Účinný lék na chřipku a nachlazení?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jelen2 26. 2. 2006 10:23

NO mi nejvíc pomáhá horké mléko s rumem... tak 1:1... jak se objeví známky nachlazení, tak si dej za den 3 hrnky a nemoc nemá šanci... už sem chřipku neměl skoro 3 roky... :wink: jo a samozřejmě zalez na den-dva pod peřinu :wink:
Jelen2

Odeslat příspěvekod Anik 26. 2. 2006 16:21

jeste nejaky napady?ja lezim od ctvrtka a nic..poradna ryma a trosku bolest hlavy,nastesti nemam teplotu...beru coldrex a do nosu mam olynth..ale porad nic moc..ve stredu musim byt v pohode,nastupuju do prace..
Samsung Galaxy S10
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 26. 2. 2006 16:26

vim, ze opet budu vypadat jako alkoholik, ale osvedcilo se mi dat si poradnyho panaka slivoce. proste spalit cerva. :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 2. 2006 16:42

2 Zamis> Nebudeš vypadat jako alkoholik, protože ty jsi alkoholik. :mrgreen: Jinak je to zajímavý tip, jistě účinný, ovšem existují i tací (a já jsem mezi nimi), kteří nemohou ke slivovici ani přičuchnout, natož ji polknout. To se pak člověk musí spolehnout jen na vitamíny, bylinkové čaje a řádné pocení. :nenapadne

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 2. 2006 16:55

proto doporucju prave ten mix s ovocnym cajem .. i maly decko to pak vypije a nebrmla :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anik 26. 2. 2006 17:50

Tak jsem si udelala caj a do toho panaka rumu,tak jsem zvedava...
Samsung Galaxy S10
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Patrix 26. 2. 2006 18:08

Anik píše:Tak jsem si udelala caj a do toho panaka rumu,tak jsem zvedava...

ja ted taky a citim se .. divne? :lol:
jo a nevyprskni to az ucitis vypary
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anik 26. 2. 2006 19:05

No uz je o trosku lepsi,ale fakt,ze jo,ze se citim divne :-) ale i lip..asi to jeste jednou risknu.. :)
Samsung Galaxy S10
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lemur 27. 2. 2006 16:49

Patrix píše:Vypadá to že bez pršků ustupuje mnohem rychleji 8) -/quote]

To je pravda. Jedine opravdu ucine leky pripti chipce by byly antivirotika, ale ty prokud vim, pro beznou chripku zatim zadne nejsou. Vsechno ostatni leci jen nasledky, nikoliv priciny. Navic - srazeni horecky, pokud neni moc vysoka, je spise kontraprodutivni, protoze imunitni system funguje lepe pri vyssi teplote.

Mne zatim vzdy stacilo zalezt na dva-tri dny do postele, pit velka mnozsti lipoveho case s citronem a potit se.
Lemur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 2. 2006 08:06

V práci nás očkujou a jsem v pohodě nemoc neznám už pár let.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 2. 2006 09:45

Právě jsem někde chytil rýmu a ztrácím schopnost mluvit. Už zítra budu muset asi přejít na skoroceľový sirup.. a vitamnínky.. a kdovíco ještě. Pokud by někdo věděl, jak na vlezlou rýmu bez kapiček.. :)

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 2. 2006 11:59

...Tak získá Nobelovu cenu !
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 28. 2. 2006 12:30

Me pomaha aspirin ... a uplne nejvic, kdyz se o me nekdo stara ;)
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 28. 2. 2006 13:02

Majkl vP.: na tu rymu, je dobrej eukalyptovej olej ... mazni si trosku pod nos a uvidis :)
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 2. 2006 14:06

nevim co uvidí ale hlavně ucítí :)
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka