Mali ste uz niekedy parazity? (vsi, blchy, hlisty..)

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod a 6. 1. 2006 17:21

prave ma postipal nejaky hmyz, napadlo ze ci je mozne aby domna nakladol vajicka a larvy by ma zozrali zvnutra..
Ake mate skusenosti s kladenim vajicok vy? parazitoval uz na vas niekto?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 1. 2006 17:25

tys koukal na Vetrelce, vid? ja mela maximalne ve skolce vsi. No a taky mam neprijemne zkusenosti s tim,ze kdyby kolem mebylo 50lidi a jeden zablesenej pes,tak ty blechy z nej naskacou naprosto spolehlive na me..:-/ na klistata a dalsi parazity moc netrpim,proti encefalitide sem ockovana a vetsinou je objevim jeste driv,nez se stihnou zakousnout.
K poslednimu dotazu: ano,obcas si vsimnu,ze se na mne nekdo snazi parazitovat,ale vzdy to odhalim vcas :wink:
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 6. 1. 2006 17:27

Jo vsi radily taky ve skolce, ale sly mimo me..
Jinak obcas jsem killnul nejakou tu blechu jinak posledni dobou nic..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 6. 1. 2006 21:42

Mrle som mal.. A to mala asi polovica triedy.. Bol proti tomu taký chutný červený sirup..
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zzzapik 6. 1. 2006 23:58

myslim ze vsi nekdy hodne davno ve skolce.jinak nikdy nic.blechy na me nelezou :-)
zzzapik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 1. 2006 02:12

ja mel taky vsi ... zalezelo na tom kde sem se nachazel - vetsinou nekde kdyz sem byl dlouho outdoor :-) ... sem tam identifikuju nejakyho parazita ... pak si reknu ze je to zase dalsi zenska :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Veverka 7. 1. 2006 08:32

Já jsem měl tež vši asi ve školce a i v 1 třídě :D
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 7. 1. 2006 09:32

sem měl vši asi ve 3 nebo ve 4 třídě.. učitelka mě tenkrát za trest posadila vedle jednoho silně asociálního, opáleného o 3 roky staršího spolužáka. ... seděl jsem vedle něj asi 2 dny a už to bylo...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jane Manchini 7. 1. 2006 15:05

Kdysi jsem společně s celou školou měla jenom vši a roupy a svrab. Ten svrab byla si nejhorší, hlavně ta léčba. Teď už se to léči mnohem příjemněji. Jinak každej rok mám pár klíšťat a díky nim občas borreliozu, kterou mi vždycky zaručeně vyléčí moje léčitelka. Mazec bylo sledovat našeho psa, jak tlačí tasemnici, zážitek.
Jane Manchini
Čtenář

Odeslat příspěvekod a 7. 1. 2006 16:00

tak pozeram ze to cesko je pekne zavsivavena diera ;)
u nas som ani nepocul ze vobec nejake vsi existuju..

raz bol nas pes na dovolenke z starych rodicov, doniesol si blchy. podla veterinara lezu aj na cloveka, ale zrejme sme im, my ludia, neboli dost dobri :)

najhorsie skusenosti mam s kliestami, zo 15 som ich aj mal prisatych.. tento rok sa musim dat urcite zaockovat.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 1. 2006 17:06

jako dítě jsem měl vši. Asi nebylo vyhnutí, když je měla celá škola :-( Šampon Orthosan docela slušně *****ěl - pamatuju si na něj dodnes
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 7. 1. 2006 18:23

a píše:najhorsie skusenosti mam s kliestami, zo 15 som ich aj mal prisatych.. tento rok sa musim dat urcite zaockovat.

Ja som v zivote nemal kliesta, keby sa o tom nehovorilo, ani neviem čo to je... :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 7. 1. 2006 18:24

a píše:tak pozeram ze to cesko je pekne zavsivavena diera ;)
u nas som ani nepocul ze vobec nejake vsi existuju..

Presne, ani ja som nikdy nepočul, že by niekto vši mal, som myslel, že to mávajú bezdomovci.. :-D
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 7. 1. 2006 18:54

Andy: ked nechodis po lese, nemas ku kliestom ako prist..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Andy 7. 1. 2006 19:07

a píše:Andy: ked nechodis po lese, nemas ku kliestom ako prist..

No nechodím často, ale keď priemerný človek má kliešťov plno, tak jak to, že ja som ešte žiadneho nemal? Proste poznám ľudí, čo sa prešli po lese a mali ich 3.
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků