Účinný lék na chřipku a nachlazení?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Patrix 25. 2. 2006 18:15

Právě jsem se docela dost nachladil.. A tak mě napadlo zeptat se vás na nějaké triky a cheaty, které zaručeně chřipku zastaví.. :(
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 18:19

uvar si caj - ovocnej (a to ma nejakou tu chut) - nalej v pmeru 2caje:1vodka/slivka ... pod perinu a nevylejzat ... po peti hodinach halucinaci atd (pokud driv neusnes) ti bude fajn ...

btw : zaklad je alespon nejakej prisun cerstvyho vzduchu :-) ...

nebo si ohrej mliko a do nej si dej matovej caj s medem .. no fakt humus .. ale pomaha to :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Patrix 25. 2. 2006 18:22

2Pix píše:uvar si caj - ovocnej (a to ma nejakou tu chut) - nalej v pmeru 2caje:1vodka/slivka ... pod perinu a nevylejzat ... po peti hodinach halucinaci atd (pokud driv neusnes) ti bude fajn ...

btw : zaklad je alespon nejakej prisun cerstvyho vzduchu :-) ...

nebo si ohrej mliko a do nej si dej matovej caj s medem .. no fakt humus .. ale pomaha to :-)

zkusím :potichu :D
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Plexisklo 25. 2. 2006 18:35

Rano/vecer 3 tabletky celaskonu 250 (pokial mas 500 tak rano/vecer 2t.)

Na vecer si uvarit caj, dat si paralen/acylpirin atd. a zaliezt pod postel... Ak nemas cas byt pod postelou, tak doporucujem 3 paraleny denne a rano/vecer caj...

Co sa tyka nosu, kazde 4 hodiny (popr. podla potreby) nosne kvapky.

Na pripadny kasel je dobre brat 3 krat denne Bromhexin (obsahuje vsak alkohol) po 30-40 kvapiek.

Na bolest hrdla sa da v skoro kazdej lekarni ziskat taky modry strepsils s nejakou specialnou pomocnou latkou, 2-3 krat denne...

No... a do 5 dni si zdravy... :)
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Patrix 25. 2. 2006 18:38

premyslel jsem o Ibalginu (dnes se predepisuje misto Acylpirinu) jenze strasne skodi strevam a zaludku :(
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 19:00

kasli na prasky .... dobra rada ... vitaminy atd jo .. ale Ibac je fakt marast :-) .. (trust me pls)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Patrix 25. 2. 2006 19:15

jj ten Ibalgin je fakt humus.. hlavně při dlouhodobějším užívání.
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Boris Puškin 25. 2. 2006 20:58

Na chřipku a nachlazení je účinná jedině vodka, slivovice. Já prášky na chřipku a nachlazení nepoužívám, já se spíš chráním preventivně. Vodka a slivovice dokáže účinně spálit bacily.
Boris Puškin

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 2. 2006 21:02

Zkus pohyb na zdravém těle :-)
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Patrix 25. 2. 2006 21:13

Stibi píše:Zkus pohyb na zdravém těle :-)-/quote]

? :mrgreen:
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 2. 2006 21:16

Ano...chápeš správně :-)
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 22:22

Stibi, sice chapu ze si chtel pobavit, ale to je ta nejvetsi blbost jakou muze nekdo pri chripce udelat .... uz tak dost vycerpany telo nemoci zatezovat timhle ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 26. 2. 2006 00:59

Cheaty na chripku :mrgreen: To je konecna... Ale nejucinejsi je slivovice, praskum se vyhybam jak cert krizi...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andy 26. 2. 2006 01:16

zmrzlina, studená bublinková limonáda, pohyb.... Neviem prečo sa hovorí že tieto veci nie sú vtedy dobré, ale mne to pomáha.. :-)
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Patrix 26. 2. 2006 08:29

Vypadá to že bez pršků ustupuje mnohem rychleji 8)
Teda zbyla po chřipce jen rýma..
Patrix
Návštěvník

Další stránka