Čeho se bojíte?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Davpe 16. 8. 2005 20:14

mbing píše:Já se bojím lidí, kteří jedí králíky.
Davpe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 8. 2005 20:42

Já mám brutální strach z pavouků :nenapadne brr... a taky mi není zrovna hej když ležím v naprostý tmě a tichu a najednou se mi začnou vybavovat ty nejhorší scény z Kruhu :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 16. 8. 2005 21:24

Fuj, to jsem se lekl! :twisted:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fido+ 16. 8. 2005 23:29

Pavouci jsou v pohode. Jsou celkem roztomili. Ale predstava projit rozkvetlym repkovym polem ktere uz na dalku bzuci mnozstvim vcel ... to nikdy.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Davpe 17. 8. 2005 09:12

vcely nejsou tak agresivni jako vosy.vosy pichaji kdyz vidi neco ziveho, vcely jen kdyz jim ublizis (ja jsem jednou na jednu slapl a proto me pichla).ale vcelim rojum se spis vyhybam.jsem alergik a kdyby me pichla do krku...brrr...ale jinak proti nim nic nemam
Davpe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 17. 8. 2005 12:41

Včely mi nevaděj, když mně něco ďobne tak sem chvíli sprostej a pohoda. Pak se ještě bojim Dooma 3 to vůbec nemůžu hrát, nemám tyhle věci rád....
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 8. 2005 12:47

Tak tuhle hru hrát nemůžu. Ne proto, že bych se bála, ale zkoušela jsem to jednou a bylo mi z ní neskutečně zle. :(
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod vratu 17. 8. 2005 12:49

jééé já se normálně bojím u HHraní Tomb Raidera... takový hry já nemůžu hrát, jsem u toho po***nej strachy!!! Ale mě by tak bavili, ale fakt to nejde... jednou jsem zkusil Aliensvs. Predator... málem jsem si u toho učůrnul do kalhot!!!
Naposledy upravil vratu dne 17. 8. 2005 16:31, celkově upraveno 1
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Heady 17. 8. 2005 16:23

ewing píše:smrti. ostatne veci su bezvyznamne.

neboj sa smrti !! boj sa umierania !!

ale inak sa bojim prveho rocnika na vyske, nasilnikov (vacsinou holohlavych individui) a bicyklovania (mam 19 a doteraz sa neviem bicyklovat !), bezohladnych soferov na cestach...

hmyzu sa ani tak nebojim, ak nie je jedovaty, vtedy sa mam dovod bat
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 8. 2005 16:24

Heady: to s tím bicyklem by jsi měl napravit...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Heady 17. 8. 2005 16:31

AndrewJ: nechce sa mi, nemam dovod a bojim sa toho...ja si to kompenzujem agresivnym korculovanim, to je pre mna andrenalin :)
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 8. 2005 16:33

Heady: nikdy nevíš, kdy se ti bude hodit, že umíš jezdit na kole... a není to zas tak těžké... :)

U nás v Břeclavi jezdí na kole každý.... jezdí tu možná víc kol než aut...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 8. 2005 17:28

Lidi, kteří neumí jezdit na kole a plavat jsou pro mně podivíni.
To jsou jedny z mála sportů, které lze provozovat zdarma.
Neumím se představit, že bych musel všude chodit pěšky. Na kole je to rychlovka a je to zadara.

Plavání se vždy hodí. Když se člověk nechce pokaždé když spadne do vody utopit :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Heady 17. 8. 2005 17:36

ale ja plavat viem...to je potrebne na prezitie !!
ja sa jednoducho bicyklovania bojim, jednoducho neviem naraz drzat rovnovahu, slapat, drzat korman a este rozmyslat, ze kam idem...to je na jedneho chlapa vela (sak viete, ze chlapi nevedia robit uz 2 veci naraz, nie este 4)
ako som uz povedal, ja si to kompenzujem korculami - korculujem sa uz od 3. triedy na zakladnej, zatial som skusal na korculach zoskocit najviac 9 schodov, slidovat po tyci, ale najvacsi adrenalin je, ked sa spustite dole kompcom a nohy si date ako Chaplin, cize do jednej linie :) takze ja ani ten bicykel nepotrebujem...vsade sa dostanem aj na korculach
Heady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 8. 2005 17:44

Heady: já tě nechápu... kola na kterém jezdí 80 leté babky (u nás to není výjimka) se bojíš... a dělat šílensti na inlinech ne...

ale to je jedno... :)
AndrewJ
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka