Jak se zbavit bradavice?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Zoidberg 11. 3. 2006 13:46

Zhruba pred pul rokem se mi udelala na palci bradavice.Naivne jsem se domnival,ze sama zmizi,ale to se samozrejme nestalo a uz mi to zacina vadit.K doktorovi na vypalovani se mi nechce,pac je to na dlouhe lokte a zabere to spoustu casu,tak by me zajimalo,jestli se to da udelat nejak jinak!?Napadlo me si palec zledovat a treba ji ziletkou uriznout,coz by sice byla ztrata tak deci krve :mrgreen: ,ale byla by pryc.Jenze by se mi asi zase brzo udelala a mozna by to po rozmrznuti dost bolelo :hm .Co mi poradi odbornici na NETu,kteri rozumi vsemu :mrgreen: ?
Dr.Zoidberg
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 3. 2006 14:05

Jako děcku se mi taky pár bradavic udělalo - na chodidlech a palci u nohy. Myslím, že si je klidně můžeš nechat vypálit. Když už nic jiného, tak je to aspoň zaručeně funkční metoda. Rozhodně nic neřež a radši sám nic neprováděj. Můžeš si akorát přivodit mnohem horší zdravotní komplikace a ty za to nestojí. Svěř se raději do péče odborníků. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod kodl 11. 3. 2006 14:29

Zajdi k doktorovi. Mel jsem ji taky. Rok jsem si ji nesimal, az kdyz mela pul centaku v prumeru, tak jsem tam dosel. Vypalovani jsem odmitl, dostal jsem nejake bile svinstvo a to me toho zbavilo.
Od ty doby mam klid.
Jestli das na prirodni meducinu, tak u rek roste takova zluta kytka na jejiz jmeno si nevzpomenu, ale kdyz ji utrhnes, tak z ni tece takovy "zluta krev" a to by taky melo pomahat
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 11. 3. 2006 18:37

mi se bradavice na malicku u nohy vyloupla sama, ale jinak samozrejme resit u kozniho, zkus ji ustrihnout a mas zadelano na poradny prusvih..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 11. 3. 2006 21:09

Na jaky prusvih? Ja kdyz jsem byl maly, mel jsem jich asi 5 a vsechny jsem si je vykousal a uz znova nevyrostly a mel jsem pokoj.
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 11. 3. 2006 21:15

Ja jsem mel take ji na noze,ale radsi jsem sel ke koznimu a jsem bez problemu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 11. 3. 2006 23:48

kozna ti to ochladi tekutym dusikom, je to celkom prijemne :-) za dva tyzdne to odpadne a postupne sa vyhladi...
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 12. 3. 2006 00:34

thoosah píše: vsechny jsem si je vykousal a uz znova nevyrostly a mel jsem pokoj.

Toto je ovšem drsné :lol:
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 12. 3. 2006 10:42

:D je, no co s es tim budu s*at..
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 12. 3. 2006 11:58

2 thoosah: byl jsme na tom úplně stejně, vykousat :) Jenže za půl roku se mi vrátila zpět, tak jsme si na to vzal pořádný náčiní :D Skalpel, jehlu a žiletku a ještě špičatou pinzetu a už mám pět let pokoj :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Zoidberg 12. 3. 2006 14:24

No v letnim semestru to jeste vydrzim (tak velka a obludna zase neni:) ) a pak si mozna zajdu ke koznimu,nejak me na tu samooperaci zacina prechazet chut - ne,ze bych se bal zdravotnich rizik,ale ta predstava se mi zacina hnusit:)
Dr.Zoidberg
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 3. 2006 17:13

u doktora ti to vypali dusikem (nebo co je to za nerad) a nebo si to doma muzes potirat bezbarvim lakem, co se treba pouziva na lakovani nehtu. ona casem zmizi.
Naposledy upravil zamis dne 12. 3. 2006 17:55, celkově upraveno 1
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 3. 2006 17:23

thoosah píše:Na jaky prusvih? Ja kdyz jsem byl maly, mel jsem jich asi 5 a vsechny jsem si je vykousal a uz znova nevyrostly a mel jsem pokoj.


no,treba se ti po ustrihnuti rozjede a budes ji pak mit 1,5 cm v prumeru jako muj bracha, kdyz byl maly..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davpe 12. 3. 2006 17:54

ja mel taky bradavice, chodil jsem ke koznimu na vypalovani.dycky se objevili znova.tak jsem si ji ve vana odstrihl nuzkama.vyteklo dost krve ale od ty doby mam od bradavic klid....
Davpe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghostwriter 14. 3. 2006 20:48

Kup si v lékárně nějakej bradavičnik, to ti zmizí do tejdne.
Jak se vodí beznohý a bezruký dítě na procházku?
- Driblingem. (Jako míč)

Víte proč si blondýnka při sprchování zpívá?
- Aby věděla, který si má umýt pysky!
Ghostwriter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků