Kde jste dříve bydleli a opustili jste své rodné město?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Prochy 22. 9. 2005 09:47

Jsem ze Strasic u Rokycan a momentalne bydlim v Plzni, kde dokoncuju vejsku...
Jestli se mi styska po rodnym meste?
Neni to mesto, ale vesnice a uprimne receno, ani ne... Tam chcipul pes, ale mam tam bezva kamarady a pratele, za kteryma se velice rad vracim pokecat a resit urcite problemy, jak moje, tak jejich...
Prochy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 9. 2005 22:54

mno .. tak kde zacit .. jo .. zakladkou :-) ... na zakladce sem se prestehoval k otcovi z Kladna do vesnicky u Krasneho Dvoru (u toho zamku - moc peknej), pak sem se vratil zpet na Kladno k mamce, potom sem se nejak probil k praci a prislo na radu prvni stehovani - do Brna - tam nic moc tak hupky supky zpatky k mamce, pak sem sel do Usti nad Labem, ale ne kvuli praci, ale kvuli zensky - a hadejte - hura zpatky do vyhrateho domaciho prostredi - pak sem sel ke kamosovi na par mesicu - a zase zpatky .... no a ted sem uz skoro rok zase u kamose a nic mi tu nechybi :-))) ... takze asi tak nejak :-)

faktem je to, ze sem chtel jit zase do Brna, ale u IBM mne vzaly tak nejak napul - tak sem to dal neresil a zustal verny KL-PHA provedeni :-) ... ale pro praci bych sel i trebas do ciziny .. aspon na par let a to v remesle :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 24. 4. 2006 17:14

První tři roky jsem bydlela v Jirkově (z toho si skoro nic nepamatuji) a pak jsem až do maturity bydlela ve Zlatých Horách ( a na internátě v Opavě) a od maturity bydlím v Olomouci a pak u Olomouce. Zlaté Hory mi chybí ale jezdím tam s dětma k rodičům.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 4. 2006 18:38

no,bydlel jsem ve městě,kde jsem se i narodil,a tedka bydlim asi cca 10km od něj...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 24. 4. 2006 19:44

Krnov - Praha - Zdiby - Praha - Otrokovice - Luhacovice - Otrokovice - Sleipnes (Norsko) - Rimestad (Norsko)
Tak to je zatim od zacatku po soucasnost.
2 ally - Zlate Hory , jsem jako dite miloval
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 24. 4. 2006 19:46

2Adam Bernau - můžu se zeptat jak ses ocitnul v Norsku?
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 24. 4. 2006 19:58

Protoze asi od 17 jsem se do teto zeme zamiloval a zivot v CR mi uz prisel nudny.Puvodne jsem chtel jet nekam do tepla, ale ta priroda je tady tak nadherna, ze jsem neodolal.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andy 24. 4. 2006 20:10

Ja rozmyslam o jednej veci. Narodil som sa v Bratislave, a na Bratislavu som si uz celkom zvykol za tych 20 rokov zivota. Mam tu strasne vela znamych, stretavam kazdodenne cestou do skoly, do prace mnoho byvalych spoluziakov, roznych znamych, casto takych s ktorymi som sa dlho nevidel a tak podobne. A proste z toho mam celkom radost. Ked sa nudim, tak idem do mesta a vzdy niekoho stretnem, proste je to tu moj domov. Samozrejme uvazujem ze v buducnosti sa mozno odstahujem niekde na kraj mesta do tichsieho prostredia, avsak tak, aby som nebol prilis od mesta izolovany. A este som rozmyslal o tom, ze mozno ked dostudujem skolu, tak by som chcel skusit ist pracovat niekam do zahranicia, dovody su asi jasne. Len mam taky pocit, ze mozno by som sa tam necitil prilis dobre, kedze by som tam nikoho nepoznal. Proste neviem si predstavit, ze by som musel par rokov zit bez takeho pocitu, ze som "doma", proste mozno by tam bolo dobre, ale toto by mi tam asi chybalo. Tak ak tu je niekto, kto to "videl" niekedy podobne a nieco take spravil, ze ako to prezival, ci si zvykol hned, alebo mal stale pocit, ze by sa chcel vratit, lebo tam su vsetci "cudzi". :-)
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gadelat 27. 4. 2006 12:44

Zvolen->Handlova->Brezno mozno ani jedno nepzoznate, ale neva :D
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bozetecha 27. 4. 2006 14:44

Praha ... porad Praha ...
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 27. 4. 2006 16:12

narosi lsem se v nejlmladsim meste CR ;) Havířově - tam sem bydlel 7 let a pak sme se museli odstehovat do Ostravy...kde bydlim do ted
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 27. 4. 2006 16:24

Když tak o tom přemýšlím, tak rodné město ale většina lidí opustila velice brzo. Asi tak za týden z porodnice odešli. Já jsem se narodila v Chomutově o od té doby jsem tam asi nebyla.

2Adam Bernau - to mě těší, že se ti líbily Zlaté Hory. Já jsem jako dítě dost znala Krnov. Teď tam bydlí můj brácha.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 4. 2006 22:19

Ja se narodil v Liberci, bydlel v Krizanech a prestehovali jsme se do Jezkovic, to je me bydliste uz 16 let..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jim 28. 4. 2006 22:20

Narodil jsem se v Kladně, žil jsem tam asi rok a pak jsme se přestěhovali do Prahy a jsem tu doted....a jsem rád, ruch velkého měta mi vyhovuje a navíc Kladno je příšerný město...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 2. 5. 2006 15:52

Bydlel jsem ve Straré Bělé a přestěhoval se do Ovy.Pěšky je to od sebe asi 20 minut.Pomalu :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Předchozí stránka