Sáhli jste si až na dno aneb velké průsery

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 26. 4. 2006 14:58

Sáhli jste si až na dno.Aneb velké prů*ery[/b]
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 26. 4. 2006 15:35

:mrgreen: Kdyz jsem chodil do 3 třídy tak jsem dostal tridni dutku a pruser doma protoze jsme s kamosem delaly ohnicky a jednou to vydela ucitelka ....... :lol: Ale samozdrejme jsem se polepsil .. No jo bylo mi 9 ? mozna 8 - 9 myslim :mrgreen:
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 26. 4. 2006 16:15

ne, na tie z triedy miznuce stolicky na strednej, nikto neprisiel (pozn. lamali sme ich so spoluziakom po vyucovani a v taskach vynasali do smeti)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 27. 4. 2006 19:12

no,průser to není,Ale docela mě to rozesmálo...:

Včera jsem dostal poznámku která zněla: Hrubou hudbou o přestávce,ničí školní klavír. :D

a před tejdnem jsem zase dostal poznámku za to,že jsem flaškou rozbil světlo...No,my jsme se zamkly v šatně,a nikoho jsme tam nechtěli pustit,klíče nám spadly do vedlejší,a kámoš spěchal za účou,a měl hroznou žízeň...no,a nad naší šatnou je ohnutý pletivo,tak jsem mu tu flaškou hodil tou dírou,a ta rozbila světlo no..tak jsem se šel přiznat..a poznámku mi podle mě dávat nemusel...ale nakonec to byla poznámka s podmínkou :-/
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 27. 4. 2006 19:16

Můj největší průšvih na mě nejspíš teprve čeká.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 27. 4. 2006 19:32

Jednoho dne jsme se s kamosem ve skole rozhodli ze pujdeme jezdit na dverich od skrine po schodech, ale ja jsem sjel prvni tak se ze zarohu vylezl učitel kterýmu sem sjel až pod nohy po držce.
Učitel zavolal naší třídní učitelku(strašnou komunistickou madam)
ktera po me chtela ŽK ze který jsem se vykecal na to že sem ji zapoměl.(Parchant kamarád už mezitím učitelce zdrhnul) Bachařka mě dotáhla až k bossoj školy tedy řediteloj ktery zavolal moji mati do skoly jeste jsem dostal poznamku reditelskou dutku a jeste platim dvere od ty blbi skříně.
Nezamominejte ŽK sakra.... 8)
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 4. 2006 19:47

Já jsem takový člověk, co na srdci, to na jazyku a díky tomu se dostávám každý den do nějakého průšvihu...nejen ve škole :lol:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 5. 2006 18:01

velky skolni prusery nemam, ale v posledni dobe jsem se malem udusil smichy:
meli jsme volnou hodinu a dost jsme se nudili. Tak jsem s kamosema chytl kamose, kazdej za jednu koncetinu a sli jsme po chodbe.
On rval jak silenec, takze snad nejprotivnejsi uca otevrela dvere ze tridy, kde mela hodinu. To byly kecy, rikala neco o postizenejch ci co, ztraceli jsme souvislosti....
ona nas zatahla do ty tridy, kde mela hodinu, tkaze jsme vzdycky byli na ni hrozne vazny, pak jsme se otocili do tridy a delali xischty.

Prezil jsem to bez poznamky, priznali jsme se tridni, ktera je (na svuj vek) dost rozumna a ona to vzala, takze jsme jenom uklizeli trochu tridu apod...
ja vim, slaby... ;-)
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 2. 5. 2006 18:22

Zobrali sme s brachom matke sluzobne auto ktore potom bracho rozmlatil o branu vo vedlajsej ulici. Samozrejme vodicak sme nemali ani jeden a mali sme tak okolo 15-17. hm...mali z nas doma radost.

no a potom nejaka ta dvojka zo spravania, ale nebolo to az take strasne. foter si to vobec nevsimol a nevie o tom doteraz :mrgreen:

asi sa mi stali aj horsie veci ale clovek ich radsej zabudne...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 3. 5. 2006 00:19

"sahnout si na dno" nejsou "velky prusvihy" .... nebo pod tim ma asi kazdej jiny pojmy :-)))

mno ... velkej prusvih ? .. asi ne nejvetsi, ale tehda asi jo... vek 16 .. papiry nikde ... mercedes se znackama ze skodovky ... a ja za volantem ... a ostri hosi z pate be :-)))
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod NMS 17. 5. 2006 14:56

V devatenácti mi umřela máti, je třeba něco dodávat ?
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modrin (novy) 30. 5. 2006 18:46

... mě v šestnácti ... :cry:
modrin (novy)
Čtenář

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 25. 6. 2006 18:01

Sme z toho udělali černou kroniku
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 6. 2006 18:16

na dno jsem si sahl, kdyz jsem na skolnim vylete malem zabil, kdyz jsem trosku upadl ze skaly.

btw: kdy si clovek sahne vic na dno, nez kdyz se nejakym zpusobem setka ze smrti??
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 25. 6. 2006 18:23

Ukradli mi dceru ,stará mě obviňuje z pokusu vraždy. To je for? Co? Pravda je drsná
Petr.kkk
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků