Máte doma ducha?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 25. 1. 2006 19:22

no ty jo..ja s nema mam zkusenosti....ale to je na dlouho ;)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2006 20:14

2 Andels> Tady máš prostor pro vyjádření.. povídej. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Veverka 25. 1. 2006 20:25

No podle mě duchové existují (viz Věřte-Nevěřte).Jo a ducha tu nemám,a ani ho nechcu :)
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 25. 1. 2006 20:40

no tak ja zacku v roce 2002 sem byl na tabore...kde sem jezdil kazdorocne az do roku 2004...zrovna v tom roce 2002 bylo smutne vyroci kde na miste chaty stal domov deti..ktery v roce 1952 vyhorel a 150 deti spolu s vychovateli uhorelo...no samozrejme nikdo to nechtel rozkriknout...v ten rok zrovna k nam prijeli nasi mili hosti ze slovenska...spojili se s nami...a zrobili sme program na kazdy den...soucasti programu byli nocni hlidky...ja mel to stesti ze mi to zrovna vyslo od 3 do 5 rano..velci slovaci meli od 22.00 do pulnoci..vsechna ohrozeni se mela zapisovat do sesitu.....uz byly 3 hodiny a s kamosem sme se vydali k vyhaslemu ohni ( ted mam strasne pocity strachu jak to pisu ) no celkem se nic nedelo...ale kolem celyho objektu byl dreveny plot...a vsimli sme si kolem 4 hodin detske postavy, silene sme se lekli a utekli sme do jidelny, ktera byla zaroven i vsim moznym :)...byla cela prosklena a tu postavu sme sledovali jak na nas zira a otaci se smerem pryc od chaty hluboko do lesa...no zapsali sme to, ale kazdy se zasmal jenze slovaci pred nami napsali vysoky pohyb za plotem vys nad chatou...meli sme celkem strach, ale nikdo nepanikaril a jeden vedouci nam to vyklopil...meli sme celkem strach...vsechno bylo v pohode az do te doby nez se zacal blizi den toho vyhoreni..byly slyset detske hlasy v celem dome ale nejvic z jednoho pokoje a taky ze zachodu ktere byly na urovni sklepa...bylo to strasny az nesnesitelny pro nas ale po tom dni se to uz polevilo a celkem to uz upadlo...ale na tohle v zivote nezapomenu ----- tohle se opravdu stalo v beskydech...mazak uz neexistuje..byl zrusen minuly rok...tohle byl strasny, ale celkem vrusujici zazitek, nejhorsi ze vsech bylo to setkani zadny kec tu neni pouzit. Myslet si muzete co chcete ale ja si stojim za svym
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Veverka 25. 1. 2006 20:50

andels píše:no tak ja zacku...

Já ti věřím,na takových místech(jako dům na starém hřbitově či na ostatní takových mýstech kde někdo zemžel) se dějou divné věci :roll: .
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2006 21:00

My zas spekulujem, že ten náš duch tu je, jelikož tu při stavbě toho domu omylem zazdili jednoho zedníka. 8) Pokud jde o zvuky, tak žádný lidským uchem slyšitelný on teda nevydává.. Ale na magnetofonový pásky se podivný zvuky nahrát daj' docela slušně. Bohužel jenom na ně - při pokusu o záznam na obyčejný mikrofon v PC jsem už nebyl úspěšný. Nahrávací kazeťáky tu ale máme 3 - a ty to všeckny berou.
Deleted user

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 1. 2006 01:54

hmm .. divny .. ja byl jednou na opustenym hrbitove ... a to bych vam nepral ..... az pul roku na to mi doslo co sem tam videl .... brrrrrr....

jinak MvP. ... nahraj to z kazetaku do PC ne ? :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 1. 2006 09:29

To jsem samozřejmě zkoušel.. A přišel jsem na to, že se ten záznam nedá kopírovat. At to nahraju jakkoliv kamkoliv, zaznamená se jenom šum pásku. Je to takhle pojištěný.. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod djlooper 26. 1. 2006 09:53

Taky jsem viděl Ducha...v hlavní roli Patrick Swayze :)

Majkl vPr. - zkus ho vyfotit :idea: :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 26. 1. 2006 10:05

Stáleho ducha nemáme, ale vždy keď zomrie niekto v rodine, tak sa prídu rozlúčiť v takej forme.. :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 1. 2006 12:19

DJ Looper> No fotit ono to samozřejmě nejde.. :(
Musel bych tu číhat s foťáčkem, než se duch zas objeví.. a asi bych stejně nestihnul zareagovat. Jo, kdyby se objevoval v pravidelných intervalech, tak snad, ale totok.. :eh
Deleted user

Odeslat příspěvekod Patrix 27. 1. 2006 16:36

Ja se jednou v noci probudil, a kousek vedle postele mi nekdo stal (normalne si veci z kratkeho probuzeni nepamatuju, ale u tohohle jsem se docela lekl tak mi to v pameti utkvelo) prvni sem myslel ze to byla sestra tak jsem spal dal. Az rano jsem si uvedomil, ze sestra to byt nemohla (byla pryc - pozn.: je ziva :D ), v dome nikdo jiny nebyl..
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Veverka 27. 1. 2006 16:45

wow
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 2. 2006 14:27

Dnes v noci, tak cca ve 3 hodiny, mě náš duch probudil. Stál za mou postelí.. Chvíli tam cosi meldoval a pak odešel klidně pryč. Nevím, zda mi chtěl sdělit nějaké poselství z jiné dimenze, nebo mi prostě hráblo.. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 2. 2006 14:45

Vidět duchy nedokáže každý, je to dané senzibilitou k takovým věcem. A není důvod se jich bát, jsou tu s námi, protože jim je tady taky dobře.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků