Jaký bankovní účet pro studenta?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tučňák 31. 7. 2006 21:08

Chci si zřídit bankovní účet, jenže pořád nevím u jaké společnosti. Užší výběr je tenhle - ČSOB, Česká spořitelna, KB. No i když KB bych už asi vyřadil spousta lidí mě odrazuje, že mají celkem drahé služby. Každá nabízí různé výhody pro studenty, ale fakt nevím co si vybrat. Každá nabízí myslím jinou platební kartu, nevím která by se nejvíc hodila.

Účet nejvíc využiju pro nákup a prodej věcí na internetu a to i ze zahraničí (eBay)..Takže hodily by se vaše rady a postřehy :wink:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 31. 7. 2006 21:15

Ja pouzivam KB a nemyslim si ze ma "drahe sluzby". Pokud jsi schopny ten ucet vyuzit a vis co chces pak je to parada. Rekl bych ze co kvality se tyka je KB na spici; jsem u ni tri roky, ted u ni mam dva ucty a pohodka. Navic ke studentskemu uctu mas u KB virtualni platebni kartu zdarma.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M. 1. 8. 2006 09:06

Taky jsem se rozhodoval a skoncil jsem u GE. KB i CS jsem vyloucil - zadne vyhody. Jeste bych se zkusil zamerit na CSOB.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tark 1. 8. 2006 09:10

A nema nahodou KB nemozny ebanking, do ktereho se dostanu jen s IE?
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JayBee 1. 8. 2006 09:53

Já mám spořku, co se týče poplatů pro studenty, tak mi příjde docela výhodná. Jen je trochu problém s jejím ebankingem, věčně jim to nefunguje (tedy věčně o víkendech...)
Toto není konec. Není to ani začátek konce. Ale je to snad konec začátku...
JayBee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 1. 8. 2006 11:34

JayBee píše:Jproblém s jejím ebankingem, věčně jim to nefunguje (tedy věčně o víkendech...)n/quote]
To je hodně nadsazené. Ten je mimo provoz max. jeden víkend za dva měsíce.
Ale kdo má ještě GSM banking, tak tomu přijde SMS info, kdy že to bude mimo provoz.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JayBee 1. 8. 2006 12:13

krtenek: tak to pozor, co vím tak v posledních třech víkendech po v řadě po sobě tam furt něco předělávali. Jednou za dva měsíce je zbožné přání.
Toto není konec. Není to ani začátek konce. Ale je to snad konec začátku...
JayBee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tučňák 1. 8. 2006 12:38

M. píše:Taky jsem se rozhodoval a skoncil jsem u GE. KB i CS jsem vyloucil - zadne vyhody. Jeste bych se zkusil zamerit na CSOB.

A co nabízí GE?
Tučňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 1. 8. 2006 12:44

Vedeni uctu zdarma, GSM banking zdarma, internet banking zdarma, prvni dva vybery v mesici zdarma, za kazdyho cloveka, ktery si tam otevre ucet diky me nejaky tri stovky no a kamoska je muj osobni banker :mrgreen:
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 8. 2006 18:07

já mám Komerčku a ačkoliv mám vedení účtu zdarma, poplatky za příchozí platby mi přijdou jako sprosťárna (ale tomu se člověk zřejmě nevyhne nikde). Jinak jsem ale spokojená, co se kvalit týče, osobní bankéřka je bezvadná, cokoliv potřebuju není problém.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Bungo 3. 8. 2006 16:56

Mam Komercku a sporku dohromady.

Sporka je senzacni pro svou sit bankomatu, jednoduchy internet banking, kontokorent az 20.000, prispevek rocne 200 na ISIC - nelibi se mi vyse poplatku.

Komercka ma senzacni expreslinku (zaplatim odkudkoliv), cestovni pojisteni k platebni karte. - spatny je internet banking, vyse polatku. Kontokorent 10.000, prispevek 333 korun dostanete jen a pouze pokud jste kazdy mesic zaplatili alespon jednou platebni kartou.

Summa sumarum, brzo se s komerckou rozloucim a budu mit jen sporku.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mbing 5. 8. 2006 20:29

tark píše:A nema nahodou KB nemozny ebanking, do ktereho se dostanu jen s IE?
KB má skvělý eBanking. Máš pravdu v tom, že funguje pouze s IE 6. 7 se připravuje.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 6. 8. 2006 10:24

No, on ten e-banking Spořky taky plně podporuje jen IE, ostatní nejsou podporovány plně...Sice nevím co je tím myšleno, protože mně to Firefoxu jede...
Ale stejně ty poplatky...pořád je jich moc a vysoký
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tark 6. 8. 2006 13:21

Spořka prý jen kecá že je potřeba IE, ale funguje vše OK v ostatních prohlížečích (FF/Opera/Safari..). Ohledně KB, to, že jejich ebanking funguje jen pod IE je ostuda a pro mě osobně to byl důvod proč ne ... ;-)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 8. 2006 21:32

No právě u té KB se mi právě nelíbí ten špatný internet banking - chci to hlavně používat na netu, a taky, že mě spousta lidí od této banky odrazuje, spořka je favorit, ale musím ještě mrknout na ČSOB..
Tučňák
Návštěvník

Další stránka