Stává se vám, že se stane přesně to co se vám zdálo?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod thoosah 7. 2. 2006 22:31

Už několikrát za život se mi stala podivuhodná věc. Zdál se mi sen a na druhý den nebo i klidně za týden se stal nějaký úsek z toho snu naprosto stejně jak to bylo ve snu! Lidé říkají co se mi zdálo a to doslova i časově. Já se vždycky snažím pokračovat tak jak se mi to zdálo a někdy to pokračuje. Ty úseky z těch snů co se doopravdy stanou mívají okolo 10 - 15 sekund. Stává se vám to taky? Zdá se mi to naprosto nereálné, naspozemské a geniální. Co vy na to?
thoosah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dandy 7. 2. 2006 22:37

Stává se mi něco podobnýho.

Svoje sny si sice nepomatuju, ale vždycky když se mi stane nějakej kus snu v životě, tak to prostě poznam. Najednou mi bleskne před očima, že už sem přesně tohle někde viděl a zažil. Je to fakt divný, ale myslim, že tohle prožívá celkem dost lidí.
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 2. 2006 22:38

Přesně jako Dandy... myslím že takový téma tu už je, ale to je jedno :) Ale určitě to není tím že by se mi to už zdálo, jenom prostě nějaký divný stav myšlení... taky si to nedokážu vysvětlit. Jednou jsem to zažil 5x pokaždé u stejné události - konkrétně jsem uklízel nádobí a matka na mně řvala že jsem k ničemu :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 7. 2. 2006 23:01

Co takhle zkusit TOHLE?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 2. 2006 10:39

S krátkými úseky ze snů se v reálném životě setkávám docela běžně.. Naštěstí jde spíš jen o ty méně zajímavé sny. Kdyby se dělo všeckno, co se mi zdálo, tak už všichni kolem mě poumírali - včetně mě. :hm

Odeslat příspěvekod Jim 8. 2. 2006 13:27

tak to se mi přesně několikrát stalo...něco se mi zdálo, pak za nějaký čas se to událo a já se cítím zvláštně jako bych to už někde viděl...

Je to zvláštní, docela by mě zajímalo, jestli za tím je něco víc nebo je to čirá náhoda... ?:hm
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 8. 2. 2006 14:02

Niekedy sa ludom takpovediac zjavi buducnost. To preto aby ju mohli zmenit...
A mozno to je inak ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 2. 2006 17:43

Kdepak.. věci budoucí nelze změnit. Nikdy nevíš, kdy je očekávat, takže tě pokaždé překvapí ve chvíli, kdy už nelze nic ovlivnit. Osud není jen tak nějaká hovadinka.. to existuje. 8)

Odeslat příspěvekod thoosah 8. 2. 2006 19:35

Ale je to radny masakr, nedokazu to pochopit. Vsechno se deje naprosto stejne. Napr. bavim se s mamkou, bratr se postavi, spadne zidle, presne jako ve snu...
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod froggy 9. 2. 2006 20:21

Tez se mi to stava, a je to zajimavy pocit... Rika se tomu Deja Vu, ne? Docela sranda, zaijamvé že někomu se to stáívá poměrně často, někomu zas nikdy, ale možná si to neuvedomuje... :)
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fido+ 10. 2. 2006 12:59

Majkl vP. píše:Kdepak.. věci budoucí nelze změnit. Nikdy nevíš, kdy je očekávat, takže tě pokaždé překvapí ve chvíli, kdy už nelze nic ovlivnit. Osud není jen tak nějaká hovadinka.. to existuje. 8)o/quote]

Neco by snad zmenit slo. Pokud se mas napr. utopit tak staci se celej zivot nehnout z pouste.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 2. 2006 14:26

nasledek zpomaleni nervovyho procesu mezi par soucastkama mozku .. a vy kolem toho nadelate ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 15:01

Fido+ píše:Neco by snad zmenit slo. Pokud se mas napr. utopit tak staci se celej zivot nehnout z pouste.

Tomu nevěř.. i když budeš žít v poušti, je téměř jisté, že spadneš do studánky, až se do ní budeš nahýbat, protože ti tam spadla pětikačka. A pokud by ses vyhýbal studánkám, utopíš se v pohyblivém písku. Pokud se ti něco podobného zdálo, nemusíš se cestou na poušť namáhat. Svému osudu neujdeš. :twisted: :mrgreen:

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 2. 2006 15:18

no,mě se taky stává,že mi najednou probleskne před vočima že tohle už sem někdy viděl,že už se to někdy stalo...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod JRD 9. 6. 2006 14:19

To je jasný, špatné datum souboru v Metrixu !
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Návštěvník

Další stránka