Máte doma ducha?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Patrix 20. 2. 2006 15:08

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tVidět duchy nedokáže každý, je to dané senzibilitou k takovým věcem. A není důvod se jich bát, jsou tu s námi, protože jim je tady taky dobře.y/quote]
jj viz Sesty Smysl, Kruh apod :lol:
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 20. 2. 2006 15:12

Neber to osobne, ale nejak ti neverim... Ducha jsem sice zadneho osobne nevidel (ani po tom nejak netouzim), ale verim na ne.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 20. 2. 2006 15:29

2Pix píše:hmm .. divny .. ja byl jednou na opustenym hrbitove ... a to bych vam nepral ..... az pul roku na to mi doslo co sem tam videl .... brrrrrr....


a cos tam videl? nejakyho nekrofila v akci? :-)
ES0 kteremu se nechce pri

Odeslat příspěvekod VladaP 22. 3. 2006 23:15

No, nevim jestli tohle sem patří, ale je to divný ;)
Já osobně (zatim) na duchy nevěřim, ale když jsem byl malej tak sem byl jednou nemocnej, a ležel jsem v obýváku na gauči, a ten gauč je nalevo asi 20cm od zdi, kam se dá jen stěží projít. A taky jsem věděl, že je mamina taky v obýváku. No a najednou, jak sem tak malinko koukal, sotva při smyslech, vidim, že mě někdo hladí zleva (tam co je po 20cm zeď) po hlavě, dokonce vim že sem to i cítil, a tak si řikam: á, mamina mě přišla pohladit (btw bylo mi asi 7-8 let tak si nemyslete že mi v 16 eště hladí :mrgreen: ) no a tak mi to nepřišlo divný, ale pak mi došlo, proč by chodila kolem toho gauče kde se dá sotva projít?? a mamina na mě že se ani nehla že je furt tam kde byla... :D asi halucinace, jinak nevim :D

OT: jinak nechápu, jak by mohlo existovat něco, co by myslelo, hýbalo se nebo cokoliv bez toho aby to mělo nějakou hmotnost... no nevim, ale nechci tu založit flamewar :)
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 28. 3. 2006 20:09

VladaP píše:No, nevim jestli tohle sem patří, ale je to divný ;)
Já osobně (zatim) na duchy nevěřim, ale když jsem byl malej tak sem byl jednou nemocnej, a ležel jsem v obýváku na gauči, a ten gauč je nalevo asi 20cm od zdi, kam se dá jen stěží projít. A taky jsem věděl, že je mamina taky v obýváku. No a najednou, jak sem tak malinko koukal, sotva při smyslech, vidim, že mě někdo hladí zleva (tam co je po 20cm zeď) po hlavě, dokonce vim že sem to i cítil, a tak si řikam: á, mamina mě přišla pohladit (btw bylo mi asi 7-8 let tak si nemyslete že mi v 16 eště hladí :mrgreen: ) no a tak mi to nepřišlo divný, ale pak mi došlo, proč by chodila kolem toho gauče kde se dá sotva projít?? a mamina na mě že se ani nehla že je furt tam kde byla... :D asi halucinace, jinak nevim :D

OT: jinak nechápu, jak by mohlo existovat něco, co by myslelo, hýbalo se nebo cokoliv bez toho aby to mělo nějakou hmotnost... no nevim, ale nechci tu založit flamewar :)A/quote]

42 st.C horečka dokáže zajímavé věci :wink:
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standys 31. 3. 2006 14:36

Když jsem měl dřív postel v rohu mého pokoje, měl jsem občas pocit, že na mě někdo dýchá. Co máme s ženou postel u prostřed pokoje, tak už nic >>>> takže asi průvan

Mám pocit, že se přesídlil do kuchyně a neustále posouvá digitální hodiny o hodinu dopředu. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Leda že by mě žena škádlila. Ale rok jí to asi bavit nemůže.... :hm
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 31. 3. 2006 20:17

:oboze no tak to teda ducha doma mám.Ráno nikdy nemůžu najít mobil,hledám hodinky,klíčky od auta jsou vždycky,ale vždycky jinde,než je hledám.No řekněte,kdo to dělá jinej,než DUCH.A když příjdu na záchod,tak tam něco haraší.Když se ptám,co jako,tak slyším:"Já sem duchcát !".Pak se v tom vyznejte,jak se vlastně jmenuje a co chce. :hm
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 1. 4. 2006 08:16

Já ne,ale rodičům včear spadla skříňka ze zdi,ale pravděpodobně víc než nadpřirozenem to bude přetíženou skříňkou na malých hmoždinkách,které ten náklad na svých bedrech už neunesly. :mrgreen: :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 2. 2020 23:54

Zase jsem měl doma ducha... pak přišla stará, bouchla dveřmi a vyvětrala ho....
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků