Dokázali byste žít bez masa?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adams 25. 10. 2005 13:21

A to víte že to jde. Jen si počkejte, až dospějete (to je pro ty, co tvrděj, že to člověk potřebuje aby narost zdravej). Pak už nevidim problém.
Já jsa přesvědčen, že se bez masa neobejdu (to byl ten pocit, že když ho nesežeru, tak budu mít hlad, i kdybych byl jako kopačák) jsem jej pokusně vysadil (že si testnu, jak dlouho vydržim). Vydržel jsem to den, dva, týden, měsíc, rok, teď to bude tak rok a půl.. a ještě mi nechybí. Třeba zas jednou začne. Možná. Dokonce jsem ani na váze neztratil za rok ni deko.
Celkem dlouhej experiment. To bez... ehm.. teda.. tak dlouho nevydržim, i když bych chtěl. Co z toho plyne?

Že... ehm... je k životu třeba více nežli masa.
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 10. 2005 13:53

jasne .. bez masa to vlastne uplne jde ... ach jo ... nechapu lidi co neji maso ... clovek ji maso odjakziva .. a najednou si nekdo usmysli ze ho proste jist nebude .... psis by mne zajimalo kolik lidi je "antivegetarian" .. tj. co nezerou vubec zeleny ... proste nekdo z nudy tohle rozjel ve velkym a nekdo na tom ma hrozny zisky... takze kapitalismus ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod adams 25. 10. 2005 14:49

Jasně. A bez vepřový flákoty to prostě nejde... to všichni do dvou dní chcípnou na podvýživu.. ach jo..
Ad kapitalismus :) - legrace je, že maso je právě ta dražší a výnosnější součást jídelníčku.
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 10. 2005 14:58

to sem nerekl adamsy ... nezkresluj to ... OK ?

bez veprovy flakoty to sice jde, ale videl si snad nekdy sportovce aby nejedl maso ? a to je "vrcholovej stupen cloveka" ... a kam to dotahly vegetariani ? ... nikam - jen k tomu ze zijou dyl a umiraj si klidne 20 let ... no thanks ....

ad kapitalismus : prave to je o tom "rozvrhnout trh" ... maso je sice nejdrazsi a nejvynosnejsi vec, ale taky se ji nejvic proda - takze aby nekdo ze zemedelcu mohl prodavat svoji zeleninu ve velkym tak staci vymyslet teorii o zavadnosti masa

//a: premazany OT
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 24. 4. 2006 17:16

Jím jen drůbež a ryby. Jako savec nejím jiné savce.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 4. 2006 18:23

asi jo,ale časem bych třeba dostal chuť...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod tark 24. 4. 2006 19:33

bez masa neee...

btw, ted jsem chtel steak, ale asi dostanu cockovou polivku... no, zkusim to jeste zmenit :D
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 24. 4. 2006 19:47

maso nejim (obcas si dam rybu), nekdy i nejaky parek (tam stejne skoro zadne maso neni :mrgreen: )
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tark 24. 4. 2006 20:52

tak nebyl ani steak :( ani cockova :)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 25. 4. 2006 21:04

:lol: mám hrozně rád zeleninu,brambory,šrot z ječmene.Má to ale jeden háček,musí to být propasírované přes vepřové maso,přímo miluju skopový,ale to jsem už neviděl na pultech dlouho.Lidi,kdo nejí tatarák,umře hloupej. :twisted:
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gadelat 27. 4. 2006 12:54

Fuuu, to sotva bez masa, maso mam skoro kazdy den na obed...
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Čtenář

Předchozí stránka