codělat o prázdninách? ; )

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod swem 4. 7. 2006 08:29

ale jasne, ze me vsechny tyto veci napadly, ale vetsinu z nich delam cely rok, takze to neni ono :) .sem myslel neco originalnejsiho a mozna trochu vic ujeteho (nekonvencniho..?). priklad: kamosi se rozhodli, ze si dohromady koupi nakou starou dodavku a budou s tim a se stanem jezdit jenom tak po republice... :D
no a kte brigade - rad bych treba mesic pracoval a druhy mecis rozhazoval, ale zatim mam praci jen na tyden :((((
swem
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 4. 7. 2006 11:54

já se o prázdninách věmuju takovým činnostem, na které je třeba víc času pohromadě a na které jsem neměla v průběhu roku čas ( např. práce s photoshopem, nebo příprava internetových projektů). Taky se účastním různých festivalů,venku je krásně,tudíž je na to ideální doba ( proto se taky konají v létě,že? :) ). Snažím se být hodně venku.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 4. 7. 2006 15:29

Mě vždycky o prázdninách chytne programování, zvláště webových aplikací PHP, HTML, CSS, ... . Samozřejmě, že ne celé 2 měsíce :).
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 4. 7. 2006 15:58

... pařit Call of Duty 2 na Gameparku - víc než kdy jindy :mrgreen: ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 7. 2006 13:36

Já myslím že každej si nějakou zábavu dokáže najít , já se v pondělí vrátil z dovči po republice...super akce , jen krátká , takže chci ještě dát dozvuky :tleskani
Lukas063
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 5. 7. 2006 13:43

ja by som sa skor spytal ze ako to spravit, aby som cez prazdniny mal viac casu ako cez skolsky rok a zaroven si trochu oddychol a mohol niekde pocestovat bez toho, aby som dostal mensiu vyplatu :-D Narok na dovolenku nemam, kedze som len brigadnik :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 7. 7. 2006 20:36

Pracovat. :(
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 7. 7. 2006 21:51

swem píše:Tak tu máme prázdniny, moře volného času. Ale co s ním? ......../quote]


Delam reparat z matiky a z francouzstiny, takze o zabavu mam postarano : ))
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod christian 8. 7. 2006 16:03

mbing píše:Mě vždycky o prázdninách chytne programování, zvláště webových aplikací PHP, HTML, CSS, ... . Samozřejmě, že ne celé 2 měsíce :)."/quote]


To mne taky,ale ted to delam po vecerech pac jsem vzdy vyrizen z prace :D Jinak parit gamesy taky neni spatny napad,ale lepsi je byt nekde venku :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 7. 2006 15:40

Nechapu otazku... Ja bych potreboval prodlouzit dny... Bud makam, nebo jsem nekde s kamarady, znamymi... Doma se moc neukazuju...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 7. 2006 15:57

swem píše:...moře volného času...../quote]

Volného času není nikdy dost. Už se vidím na konci prázdnin, až si zas pobrečím nad vším, co jsem nestihl udělat.. :|
Deleted user

Odeslat příspěvekod Smoke 9. 7. 2006 15:58

Já pracuju a jsem spokojený...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 7. 2006 18:35

zadny prazdniny nemam, takze nemam ani problemi s volnym casem. snad budu mit pres leto par dni dovolene a to se urcite nudit nebudu :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 9. 7. 2006 20:48

Chodit hrat nohejbal .. Hrat cs na gameparku ... sosat novy hry .. ucit se na reparat ( v mym pripade) ... :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 11. 7. 2006 16:27

Já mám a budu mít velice barvité léto: teď jsem strávil týden dovolené v Beskydech, kde jsme denně krosili na kolech a kalili. Od pondělí mám další dovolenou, takže přijede kamarádka a budeme podnikat výjezdy na kole a kalit. Poté přijede další kamarád se svojí holkou a budeme jezdit na kole. Až odjedou, budu zbytek léta jezdit na kole buď sám nebo s kým se namane a po večerech se bude kalit. Uf, mám toho hodně, snad jsem na nic nezapomněl :D.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků