Jak se zbavit bradavice?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chameleon 15. 3. 2006 19:46

Někdo už to tady psal...žlutá kytka, pouze upřesním jedná se o vlaštovičník větší(Chelidonium majus)
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 4. 2006 17:34

Nech si jí vypálit a až ti "nakyne" tak si nepropichuj, ale nařízni nůžkama.. a udělej to včas, jinak se ti to zvětší a nebudeš moc pořád chodit (v mém případě - na chodile)... udělala sem mi to taková koule, že jí doktorka za celou její éru neviděla.. a když jsem si to propíchnul, tak ze mě teklo krve jako z vola. No a lepší je to naříznout, protože po píchnutí se to rychle zacelí a zase se to naplňuje, kdežto při naříznutí se to nezacelí a krev může odtejkat v pohodě.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 4. 2006 17:37

chameleon píše:Někdo už to tady psal...žlutá kytka, pouze upřesním jedná se o vlaštovičník větší(Chelidonium majus)d/quote]

Vlaštovičník větší patří do čeledi mákovitých - jen pro upřesnění.. snažím se uplatnit znalosti z botaniky, kterou tak "miluju" :D - srry za offtopic
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 24. 4. 2006 14:30

Uz par lidi zjistilo, ze pomaha cesnek. Staci bradavici trosku narejpnut a dat na d rozmackanej cesnek nebo stavu z cesneku. Bradavici to spolehlive znici a za par dnu sama odpadne.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 24. 4. 2006 15:28

u kozneho za 5 minut. sestre ked bola mala sa jej ta na chodidle tak pacila, ze jej z toho vyrastlo 1,5cm lekno, bohvie ako hlboke. az ked nemohla chodit sa s tym pochvalila aj rodicom. hnus.
nejake vystrihovanie nepomaha, je to infekcna zalezitost, pekne schovana hlboko v kozi
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tark 24. 4. 2006 19:31

zamis píše:u doktora ti to vypali dusikem (nebo co je to za nerad) a nebo si to doma muzes potirat bezbarvim lakem, co se treba pouziva na lakovani nehtu. ona casem zmizi.

bezbarvy lak pouziva kamos uz dlouho, ***** to, nemizi... ja to vypalil a mam klid (docela hnus... fuj... cucis na to, jak nabihaj stupne... -100, -150, -200 a jak se to pomalu otepluje a mas chut to odtrhnout)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jamal 5. 7. 2006 21:56

jednoou jsem měl bradavici na noze a jele jsem k moři,,,po 3 dnech koupání mi odpadla,,,,ale když jsem jí měl po druhí na patě taxem musel k doktoru a POČERTECH TO BOLELO :(((jo a jinak na ruce mám bradavici už takoví 4 roky,zkoušel sem nákou serepetičku na to od doktora a to nepomohlo :((((
JAMAL for MM
jamal
Čtenář

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 6. 7. 2006 00:14

Já jsem měl malou bradavici na prstu a ta zmizela sama, ale kamarádka mi říkala, že bradavice se dá zbavit výtažkem z aloe.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Revan 6. 7. 2006 14:30

mám radu - nečaruj :|
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Wracker 6. 7. 2006 15:43

k doktorovi...daj ti takovou bilou sragoru tim si to budes potirat a zmizi... jinak roste ta zluta kytka bradavicnk..nezkousel sem. no to uriznuti...fuj to je prasarna chytis jeste do toho neco a pudes na amputaci :)
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bitterfeel 27. 7. 2006 20:25

Já měl jednu svini na malíčku u nohy a ona se mrcha rozmnožila a teď je jich pět. Maj tak 2-3mm v průměru a pomalu bych s tím měl začít něco dělat. Na druhý noze mám jednu zespod na palci. Před pár lety rost ten vlaštovičník tady za rohem, ale teď jsem ho tu dlouho neviděl. Tak asi doktor to jistí... :hm
Bitterfeel
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 27. 7. 2006 20:41

Já jsem ji ustřihnul a to místo pořádně vypálil nažhaveným možem.
Zabralo to.
Jedině teplota na 100 stupňů zajistí, že buňky bradavičnaté umřou a nebodouse dále šířit.
Také se doporučuje potírat česnekem třeným se solí :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 27. 7. 2006 21:04

btw bradavica je nezhubna rakovina posobena virom. to len aby sa nezabudlo :)
a
VIP uživatel

Předchozí stránka