Jak řešte krizové otázky?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 3. 1. 2006 18:20

Chtěl bych se zeptat, jak řešíte důležité věci, které vám třeba převrátí život naruby. Řešíte je s partnerem, s kamarádama, s rodičema, ...?
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod keane 3. 1. 2006 18:48

řeším je s lidmi, kterým můžu důvěřovat...tj. ty, které jsi jmenoval; pochopitelně záleží na tom, jaká krizová situace nastala...ne všechno co bych řešil s kamarádem bych mohl řešit i s přítelkyní:-) (budiš jí země lehká)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 3. 1. 2006 18:54

vetsinou takovy veci resim sam, protoze prevrati muj zivot a nikdo me do toho nema moc co kecat. ale nerikam tim, ze bych odmitl dobrou radu.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod ES0 3. 1. 2006 22:38

sve krizove problemy zasadne neresim, zjistil jsem, ze kdyz je ignoruji, tak se vyresi samy, kupodivu tim nejlepsim moznym zpusobem:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod keane 3. 1. 2006 22:57

ESO: proboha, ty jsi na to došel:-) dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky, od zítřka seru na školu i na práci:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 3. 1. 2006 23:50

u piva
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 3. 1. 2006 23:54

ES0 píše:sve krizove problemy zasadne neresim, zjistil jsem, ze kdyz je ignoruji, tak se vyresi samy, kupodivu tim nejlepsim moznym zpusobem:-)

:tleskani Mas pravdu, taky to tak delam, co se s tim budu trapit...ono to nejak dopadne :potichu
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 4. 1. 2006 08:55

ICEBOSS píše:u piva

ja teda nevim :hm ... u piva se da vyresit problem s africkym hladomorem nebo srovnat schodek ve statnim rozpoctu, ale veci zasadni treba kolem skoly nebo prace bych radsi resil s hlavou cistou :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod yarik 4. 1. 2006 09:28

zamis píše:
ICEBOSS píše:u piva

ja teda nevim :hm ... u piva se da vyresit problem s africkym hladomorem nebo srovnat schodek ve statnim rozpoctu, ale veci zasadni treba kolem skoly nebo prace bych radsi resil s hlavou cistou :mrgreen:

No,ale to neznamená,že se zleješ jak to prase... :oboze :oboze :oboze
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 4. 1. 2006 09:47

yarik:jo takhle :hm , no my kdyz jdem na pivo, tak nejdem 2-3, ale spis na 10-15. to je pak tezky neco vyrizovat :mrgreen:

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod yarik 4. 1. 2006 10:04

No tak to potom jóó...To já když si dám pifko,tak tak 1-3 a doma cucám lahváče půl dne :lol:
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 1. 2006 08:22

Podle toho co je to za krizi. Některé s přáteli, jiné sám ... no a některé radši vůbec, abych neotevřel nějakou třináctou komnatu ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod ewing 11. 1. 2006 02:54

ako najlepsie viem ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kerim(smazano) 14. 6. 2006 18:41

Souhlas. ale jen některé, i když často ten prvotní impuls vznikne při roztažení mozkových cév a spojení synapsí.
kerim(smazano)
Čtenář

Odeslat příspěvekod game_over 14. 6. 2006 19:41

zamis píše:yarik:jo takhle :hm , no my kdyz jdem na pivo, tak nejdem 2-3, ale spis na 10-15. to je pak tezky neco vyrizovat :mrgreen:
No nejdřív se vyřeší problém na začátku když je člověk střízlivej a pak se můžeš zmatlat jak carskej důtojník :D
game_over
Návštěvník