Používáte ještě telegramy ?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Masochysta 3. 11. 2005 18:56

Čas telegramů je dávno pryč a rakouská pošta se rozhodla správně, že k příštímu roku zruší službu posílání telegramů. Taky proč ? Protože jsou telegramy všude ve světě drahé a napoužívané. Vždyť SMSka výjde na stejný způsob komunikace,akorát, že to nemám na papíře, ale v mobilu a kouzlo je v tom, že SMSkou hodně ušetřím.
Když jsem naposledy posílal telegram, tak to bylo už hodně dlouho tak cca 6 let pozadu. A už tenkrát jsem platil kolem 100,- Kč za poslání pár slov, které by klidně se daly vejít do jedině SMSky.
Všichni víme, že telegramy jsou drahé, nerentabilní, vědí to v zahraničí, ví to i náš Český Telecom, přesto není schopen zrušit tuto nerentabilní službu a vymlouvá se na nějaký zákon atd.
Masochysta
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mickaelb 3. 11. 2005 18:58

Telegram sem v zivote neobdrzel, ani neposlal, del meho je to uz asi mrtva sluzba ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 3. 11. 2005 19:51

jsem ani nevedel, ze telegrami jeste fungujou. podle me je to sluzba tak z doby divokeho zapadu :D
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 3. 11. 2005 19:57

To se jeste dneska pouziva?? Ja myslel, ze uz to je prekonana technologie..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 3. 11. 2005 20:17

http://www.telecom.cz/domacnosti/telefo ... tora.php#5

A když jsem to googlil, zjistel jsem, že pan prezident moc rád telegramy :)
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Telegrafní sloup 3. 11. 2005 20:51

Prima pro VyVolené chystá překvapení a nejen pro ně ale i pro diváky. Od 5. listopadu 2005 spouští audiotextovou telegrafní linku ze zvýšeným tarifem 50,- Kč/min, kde každý volající tedy divák může poslat telegram svému VyVolenému.
Volající zanechá hlasovou zprávu na záznamníku, pokud to nebude vulgární zpráva, ale slušná, tak operátor telegrafu namluvenou zprávu převede do textové podoby a na ozdobném blanketu s logem Vyvolených zašle soutěžícímu do Vily Telegram.
Telegrafní sloup

Odeslat příspěvekod mbing 3. 11. 2005 20:53

Čím to je Harry Pottere, že ti stále nevěřím.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 3. 11. 2005 20:54

Co to je zase za provokaci? Ze by dalsi elit apod?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 3. 11. 2005 20:56

christian: Ne, HP je takový individuum co má na Pauze hromadu nicků a píše s nima strašný pakárny... ale narozdíl od elita ty jeho příspěvky pobaví :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 3. 11. 2005 20:59

2hot_spot: Ne ja jsem nemyslel ze HP je elit, ale ze dalsi co tu dela bordel...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 3. 11. 2005 21:08

V životě jsem telegram neposlal ani nedostal. :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 3. 11. 2005 21:32

Buď rád. Telegramem nikdy nic dobrého nedojde. :?.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 3. 11. 2005 21:39

noo, telegramy jeste pamatuju :shock:
posta byla takovy speedy, ze jste za to zaplatili strasne penez a nekdy to nedorucili ani do 24 hod.
divim se, ze to jeste existuje, to uz snad dnes nikdo nepouziva... :roll:
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cache 3. 11. 2005 22:24

Telegram? co to je? :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 3. 11. 2005 22:53

Co to je telgram?
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků