Jak nejcasteji usinate?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 22. 10. 2005 23:21

myslim tim, jestli usinate treba s knizkou na nose, zakryti novinama, poustite si treba radio nebo tv?. potrebuje ke spani klid a ticho nebo prave naopak nejaky hluk?

ja bych treba v tichu snad neusnul, vetsinou si pred spanim pustim cervenyho trpaslika a rano ho zase vypnu :wink:
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 10. 2005 23:24

Já si pokaždý pustím CD a když už usínám nastavím si sleep na půl hodiny... potichu se fakt nedá usnout ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mývalice 22. 10. 2005 23:44

Určitě neusnu, když tikají hodiny či budík nebo když někdo chrápe. :twisted:
Jinak se mi nejlíp usíná bez polštáře na zádech. :mrgreen: A nějaký ohřívadlo pod deku .. taky není k zahození. :hm
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 10. 2005 23:46

jsem schopna usnout v naprostym kravalu, vadi mi absolutni ticho,v tom usnu,jen kdyz jsem opravdu hodne unavena.. jinak si poustim bud radio,nebo nejaky cd. Usinam na zadech,bez polstare nebo jen s necim symbolickym pod hlavou, obcas si jeste natahnu ruce nad hlavu:-)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod ES0 22. 10. 2005 23:46

zamis píše:..., vetsinou si pred spanim pustim cervenyho trpaslika a rano ho zase vypnu :wink:

tak to jsi chlapec do nepohody :)

ja nerad spim s polstarem, hudbu? nekdy jo, nekdy ne
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 10. 2005 23:46

Pri nejakem nezvyklem ruchu na ktery nejsem normalne zvykli :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 22. 10. 2005 23:57

ESO: moc si nefandi. s tebou to nema nic spolecnyho. delal jsem to driv nez jsem te poznal :mrgreen:
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod a 23. 10. 2005 07:31

lahnem, nadychnem sa a skor ako vydychnem, spim.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mickaelb 23. 10. 2005 08:43

Nejlip pri pustenem radii ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 10. 2005 08:51

za svetla lampicky a doprovodu cerveneho trpaslika :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 23. 10. 2005 09:16

Taky za ticha neusnu. Moc potom přemýšlím nad věcma a porad se mi tim padem mota neco v hlave. Nejlepe se mi usina s pustenou televizií - nějaký klidný pořád jako kulečník, tenis, ...
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fales 23. 10. 2005 09:35

Ja dokazu usnout jak za ticha tak pri pustenem radiu atd.
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prochy 23. 10. 2005 10:44

Jsem schopnej usnout za jakykoliv situace, at je hluk nebo absolutni ticho...
Nejcasteji ale usinam pri muzice, pustim si nejaky album ma compu a az dohraje, tak se uspi i on :mrgreen:.
Nejlepe se samozrejme spi ve sve postylce ;) na zadech s rukama nad hlavou nebo na boku s rukama podhlavou :D
Prochy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 23. 10. 2005 10:46

hm, ja mam spise problemy s probuzenim, na melodii budiku sveho mobilu jsem uz imunni i kdyz ho mam u ucha, az si budu priste kupovat mobil, tak krom sms a volani budu chtit taky aby slo editovat budici melodie... :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 10. 2005 10:49

prusvih u mne nastava posledni dobou .. mam budik na kompu .. ale ten uz moc nefunguje .. tak se budim tak nejak "za pet dvanact" abych stihal dojit do prace :-D ... jinak od ty doby co se u nas jede Red Dwarf Marathon "really nonstop" tak zacinam spat tvrdejc a tvrdejc
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Další stránka