jste zdatní kutilové ?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 1. 10. 2005 21:33

Byte píše:Vsechny svoje schopnosti sem vlozil do vyroby maly vodni elektrarny + takovy pekny mlynsky kolo u nas na chate. Po 14 dnech uz tam ale nebylo ani kolo ani zbytek.

Ted uz jen zbyva zjistit jestli za to muze kvalita prace, povoden nebo zlodeji.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 10. 2005 21:54

Jelikož vyrůstám na vesnici v rodinném domku umím všechno co umí každý vesnický balík. A jelikož sem moderní človkě tak umím taky vše co umí měštáci.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 10. 2005 09:04

Já jsem hrozné dřevo... Ale díky vlivu rodičů, nejsem ještě tak kritický, takže když nemusím, nedělám, když musím, tak to nějakým Patomatovským způsobem dám dohromady
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 2. 10. 2005 09:23

Jsem zdatny kutil.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 2. 10. 2005 15:37

Já jsem kutil podle toho, jestli se mi chce nebo ne. Poslední výrobek, co stál za to je zesilovač 2x150W, i docela dobře vypadá, to už je ale asi 5 let. Od té doby, kromě několika maličkostí, jen pár poliček a stojanů, které jsou pěkné pouze z dálky min. 3 metry :D.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 2. 10. 2005 16:34

Vrtam velmi uspesne do vseho-bohuzel obcas i do toho,po cem mne nic neni...


Jeje,muj 100. prispevek...Asi to pujdu zapit vodou z vodovodu!
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 10. 2005 16:42

Paul:tak z toho vubec nemej trauma, takovych lidi je vic... :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 2. 10. 2005 16:52

ja sem manualne taky sikovnej ... na co sahnu to znicim .. udelal sem jednou schody u nas na chate - nejak mi nedoslo, ze kdyz budou venku, mely by bejt moreny a lakovany .. a skoncilo to tak ze sem proletel dvema prickama a jen zaplakal :-))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 2. 10. 2005 17:29

:roll: Bývá to složitý,kdo nic nedělá,ten nic nezkazí.Kdo nic nezkazí,
bývá oblíbený,kdo je oblíbený,bývá povýšený a kdo je povýšený,
nedělá už vůbec nic. :hm Jenže největší radost máme právě z toho,
co jsme sami ukutili. :lol:
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 2. 10. 2005 19:10

iwigirl píše:Paul:tak z toho vubec nemej trauma, takovych lidi je vic... :)

Ja z toho mivam trauma malokdy,spis ti ostatni to obcas tezko nesou-na druhou stranu-nemaji chtit mit duvod,ne?
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 10. 2005 21:59

Moje kutilství je asi trochu zvrácené. Já ani tak nemám radost z toho že jsem si něco vyrobil nebo opravil. Já mám větší radost z toho kolik peněz jsem tím ušetřil :-)

Třeba jsem si postavil dvěvěnou poličku na 100 CD a ušetřil jsme tisíc Kč. Materiál poskytl náš sklep a naše kůlna. A je navíc hezčí než předloha.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků