tykání/vykání názor

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2009 15:42

není rozhodující věk, ale postavení
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 21. 11. 2009 17:37

Trente ...
... ja som mal zámer ho predstaviť manželke priezviskom,ako seriózneho človeka.Okrem toho,sme v škole neboli extra kamaráti.Skôr sme sa obchádzali.
Ak by sme stretli manželkinu spolužiačku,tiež si s ňou nemusím hneď tykať.Snáď najskôr po niekoľkých vetách,či pri posedení.Ale hneď pri predstavovaní sa mi to zdá príliš zbrklé.Čo ak som zrovna na taký týpek alergický?
Nemám naštudovaný "Spoločenský bontón",prdím naň,ale myslím,že si všetky manželky (a manželia) netykajú so všetkými spolužiakmi partnera :hm -
Ja to aspoň takto pociťujem.Možno,že mám pocity špatné :roll:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 11. 2009 18:18

No doufám Roxor, že ma prepáčíš až Vám zalomím,,palec,, a řeknu Ahoj Marcel od Zvonu...No vzhledem, k Vašemu(kolegové z bývalé třídy...)předchozímu ,,vztahu,, se zachoval háž priveľa pragmaticky, hej.
Asi bych ho na fleku odpálkoval, he. A jaksi traksi se odkopal prinieskoro a pár kroků dobreho chování přeskočil, tož bacha naň ho, že. Doufám, že se Ti huž do cesty motat nebude?! Dobre vychovaný mesiárský Pes, Marcel od Zvonu. Prepáč moj stesk po Slováči...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 11. 2009 19:29

mareq0 píše:
p0etrik píše:Tedy vykani: How are you, Mr. Simpson
Tykani: How are you, Homer?

Tedy tykání: Jak se máš pane Simpsne.
Vykání: Jak se máte Houmre?

:D ;-) 8-)


To, ze cesky preklad pusobi vtipne neznamena, ze to tak neni. V anglicky mluvicich zemich se to opravdu rozlisuje, tak aby ses nedivil.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 22. 11. 2009 14:50

roxor: asi máš recht. Jsem ještě ve věku, kdy mi to nepřijde.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků