Jak přibrat

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod slivmi 9. 9. 2005 12:56

Zdravim
Zajímalo by mně jak přibrat na váze. Všude na netu jsou akorat rady jak zhubnout ale já bych potřeboval pravy opak při svých 197cm vážím nějakých 65 kilo,takže mé tělo připomína lidi co se vrátili z koncentráku. Jím poměrně normálně a jediný sport který občas dělám je jízda na kole a v zimě sjezdové lyžováni. Zbytek dne prosedím u PC. Poraďte mi prosím už jsem zoufaly.
slivmi
Čtenář

Odeslat příspěvekod AndrewJ 9. 9. 2005 14:17

Jez hodně bílkovin (maso, sója, vejce, mléčné výrobky) a posiluj.. bílkoviny se přemění na svaly... A budou růst... se 197cm by jsi měl mít aspoň 85kg
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 9. 9. 2005 14:41

Jíst je až druhotná věc. Prvotní je vůbec chuť k jídlu.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MITA 9. 9. 2005 16:46

měřím 183 cm a mám 63 kg a taky bych potřeboval přibrat.Doslova žeru jak kyselina ale nepřiberu ani deko.
MITA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 9. 9. 2005 16:50

Potrava bojovniku sumo:
ryze s rybami a medem, zapijet pivem.
Vysledek je na nich videt.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cache 9. 9. 2005 17:05

Ako pribrat?
No jedna z moznosti je stale sa cpat. Cimkolvek a kedykolvek. Proste si nakup nejake cokoladove tycinky a jedz ich. Pripadne sa hodia aj riadne masne solene arasidy.
Ina moznost je pre zmenu nejest, odpustit si obed, a na vecer (ked uz bude clovek riadne hladny) jest co dokazes (v klude aj trojitu porciu).

Samozrejme jest co najmastnejsie jedlo (vyprazane + hranolky a tatrsku)..

A vsetok chleba vymenit za biele pecivo.

Ja osobne som bol ako male decko strasne chudy a nechcel som jedavat. Tak ma zacali raz o prazdninach vykrmovat (hadam kazdu hodinu som musel aspon rozok so salamom zjest) a nejako mi to ostalo :( Odvtedy sa mi vaha len pomalicky zvysuje a nie a nie schudnut..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 9. 9. 2005 17:13

cache: ale počítám, že nechce přibrat tuky...

zajdi do nemocnice k dietoložce, ona ti poskládá jídelníček a doporučí ti činnosti, aby jsi zdravě přibral..
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod vratu 9. 9. 2005 17:48

jj, takový tema jsem potřeboval :) mám stejný problém. Nejde mi přibrat... mam rad jídlo, ale kdyby jste mě nechali pul dne bez jídla, tak mi to moc vadit nebude :)

chce to cvičit, tím přibereš svalovou hmotu a začneš být mohutnější a zvýší se ti chuť k jídlu ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Patrix 9. 9. 2005 18:57

Stačí jíst hodně a po jídle si dát skleničku piva dvanáctky na zažívání.
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paveld 9. 9. 2005 21:08

no, ja sem na tom podobne i kdyz ne zas tolik. proste mi prijde ze nektery lidi nemuseji jist a sou stejne tlusty a oproti tomu se nekdo prejida a a jeste by potreboval pribrat (to je muj pripad).
nevim, asi to chce kazdy den chodit do mcdonaldu (to fakt nemusim) + nejakou tu sumostravu jak tu bylo psano... no a posilovat a snad.... :)
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paveld 9. 9. 2005 21:09

vratu: a prestan porad behat na tom bezicim pasu, uz to moc prehanis takhle nepriberes :)
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 9. 2005 21:16

mam 197cm a vazim 93kg, chce to jeste tak 3 kg, jinak pohoda... n apribrani se hodi testoviny 3x denne, kazdej den, takze si nakup balik cinskych polivek a zkus to vydrzet tak 3 mesice... jist furt.. priberes dost...
Anonymni

Odeslat příspěvekod AndrewJ 9. 9. 2005 21:24

hej, to je na žaludek jak prase.. fuj.. tohle jsou rady...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 9. 2005 21:26

andrew: j atakhle zil v ostrave na vysce, ver mi ze uz sem asi pul roku nemel cinskou polivku... :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 9. 2005 21:27

pribral sem asi 12kg... 9 je uz dole
Anonymni

Další stránka