Číslo na OP udávající počet podobných lidí

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 26. 8. 2005 00:38

No ja se uz nedivim nicemu. Taky by RC melo byt unikatni a uz bylo nekolik pripadu lidi se stejnym RC.
Kdysi mela kolegyne v OP titul ing. ale vzdelani zakladni.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 26. 8. 2005 13:14

Fido+: schválně se zeptej tvých prarodičů, jestli jsou ještě naživu... určitě budou mít 9 místné RČ
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 26. 8. 2005 13:32

I na té občance S-Tonyho je jenom 10 místné RČ.
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 26. 8. 2005 13:37

Je to blbost, už proto, že výraz podobnost je strašně subjektivní...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 8. 2005 16:33

iwigirl píše:starsi rocniky mely jeste RC 9mistne....nevim ale,od ktereho roku se preslo na 10mistna.



Budu dělat trochu chytrýho, ale ve skutečnosti nejsem (nedávno jsem to řešil kvůli práci) ;-):

Rodná čísla přidělená obyvatelům narozeným před 1. lednem 1954 jsou devítimístná s třímístnou koncovkou.
viz. Zákon 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů, konkrétně hlava III, § 13, odst. 2

Mimochodem, ta desetimístná mám radši - dá se ověřit, zda si ho člověk vymyslel nebo ne. Postačí sečíst číslice na lichých pozicích, pak na sudých pozicích, tyto dva výsledky od sebe odečíst a výsledek by měl být dělitelný číslem 11 (obvykle je to 0 nebo 11) ;-)
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 26. 8. 2005 16:38

To je jak nějaká hádanka. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 26. 8. 2005 16:50

Slonik píše:Mimochodem, ta desetimístná mám radši - dá se ověřit, zda si ho člověk vymyslel nebo ne. Postačí sečíst číslice na lichých pozicích, pak na sudých pozicích, tyto dva výsledky od sebe odečíst a výsledek by měl být dělitelný číslem 11 (obvykle je to 0 nebo 11) ;-) /quote]

Celé RČ je dělitelné jedenácti ;).
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 8. 2005 17:19

Když jsme u těch kontrolních součtů - nevíte někdo kontrolu IČO a čísla bankovního účtu? Docela by se mi to hodilo. Dík.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 8. 2005 17:53

big.alda : tak ja mam timpadem vymysleny rodny cislo :-D .. vyslo mi 41 a to jedenacti delit neumim :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 26. 8. 2005 17:55

ty pocty jsou teda pekne blbe. Uz jsem to sem jednou nekam psala. Secist jednotl.dvojcisli a vydelit 11.
Tzn napr cislo 831112/0123 83 + 11 + 12 + 1 + 23 a vysledek vydelit. zadna suda,zadna licha cisla.

//tak asi to zas takova blbost nebude, kazdopadne obvyklejsi a znamejsi metoda je ta,kterou jsem prave popsala.
Naposledy upravil iwigirl dne 26. 8. 2005 18:01, celkově upraveno 1
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 26. 8. 2005 17:56

2Pix: Tak to bys s tím měl něco dělat, policajti první co dělají, když jim diktuješ RČ, je, že vytáhnou kalkulačku...
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 8. 2005 18:03

vid to mam na obcance ... co s tim mam jako delat ? :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 26. 8. 2005 18:07

Nevím, třeba zkus zajít na matriku s rodným listem a říct jim, co máš za problém.
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 26. 8. 2005 18:19

Jó to je hustej fór další lidi se nachytali :D :D :D lidi probuď te se.. :D
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 26. 8. 2005 18:20

double_m: muzes byt konkretnejsi??
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků