Hřbitov Avatarů

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 11:19

Jasně, že vím, na co narážíš... Akorát to neberu jako nějakou vadu/problém, ale jako vlastnost. Od doby, co jsem si uvědomil, za jaké ***** bude stát celý moje žití a bytí, tak se ze mě stal nihilista a přecitlivělý ubožák. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 29. 5. 2011 13:34

To je zvláštní, že mnoho lidí ženou kupředu nějaké cíle. Mít lepší život, mít rodinu... A ty už v 17 víš, že budeš mít život na *****. Jak jsi k tomu dospěl prosím tě. Zajímaly by mě podrobnosti.
Naposledy upravil trent dne 30. 5. 2011 10:10, celkově upraveno 1
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 13:55

Vysoká škola kterou nemám šanci udělat, hypotéka na bydlení, krysí závod, abych vůbec byl schopnej zaplatit složenky, než se naděju, bude mi třicet a budu sám,zklamu sám sebe, že nejsem tím, kým jsem chtěl být, zklamu rodiče tím, že nebudu mít děti, okolo čtyřicítky až padesátky invalidita...co je na tom tak skvělé?
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 29. 5. 2011 14:27

Do vysoké školy ti zbývají minimálně 2 roky. Hypotéka na bydlení... není nedosažitelná. Nakonec i jako úspěšný řemeslník bys na ni mohl dosáhnout(samozřejmě závisí a její výši). Nevím, co je krysí závod, ale ohledně složenek... Lze nastavit trvalé příkazy, bez běhání na poštu či bankovní ústav. Pokud máš alespoň trochu hlavu na svém místě, svou životní úroveň přizpůsobíš svým příjmům a povinným výdajům(které si taky přizpůsobíš).
Tím chci říct, že dělat v 17 závěry ohledně osobního života je ukvapené. Nouze naučila i Dalibora housti. To že nemáš buchtu teď, neznamená, že ji nebudeš mít za 3 roky. Nebo za 5.
Čím bys zklamal rodiče z výše zmiňovaného?
Ohledně partnerského života se toho může tolik změnit, že je skoro úsměvné takto předjímat. Za měsíc se někde celkem solidně opiješ, sbalí tě nějaká solidně opitá holka a příští rok v březnu budeš stát na porodnickém oddělení.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 14:36

Nemaluj to zbytečně na růžovo...krysí závod = třepat se, aby mě v práci nevyhodili, abych měl na složenky (zjednodušeně). A holku nemám a mít nebudu. To by to se mnou vyhrála... :Da naši se na vnoučata těší už teď a když jim řeknu, že tohle nechám na bratrovi, tak se dozvím, že jsem vůl...
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 29. 5. 2011 17:34

Já jim dávám za pravdu.
Třepat se, aby tě v práci nevyhodili? Podle toho k jakému zaměstnavateli nastoupíš. Podle toho, jaké budou tvé pracovní schopnosti a výsledky. Ale když se podíváš kolik lidí pracuje, asi to nebude tak náročné.
Na složenky budeš muset mít. ;-)
Znovu opakuji, jak víš, že holku mít nebudeš? "vím to" a podobné vágní vysvětlení neberu jako odpověď
Připadá mi to jako, když soiga mluví o holkách a při tom je zná podle obrázků z internetu. Ty mluvíš o životě a při tom jsi na jeho samém začátku a víš prd, jak to chodí. ;-)
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 17:43

Reaguji na poslední odstavec:

Protože jsem sobecký a necitlivý hovado, který je totálně neschopný empatie a ještě se v tý neschopnosti vyžívá. A taky proto, že si neumím představit vůbec oslovit nějakou ženu...a i kdybych oslovil, momentálně bych z toho stejně neměl radost.

Ale to všechno už víš. Psal jsem to tady nesčetněkrát. :)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 5. 2011 18:09

hobitt: i sobeckost se dá odnaučit, když budeš mít partnerku, tak ona Ti v tom bude muset pomoct (pokud bude mít tu trpělivost), nebo-li Ti to bude muste neustále říkat, dokud si to nebudeš uvědomovat sám ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 18:23

Jenže která by se mnou měla takovou trpělivost... :)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 29. 5. 2011 18:52

Hobbite. Z toho co ctu mi spis pripada, ze jsi psychomasochista ci ze ti dela lip se nechat utesovat nez se mit dobre. Ja sice nadavam na zkurvenej zivot, ale aspon se obcas trosku snazim (a aspon v necem se zacina darit 8-) ). Teda, krom ty skoly...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 5. 2011 19:03

hobitt: pokud Tě bude dotyčná milovat, tak tu trpělivost mít bude..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 19:19

suk: Někdy mi taky rupne v kouli a začnu se snažit, zatím mě to ale naštěstí vždy včas přešlo. :D

Kirkwood: No a v tom je to. Kdoví, jestli do svého světa nějakou pustím. :D
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 29. 5. 2011 22:02

...a je to pořád a pořád dokola. Kruci, zapomenul jsem počítat po kolikáté už.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 5. 2011 22:15

Alespoň naskakují příspěvky.
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 5. 2011 07:10

hobitt: vstoupí a ani nebudeš vědět jak.. Času maš dost, takže se zaměřuje na důležitější věci a tuhle nech volně plout, ona se nějak vyvrbí.
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka