Vízum do USA

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodl 5. 12. 2005 08:54

elit2 píše:Primo na miste pomuze anglictina na urovni dobre komunikace.

S tím nemohu souhlasit! Moje znalosti angličtiny bych označil jako "školní" tudíž mizerné. A řekl bych, že to byla spíše výhoda. Vyšel na mě nějaký aktivní šílenec, který se každého vyptával nějakých 10minut. Já tam párkrát pokrčil rameny, vykoktal jsem jen že jedu na 2 týdny za přítlkyní a pustil mě dál. Na dalším "stanovišti" jsem se stejným způsobem vyhnul kontrole zavazadel.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit2 5. 12. 2005 10:10

No pokud jim mas odvypravet pribeh jak jsem onu osobu poznal tak to asi tezko nejak okecas.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kodl 5. 12. 2005 13:42

No něco takového asi chtěl slyšet. Ale brzy asi pochopil, že si moc nepokecá, tak mě pustil dál...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 6. 12. 2005 20:24

kodl píše:
elit2 píše:Primo na miste pomuze anglictina na urovni dobre komunikace.

S tím nemohu souhlasit! Moje znalosti angličtiny bych označil jako "školní" tudíž mizerné. A řekl bych, že to byla spíše výhoda. Vyšel na mě nějaký aktivní šílenec, který se každého vyptával nějakých 10minut. Já tam párkrát pokrčil rameny, vykoktal jsem jen že jedu na 2 týdny za přítlkyní a pustil mě dál. Na dalším "stanovišti" jsem se stejným způsobem vyhnul kontrole zavazadel.j/quote]


me se ptal how do you do buddy, rek sem okay a sel. asi jsem po tech vosmi hodinach v letadle vypadal vazne hrozne a radsi me nechal :wink:
learnin' to fly
Fojťan
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 6. 12. 2005 21:22

Fojťan: To je přesně to o čem jsem mluvil. Proč se vybavovat s někým kdo tě může šupem poslat domů když už se můžu vítat s přítelkyní ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků