kabel od napajeni je dobra volba ... Ja ho dal mame jak sla do grecka a dal sem si slib ze si novej nekoupim ... Po dni me pepadla panika a strach ... Bylo mi smutno a pc mi mooc chybel ... Pak vam to zcne myslet jako fetakovi ... Jak na to ... Kabel kabel .. Hmm FAX, mame doma FAX a ten ma tenhle kabel preci! A uz to bylo ... Fax byl bez stavy cely tyden ... :( sem elektronickej-fetak xDDD
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 6. 9. 2006 16:21

Já sem teď v sextě na gymplu a co přijdu ze školy (14,30-16h), tak jsem na pc (teď spíš na ntb). Mam internet jako zdroj informací, hry téměř nehraju a na pc se učim stále něco nového a zkoušim věci, co mě zajímají. Např. nedávno jsem si chtěl vyzkoušet tvorbu a provoz phpBB fora, tak jsem si to zkoušel a byl jsem na pc pořád, protože bylo co ladit. A teď se zas učim php podle seriálů na netu, takže to využívam i zábavě, která souvisí s výukou. Ale když je potřeba naučit se na písemku, tak pc sice nevypnu, ale učim se, občas někomu odpovim na icq, posloucham muziku a učim se. Zatím si myslim, že se umim kontrolovat, od pc jdu tak ve 22h a nemam s tim problém...snad to vydrží
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggy 6. 9. 2006 21:04

No, myslím, že pokud si dokážeš všechno dobře srovnat v hlavě, tak to nepřepískneš. Měl bys PC vidět jako nástroj, ne jako jediný svět. Prostě zachovat si nadhled, aby tě to nepohltilo. Třeba mě počítač měží nonstop co jsem doma, od rána (případně od odpoledně, když je škola) do večera, sedím u něj hodně. O svaťáku běžel taky nonstop, občas jsem si odběhl na ICQ apod. Opravdu, neviděl bych to tak hrozně, ale záleží co na tom PC děláš. Jestli jen hraješ hry a NIČ, možná je to trochu zabitej čas kterej by se dal lép využít. Bez počítače se obejdu naprosto bez problémů - asi nejvíce by mě chyběly IM a mail.
Ještě možná dodám, že moji spolužáci jsou na tom stejně, tež compl beží od rana do večera...
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 7. 9. 2006 18:12

Máte makat, to vás přejdou chutě na kompa a nebo se učit nový věci v jiných oblastech, než je PC, IT apod. Poznávat nové věci v oblasti životních zkušeností.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 7. 9. 2006 19:49

no to se ti řekne, ale co? ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 7. 9. 2006 20:15

Musite chodit ven na fotbal :wink:
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 8. 9. 2006 08:56

Já vydržim sedět u PC celou pracovní dobu. :)
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 8. 9. 2006 09:58

Dřív jsem u kompu trávil tak 2-4 hodiny denně. Tedka spíš tak do těch dvou někdy k němu třeba ani vůbec nejdu. Ale tedka jak jsem nemocnej tak jsem na něj neměl vůbec náladu, prostě jsem tam jít nechtěl až dneska jsem si potřeboval nutně něco vyhledat tak jsem ho pustil ale....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků