Uz se vam stalo, ze vas poznal nekdo z netu v realu?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 1. 10. 2005 19:33

Děkuji. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 10. 2005 22:41

1) Mně se to stát nemůže.
2) Mně příjde docela úchylné zastavit cizího člověka a zeptat se ho jestli to náhodou není ten co vystupuje na netu pod určitou přezdívkou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 10. 2005 22:44

Jiste ze se me to stalo :-)a ne jednou ale nevadi me to
mbing dneska jsem videl dve cincily na severu cech nebyl jsi tam? :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 1. 10. 2005 22:49

Je to možné. Jen si utahujte … . :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fido+ 1. 10. 2005 23:09

To se vi ze stalo. A hodnekrat.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 10. 2005 09:57

No jednou se mě na netu někdo ptal, jestli náhodou neznám sám sebe, když jsem z Břeclavi....
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 3. 10. 2005 08:55

2iwi: heled, nenavazej se do cincil, jo! ty jsou urcite mnohem hezci nez mbing. jinak, cizi lidi me jeste nezastavujou, ale prezdivka zamis je v okoli meho bydliste dost znama, takze me driv nebo pozdeji nekdo najde :D
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod cache 3. 10. 2005 09:45

Ale ano, stalo sa.. Ved kadekde mam na nete fotky (na strankach talkerov, kde su fotky zo stretavok a pod.) :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 3. 10. 2005 14:01

Ne ale 2x se mi stala podobna haluz.

Jednou cca rok 98 jsem byl v Praze na Comnetu (neco jako Invex), visel jsem na xchatu a kecali jsme skupinka asi 4 lidi a postupnym hovorem jsme zjistili ze jsme vsichni na Comnetu - ve stejnym stanku - a stojime u PC vedle sebe. :-)

Podobny zazitek ve skole ... balil jsem opet na xchatu nejakou slecnu a najednou zjistuju ze je to spoluzacka o par pocitacu v ucebne vedle. :-) ... pozn. Nic z toho pak nebylo. :-(
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 3. 10. 2005 14:46

mne jednou v baru poznal uplne cizi clovek z chatu .. a to jenom podle toho ze sem rekl svoji obvyklou uvitaci hlasku ... no a skoncilo to tak.. nejak ... no ... lihove :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránka